Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

slika pove več kot 1000 besed 

428655760_787642310077065_2209212487958097043_n.jpg.8f5d552d9ad4d21feffb13e609e62a31.jpg

 

 

giphy.gif

.

... čudovito :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, TakeALookAround pravi:

Leps k Kove.:)

.

... mah, vprašanje :sleep2:

 

 

ps.

... za mnenje še mal Desmota in Mirana povpraši :eek: ... da boš ostal bolj realen :kva2:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, krucymucy pravi:

Super je. Meni je vsec. 

sem vesel, da je vsaj nekomu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, krucymucy pravi:

Super je. Meni je vsec. 

Meni tut. Izredno všeč.

...ampak imel ga pa verjetno ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

Jap, konec je z gsom...

Prihaja Kove, podobno kot Byd 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-nemciji-raztovorili-kitajska-elektricna-vozila-to-je-vojna-napoved.html

Če kitajec ponuja enako ali bolje za manj, se kupec počasi obrne...

.

... nerazgledan in ozkogled kupec ponavadi počaka ene dve leti, da taglavne cure uvoznikov in prvi poskusni zajčki kupcev mal "pripravijo teren" zanj ... :eek:

... potem pa mogoče :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 18 urami, TakeALookAround pravi:

Leps k Kove.:)

Še malo počakaj, pa bodo podobni tudi kitajski 🙂

pred 4 urami, kasti pravi:

29.02.jpg

 

Lep, samo tam, kjer je tista brezvezna prazna plošča, pod vizirjem, bi morala biti luč

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, vandrovec pravi:

Lep, samo tam, kjer je tista brezvezna prazna plošča, pod vizirjem, bi morala biti luč

 

Ampak res. Tudi jaz sem že pomislil, da bi vse skupaj izgledalo daleč boljše, če bi radar in leča glavnega žarometa zamenjala mesti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Tedybear pravi:

Kogar zanima ..do razprodaje zalog, se da 1250.ko dobiti za dobra dva tisočaka manj.

 

Če ravno nimaš "prijateljev", ki ti naredijo življenje neznosno, če nimaš zadnjega GS-a z vso možno opremo, se zdi nakup 1250 iz zaloge precej modra odločitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Joker said:

 

Ampak res. Tudi jaz sem že pomislil, da bi vse skupaj izgledalo daleč boljše, če bi radar in leča glavnega žarometa zamenjala mesti...

So poskusili, potem radar no dobro delal. Ima Multistrada kar dosti težav z radarjem, ker so se bolj osredotočali na estetiko kot funkcionalnost. Pri BMWju je pravilo "function before form". GS itak ne kupiš zaradi lepote, za to se vzame kak športen motor.

16 hours ago, Rdeči said:

To smo že dobro obdelali. 52 motorjem bodo preventivno zamenjali agregate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2024 ob 8:40, motolover pravi:

So poskusili, potem radar no dobro delal. Ima Multistrada kar dosti težav z radarjem, ker so se bolj osredotočali na estetiko kot funkcionalnost. Pri BMWju je pravilo "function before form". GS itak ne kupiš zaradi lepote, za to se vzame kak športen motor.

Ta površina res izstopa, nekoliko "pre-velika" v primerjavi s konkurenco, zanimivo, da je pri RT bistveno manjši, pa dela dobro.....Duce in KTM imata praktično enakega, relativno majhnega, ne vem sicer kako je s proizvajalci, MS ima Bosch-evega in lahko rečem, da dela odlično, pa nisem ravno vesten pri čiščenju le tega, od mrčesa, tudi zaznavanje za mrtvi kot, bolje kot pri VW Tiguanu, res pa da je tam avt menjalnik in so reakcije pri pojemkih in pospeševanju posledično drugačne......mislim, da pri bavarcih razmišljajo s to "ogromno fleho" radarskega tempomata še korak naprej v razvoju.....v smislu, da bodo prvi uvedli kako ne-potrebno novotarijo v prihodnosti, ki bo "bistveno" izboljšal varnost, razbremenila voznika, itd......namreč sedaj, s tem novim modelom GS, niso ravno tehnološko presegli konkurence, kot so to počeli v preteklosti, so jo le dohiteli, kar za tak premium brend ni ravno.....so pač taki časi..... in tudi na prvo žogo "kakšen brezvezen dodatek" potem, ko se ga človek navadi prav pride, ljudje se hitro razvadimo :)  ko razmislim s čim vse smo se vse vozili v preteklih desetletjih, s kakimi zavorami 😬 in se imeli fajn, ter preživeli.......kljub porodnim težavam z agregatom ne dvomim, da bodo spedenali zastavonošo, ker je to nuja za njih. Ljudje v EU pač kupujemo motor prvo s čustvi,  šele nato s pametjo in racionalnostjo, ker v teh koncih bajk ni nuja za življenje, je veselje v lajfu  za ljubitelje motociklizma, razen morda v nekih posebnih okoliščinah, ko se kupuje ciljno.......smo lahko zadovoljni, da je tako :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Statistika pove vse; Motoch (to je resen kanal, s pravimi farerji) so primerjali v4s, velikega KTMa in novo 1300. Na papirjih GS najlažji, v vožnji v ovinkih se jim je zdel najtežji, zato so rekli, ajde pa zvagajmo: 17 minuta je minuta resnice, 267KG brez kovčkov so zvagali...

IMG_0880.jpeg.3cf2e296742173d1ed432116e195943e.jpeg

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Loba pravi:

267KG brez kovčkov so zvagali...

to je že dolgo znano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, ftp pravi:

to je že dolgo znano

Način "oglaševanja" iz prejšnjega stoletja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

Način "oglaševanja" iz prejšnjega stoletja...

Tako kot tista "cena od"  ki je vsaj 30% pod tisto ki jo na koncu plačaš. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 3. 2024 ob 19:35, Loba pravi:

Statistika pove vse; Motoch (to je resen kanal, s pravimi farerji) so primerjali v4s, velikega KTMa in novo 1300. Na papirjih GS najlažji, v vožnji v ovinkih se jim je zdel najtežji, zato so rekli, ajde pa zvagajmo: 17 minuta je minuta resnice, 267KG brez kovčkov so zvagali...

IMG_0880.jpeg.3cf2e296742173d1ed432116e195943e.jpeg

pije pa najmanj :) manj kot na papirju

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 3. 2024 ob 18:28, Kugelschreiber pravi:

Schaaf ga je mal požgečkal. 
 

 

Ne razumem, zakaj v drugo šalta. Komot bi šli z 3to ali 4to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 3. 2024 ob 18:28, Kugelschreiber pravi:

Schaaf ga je mal požgečkal. 

Če je pa tole vredno ogleda, potem pa res ne vem. Ali pa sem samo čuden. Najbrž bo to.

In kdo je ta Schaaf? Neka huda referenca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Joker pravi:

In kdo je ta Schaaf? Neka huda referenca?

Dela za:  1000 PS 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdo je. En z jutuba in za 1000ps je nek casa delal, morda se? Ne vem. Lepo posname, zvok ima obicajno zelo dobro ujet, ne naklada, pove kar si misli v kratkih podnapisih. Ja, salthebla pa ne pusti na miru. Ce hocte videt res overdose menjavanja, poglejte njegov filmck ko gre na thet al teth v albaniji, tenere 700 2up. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pogledal nekaj njegovih filmčkov. Zvok ima zelo dobro posnet, vožnja brez nekih ekstremov, kar je OK, komentar subjektiven, kar je tudi OK. Ima pa tudi posneto vožnjo z malim dučejem od Godoviča proti Ajdovščini. Zanimivi pa so komentarji iz daljnih dežel, kašna super cesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!