Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

Ne,to je pa samo za tahude ofroudarje,zame k sem bolj malinovc so spice zadost.😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to me skrbi, kaj pa če niso :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj peljal mojo drvarnico na servis in malo postikal po salonu. Novi (stari) 1250 Adv so zdaj v akciji. Mislim, da je 1.500€ off. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 8. 2024 ob 20:24, luxsa pravi:

Tolk je grd pa tolk je zaenkurc da sem ga kar narocu,pa da vidm ce bo res prec crknu, pa narazen padu, pa se zgoru za povrh.  😆

:hmm:... prjatu gor, prjatu dol.....  

..u glavnem, ko boš pršu na obisk, parkiraj gor pr taglavni cesti, pa peš dol do mene, na me ne bojo sosedje spraševal, kaj je to zaena grdoba od beštje bla na dvorišču parkirana.... 

 

...pa da mi slučajn še tlakovce posvinjaš....  🙄  ...

...nimam tolkšnega protfana za podstavit  za pod motor za olje lovit, da seže od začetka mašine pa do konca kardana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo dost če rezervar pusti pri Pečjaku tam med kontejnerji..se niti opazilo ne bo 🤣 z ostalim gre komot po tvojih tlakovcih 😁

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 8. 2024 ob 13:17, DAMI34 pravi:

Sej bo dost če rezervat pusti pri Pečjaku tam med kontejnerji..se niti opazilo ne bo 🤣 z ostalim gre komot po tvojih tlakovcih 😁

Pa tam imajo lovilec maščob, ne bo treba podstavljat plotfanov..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, sem bil danes na servisu pa so mi za krajšanje časa dali tole čudo za poskusit.

Kaj naj rečem: 

Na  kratko, če odmislim nekaj stvari, ki me motijo, je to super motor pa za en drek GS.

Res lahkoten, dovolj poskočen in, za razliko od starega, kar sili v bolj razposajeno vožnjo.

Je pa majhen, za GS standarde neudoben, menjalnik je klonk, klonk v vsako prestavo, neglede kako se trudiš, da bi prestavil lepo, kviki je še vedno za en drek, ko spustiš plin, če tudi zelo počasi, se zračnosti, ki se naberejo skozi prenos res čutijo, kar pri starem ni bilo tako izrazito, sploh ne pri novem motorju in mehanski zvoki iz agregata samega so nadležno in prav nič pomirjajoče glasni.

Zna biti, da bo všeč marsikomu, ki bo odmislil predsodek, da je to GS (ker pravzaprav ni) in ki ima seveda dovolj denarja, da si ga bo kupil kar tako. Za se malo preganjat naokoli.

Tistim, katerim pa je važno samo, da je GS in najnovejši model pa je tako ali tako vseeno, kakšen je. Glavno, da je najnovejši in da ima vso možno opremo. Da si pač najjači v gostilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a to ti sam sebi "lažeš in bullšitaš" , da se nekako "prepričaš", da ga "slučajno" ne boš kupil...al kako...   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ni treba. Nalašč nisem naredil selfija, da ne bi bilo preveč smeha. Ampak ne bi bilo videti dosti drugače, kot na tej sliki... :lol1:

Kupujem le motorje, ki so mi vsaj približno prav. Žal je nabor takih zelo skromen...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha je za link na fotko :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

 

Tistim, katerim pa je važno samo, da je GS in najnovejši model pa je tako ali tako vseeno, kakšen je. Glavno, da je najnovejši in da ima vso možno opremo. Da si pač najjači v gostilni.

.

:kva2::kva2::kva2:

 

 

ps.

... no, ne bom ga imel :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
3 hours ago, Joker said:

Evo, sem bil danes na servisu pa so mi za krajšanje časa dali tole čudo za poskusit.

Kaj naj rečem: 

Na  kratko, če odmislim nekaj stvari, ki me motijo, je to super motor pa za en drek GS.

Res lahkoten, dovolj poskočen in, za razliko od starega, kar sili v bolj razposajeno vožnjo.

Je pa majhen, za GS standarde neudoben, menjalnik je klonk, klonk v vsako prestavo, neglede kako se trudiš, da bi prestavil lepo, kviki je še vedno za en drek, ko spustiš plin, če tudi zelo počasi, se zračnosti, ki se naberejo skozi prenos res čutijo, kar pri starem ni bilo tako izrazito, sploh ne pri novem motorju in mehanski zvoki iz agregata samega so nadležno in prav nič pomirjajoče glasni.

Zna biti, da bo všeč marsikomu, ki bo odmislil predsodek, da je to GS (ker pravzaprav ni) in ki ima seveda dovolj denarja, da si ga bo kupil kar tako. Za se malo preganjat naokoli.

Tistim, katerim pa je važno samo, da je GS in najnovejši model pa je tako ali tako vseeno, kakšen je. Glavno, da je najnovejši in da ima vso možno opremo. Da si pač najjači v gostilni.

Po dimenzijah ni nič manjši do prejšnjega modela. na razpredelnici je levi 1250, desni 1300.

R1300 vs R1250.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motolover pravi:

Po dimenzijah ni nič manjši do prejšnjega modela. na razpredelnici je levi 1250, desni 1300.

A ne počepne kot kura v mirovanju, ko spelje se dvigne? Na cesti je videti majhen, mogoče le optično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, vandrovec said:

A ne počepne kot kura v mirovanju, ko spelje se dvigne? Na cesti je videti majhen, mogoče le optično...

Znižuje in dviga se samo če doplačaš 530€ za adaptivni paket. Kar je kar primerno za kratkonoge voznike, posebej tiste, ki vozijo v dvoje in zelo naloženi. Tank je zdaj nižji, nima take grbe, zato cel motor izgleda manjši. Na cesti izgleda nižji zaradi nižje postavljene luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 1000€ ti ga na uradnem servisu nategnejo. Po x in y osi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2024 ob 17:22, DAMI34 pravi:

za 1000€ ti ga na uradnem servisu nategnejo. Po x in y osi :P

 

Za cca. 30.000 eur pa nategnejo še tebe...😀 [mišljeno kupca, ki to zadevo kupi]

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, MARE 65 said:

Za cca. 30.000 eur pa nategnejo š

Se mi je zdel da bol na sirok hodm kot ponavadi,to je blo to,kje si najdu 30 jurjou,ni to mutistrada. 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep,cena pa ko pri najhujsih zlatarjih,tud multistada ne pride bliz,preverjeno,je trgovina ene 10 minut od mene stran,mal postrihajo,ene par nalepk pa je cena takoj par jurjev visja.   😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to se plača, valda ne boš zdej škrtaru :D

 

edin cevno zaščito bi jaz dal črno prašno barvano mat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!