Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
On 8/28/2024 at 11:13 AM, Joker said:

Evo. Skonfigurirate si lahko že tudi ADV...

Evo. Skonfiguriral. Na hitro, triple black, dodane lite feltne, kufri, tank torba pa se par malenkosti. Luč, 5 let garancije, de zna počepnt…31k€. 


IMG_4833.png.f93849467cabbb5de098572fdb74d2b5.png

 

 X zgoraj desno sm najdu prej kot sponzorko. Tako de ne, ne bom vozil te grdosije. (K mi sploh ni grda). 

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

odvoz Dinos v tej ceni?

.

...neslana šala :eek:

 

 

 

ps.

... čeprov je grd :D

... o ceni pa niti ne bi :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 8. 2024 ob 14:08, luxsa pravi:

Lep,cena pa ko pri najhujsih zlatarjih,tud multistada ne pride bliz,preverjeno,je trgovina ene 10 minut od mene stran,mal postrihajo,ene par nalepk pa je cena takoj par jurjev visja.   😁

Treba primerjat nov BMW ADV z D MS Rally, torej veliki tanki, oba kao neka adv bajka, kar v reali za navadne smrtnike, seveda to nista, bolj long distance potovalnika...... no in ko se oba zložita z okvirno enako full ne-potrebno opremo, imenujejo jo vsaki po svoje (MS nima možnosti elekt pomih vetrobrana) je MS dražja za cca. 3 jurje, krepko čez 30k€.......če ne upoštevamo popustov, ki jih verjetno dobimo pri obeh...primerjava GS ADV 1300 po konfiguratorju OEM dodatna oprema in moja D-MS, MY23 Rally, po dejanskih stroških .....  cene itak bolane :huh:  še bolj "bolani" smo tisti, ki smo to odkantali, se tolažim s tem, da mora menda imet vsak svoje veselje 🤪  .......torej; prihranil sem, ko nisem dal gor OEM alu kovčke, temveč alučrn top case Givi, stranske alu črne, z notranjimi torbami, pa od HB, tudi nisem doplačal OEM dodatne lući, montiral sem od Wunderlicha, ki so sicer dražje, pa z neprimerno boljšo svetilnostjo in več možnostmi dodatne uporabe, ki pa se jih v SLO ne da homologirat (mislim na dodatne funkcije luči, tudi bolano, v D s tem ni problema, ker imajo vse EU certifikate, mi smo spet nekaj posebnega pri akceptiranju EU homologacij) in dal gor ogrevan le zadnji "ženski" sedež, ker je višji kot standard in da mi žena ne zmrzne zadi 😉  vsa ostala dodatna oprema pa OEM, crashi, zadnja plošča za kovček,...... končni izračun pa, kot sem napisal zgoraj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem lansko jesen mislil menjat za DMS se je zmeraj zacelo pri cca 27k pa naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

srečno vožnjo, naj ti dobro služi.

aja, brez fotke ne vela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Hvala,ko se naucim gor dat bo tudi fotka.😁

.

... po mojem ga boš prej prodal :kva2: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!