Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

pred 22 urami, MARE 65 pravi:

In ketno al pa jermen, če ti to bolj paše...:rolleyes:

Ej za tako hudo mašino mora imet oboje...pa še tist ni ziher da bo zdržal 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.jpeg.987818b6447e22ea6f0ac36b89a6fab7.jpeg

GS nikoli ni bil nek lepotec, vedno dizajnersko drugačen, meni je tak povsem OK, v svoji izstopajoči adv robatosti in bo kot premium, ne ravno poceni bajk, garant najbolj prodajan v svojem segmentu, zagotovo imajo tudi za vsa zoprna vprašanja zinteresirane javnosti "ustrezna" pojasnila, ki bodo prepričala tudi največje dvomljivce. V odlične vozne lastnosti in kvaliteto ne gre dvomiti, ne morejo si bavarci privoščiti na svojem paradnem konju nekih čudnih kompromisov varčevanja in hudih felerjev, zagotovo pri tej večji prenovi modela niso šli "grlom u jagode" in so vsak detajl temeljito naštudirali. Me pa čudi, da so na adv model dali sprednje blinkerje na ščitnike rok, ki so načeloma zelo na udaru ob padcih in bi lahko hud o praznili denarnico, je pa res, da zaradi širine ščitnikov cilindorv verjetno težko pridejo do tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Luka66 said:

Me pa čudi, da so na adv model dali sprednje blinkerje na ščitnike rok, ki so načeloma zelo na udaru ob padcih in bi lahko hud o praznili denarnico, je pa res, da zaradi širine ščitnikov cilindorv verjetno težko pridejo do tal.

Pri Enduro paketu dobiš žmigavce na pecljih ob luči. Pač naročiš pakete gede na to, kako se misliš voziti.

Screenshot 2024-09-24 at 22.11.46.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!