Skoči na vsebino

MF-power


aleks

Priporočene objave

frči 100 kot za šalo,42 L bat mal zluknan,mf izpuh,frgazer doma prirejen,zadnik zobnika podrejan na 20,filter zgori odrezan,pa seveda nitrometan sam morš tankat kvalitetno olje če sploh hočeš prit do 100 :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fantje...vi nimate pojma...nov lepo ulaufan avtomatik ti gre že tko al tko okoli 60km/h(raje mal mn da ne bomo pretiraval)brez da karkoli šraufaš,zamenaš avspuh z MFom-->70+km/h blizu 75km/h,daš notr 42L odrezan bat pa ga zelo lepo ulaufaš-->85km/h,spilš frgazar(čez delortovga za APN6 sm spustu 14 sveder čez...majka :OK: )-->90+km/h,do konca spustiš(spilš)glavo-->pridobiš bolj na pospešku+5km/h,pa še zrihtaš dobro močno svečko pa štrom zrihtaš čist kolkr se da pa se še sklonš pa dolg časa počakaš na ravnini da se ti zvrti pa da nimaš vetra(lahk mal v hrbet)pa se ti zvrti preko 100km/h...garant!!!In to realnih 100km/h!!!No zdej pa še računite da mate namest 42fi, 44fi pa da maš namest 14 vrtine 16fi vrtino pa vse neki specialno narjen(ene lamele v frgazarju pa tko naprej)pa ni hudič da nebi spravu avtomatika čez 100 brez da bi se sklonu!

Sam je pa res da se ti pol geštel krivi tko da moraš švasat pa bremze grejo fulllll u kurac pa bi mogu res lepo skrbet za ta motor da bi skos menu vse kar je treba pa pucu motor pa najbolši možn ole bi notr daju...pol pa lahk še mal nitrota notr zlijš pa še recimo slajke gor daš pol se pa lahk skutrčki skrijete :naughty: :OK: :devil: !!!

Poznam modela k je mel na avtomatiku od E90 mašino...120km/h realnih brez problema če je blo pa mčkn klančka al pa vetr v hrbet se mu je pa tolk vrtel da ti nč ni jsn!Sam je meu ceu geštel pošvasan tko da je mel motor več kot 100kg...da bi original pustu bi šu pa še ene 5km/h več sam bi se mu geštel skrivu takoj pri 120!

Ustavlu bi se pa res noro doug sam bi blo hudo met avtomatika pa bi tko original 125kubov prehitevu :OK: :OK: :OK: (saj mene...original DT125R :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ni tak enostavno. Pr 100 na uro bi se avtomatik po moje vrtu z 20000 obrati ne vem kak bi glavna gred to zdržala :kva1:

Ja kr vrjem mi da bo zdržala...sploh pa tanovi avtomatiki k majo 12 sornik...te pa itak držijo.

Pa tud nebi meu tok obratov kokr ti mislš k ma original max 6000rpm tko da če bi biu tale pa full napiln bi nebi meu več kt 15000rpm.

Bi pa če bi meu mopedkit na avtomatiku se večinoma bl u izi furu...tko ene 80max sam če bi pa gdo podjebavu bi pa sam poteru da bi vrtel ko svina!

Vem da APN6S brez problema zdrži 100km/h...kar je pa več so pa ekstremi in čez 100 ne priporočam mopede pilt sam do 100 pa sploh ni problema,sam da lepo delaš z motorjm!Pa avtomatike se ne sme u klac tišat ker nimajo ne prisilnega al pa vodnega hlajenja tko da se dost hit pregreje!Po ravnini pa nema problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam APN ma prestave tak da se lahk 100 pele že z ene 8000 obrati. 15000 majo pa dirkalni skuterji ko gredi koštajo 70 jurjev a en kur*cev avtomatik za 20 jurjev bi pa to kr tak zdržu :lol: Ne bi reku :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam APN ma prestave tak da se lahk 100 pele že z ene 8000 obrati. 15000 majo pa dirkalni skuterji ko gredi koštajo 70 jurjev a en kur*cev avtomatik za 20 jurjev bi pa to kr tak zdržu :lol: Ne bi reku :cry:

pri 13740 rpm mecevrova blajarca v avtomatiku se vedno drzi........(razn ce mi obratomer laze, kar pa mocno dvomim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 13740 rpm mecevrova blajarca v avtomatiku se vedno drzi........(razn ce mi obratomer laze, kar pa mocno dvomim)

A maš napilnga avtomatika???

Ja čeprov se zdi kokr da je avtomatik en kurac od ovce pa tko vseen zdržijo tomosi marskej...sm tud sam probu in upam stavt da če bi napilu avtomatika da bi trgu 15k rpm bi sigurno zdržu!Ne morm glih rečt kolk doug sam če bi lepo u izi furu pa sam na vsake tolk cajta mal prtisnu mislm da bi kr mogla blajrca držat...mislm da je bol problem da ti obročke potrga sam ker je to mal bol profesonalno narjen mislm da bi tud bt pa obročki zdržat marskšn napor!Pa sej majo u Celu avtomatika z mopedkitom pa pejt gor pa probi če men ne vrjamš da avtomatik lahko gre čez 100...jst grem spomlad varetn gor pa da probam zverinco :naughty: :devil: !

Drgač pa po moje zdrži avtomatik 12 sornik še precej več kot 15000rpm :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čeprov se zdi kokr da je avtomatik en kurac od ovce pa tko vseen zdržijo tomosi marskej...

VSeeno ce ga tu pa tam potegne samo leti pa...pa ce je potegjen al ne... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam doma 2 tomosa:

-Automatic let.1986

-ATX 50C let.2000

max zadovoljen še zdaj z njima in ga nebi menjo za noben skuter!!! :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...max zadovoljen še zdaj z njima in ga nebi menjo za noben skuter!!! :OK: :yea2: :yea2:

TO JE BESEDA!!! :OK: :OK: :OK:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: TOMOS :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S.:

Ajde spluvite me zdej skuteraši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE BESEDA!!! :OK: :OK: :OK:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: TOMOS :notworthy: :notworthy: :notworthy:

P.S.:

Ajde spluvite me zdej skuteraši!

Men je pr tomosu ql k je glih ene 10x cnej od skutrja. Za zimo je pa tomos glatko tabol, razbijes se nimaš nc za stovct :OK:

Če gledam cene nekaterih novih skutrjov me začne kr mal skrbet :hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pr tomosu ql k je glih ene 10x cnej od skutrja. Za zimo je pa tomos glatko tabol, razbijes se nimaš nc za stovct 

to pa nevem če bo držal!!! <_< <_<

men je ene 3 vrglo z atx 2krat kr fajn in vedno je šov predni blatnik u ku*ac!!! ;) ;)

frčija pa glih enkrat na leto vžgem pa mi čist vedno v 2 vžge!!!pa še to takrat da se mal po snegu vozim!!! :OK: :OK: :OK:

letos ko pa je 125 doma pa bo atx mal po snegu riv!!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pr tomosu ql k je glih ene 10x cnej od skutrja. Za zimo je pa tomos glatko tabol, razbijes se nimaš nc za stovct 

to pa nevem če bo držal!!! <_< <_<

men je ene 3 vrglo z atx 2krat kr fajn in vedno je šov predni blatnik u ku*ac!!! ;) ;)

frčija pa glih enkrat na leto vžgem pa mi čist vedno v 2 vžge!!!pa še to takrat da se mal po snegu vozim!!! :OK: :OK: :OK:

letos ko pa je 125 doma pa bo atx mal po snegu riv!!! :yea2: :yea2:

Ja kolkr mam jst izkušne iz Tomosi sploh ni stroška če cepnš :OK: ...mogoče če bi se čelno zaletu :BUA: pol bi spredn konc razbou če te pa vrže k recimo v krogu koplš pa ti motor uide pa ni nikol še blo nč pr men!

Teli avtomatiki pa APNi so ful trpežno k nimajo nč plastik,ATX pa BT sta pa neki druzga k če cepnš se ti kšna plastika polom al pa kej podrsaš pa zna bit ful grdo :(

Ja če te čez ATXa prekucne vrjamm da si mogu spredno strehco menat ker je plastična pa se zna hit zlomt! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbols za razbijat je E90 Elektronik!! :kva2: (itak, ce ga mam pa js!! :D )

folk - pomislte: 90 kubikov, 9 konjev, vreden cist nic, gre ko zverina, 60 kil (seveda brez blatnikov, luci, in kar je se podobnega), na njem pa ne mors zlomit CIST NIC ce pa ze, je pa itak blo ze prej neuporabno oz. nepotrebno za pure hard enduro snow&hosta-racing... :P :D

Tomos4EVA'!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CTX je 80cc, Electronic pa 90..

na slikco sem rajš link dau, ker je ful velika :)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ful lepa fotka!!! :OK: :OK:

ena najlepših!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol TOMOSU :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ej Zok a maš ti mogoče kšno mašino od E90 za prodat oz. oddat???

P.S.:

Res ena najlepših fotk elektronke!!! :OK: :OK: :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!