Skoči na vsebino

MF-power


aleks

Priporočene objave

Ja res je lepa tale elektronka :naughty: ...sploh k je še vse original pa fulllllll je lepo ohranjena :OK: :OK: :OK:

A je to tvoje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kolk se meni zdi nima dobene tam vsaj lani jih ni mel ko sem bil 1x tam

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

powerco je treba naročit!! v mb težko vrjamem da jo boš kje dobo!! :naughty: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi pri tomotu se dala dobit. Mogoče je nima na zalogi ampak dobit bi se dalo. Ma pa jo en kolega, ga bom vprašal kje jo je kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Apr 2004 @ 19:34'] Ja prosim vprašaj aja pa lahko še vprašaš kak je zadovoljen z njo :D

On ma sicer 50ccm. Se pa dere ko svinja (taki kovinski zvok ma) Je pa jo prerezal pa ven pobral vse not. Ker ima tri prekate v loncu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Apr 2004 @ 19:42'] Jaz mam tudi 50ccm :) Kerega skutera pa ma? Kaj mu gre kaj bolj ko je prekate vun pobral?

To ne vem kak mu gre bolj. Ma pa phantoma. Pa mu skuter kar gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je problem dobavljivost, Gorazd jih posilja tudi po hitri posti (tak je moj sosolc ga narocu - 12 jurjev vse skup - trojka za ATXa). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zok a maš ti mogoče kšno mašino od E90 za prodat oz. oddat???

sele zdel vidu. zal ne. mam sam eno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam na zipu powerco,pa morm rect,da mi je fula dala na hitrosti in pospeskih,pa tudi zvok je zame enkraten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sm mel vcasih typhona (piagiota) pa sm mel powerco gor pa je bil zvok taki da ....FUL ql pa se pri pospeskih mi je dalo zravn....MF POWER rulzzzz!!=)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend ma tud na typhoonu powerco pa mu gre ene 80, pospeške ma kr dobre, sam ma pa ful lukno v spelvanu pa menjava valjčkov nč ne pomaga :hmm: :hmm: useen bi jest raj kkšnga ZXa gor dau k pa Powerco <_< :hmm: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sm mel vcasih typhona (piagiota) pa sm mel powerco gor pa je bil zvok taki da ....FUL ql pa se pri pospeskih mi je dalo zravn....MF POWER rulzzzz!!=)

LP!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

zgleda da vec kpa MF POWER auspuh nis vidu :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še ena pomembna stvar. MF POWER več NE proizvaja izpuhov za skuterje, zardai premale prodaje. To je preverjeno, ker poznam šefa. Mi pa je obljubo, da mi bo še naredo enega v tednu dni, ker še ma nekaj materiala.

Pa za tiste ki mislite da mf power dela samo za tomose izpuhe. :hmm: To sploh ne drži, po naročilu jih dela tudi za večje 4-taktne motorje. Trenutno izdeljue večjo serijo dušilcev za izpuhe.

Kak pa se bo ta izpuh obneso da mojem Aeroxu, pa vam povem drug tedn, ko ga dobim in gor prišraufam. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po naročilu jih dela tudi za večje 4-taktne motorje. Trenutno izdeljue večjo serijo dušilcev za izpuhe.

Wings se imenujejo ce se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne motis se:) wings so ja, ma od kolega foter na TDM-u zdaj :)

MF power pa ma na skuterju NAJGRSI zvok, ki je mogoc :) pa sploh ni ne vem kak dober izpuh, ampak je se slabsi od leovincija ZX.

je pa poceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če ne drugega MF power lepše zgleda kot pa originalni izpuhi, pa še poceni je ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MF power pa ma na skuterju NAJGRSI zvok, ki je mogoc :) pa sploh ni ne vem kak dober izpuh, ampak je se slabsi od leovincija ZX.

je pa poceni :)

to si pa zaj tak povedo kot da je zx največji podn, razn mf-a :) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok je po mojem mnenju subjektivna stvar. Sicer pa imajo skuterji po mojem mnenju vsi grd zvok (kot neke koze ali pa sesalci). Glavno da mašina čim bolj gre.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!