Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Privoscu sm si najdrazji kofe na avtomatu. :D 

Sicer pise da je kofi tu gou, ampak ga bom mogu nekako kr tu spit..:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, notranc pravi:

...., sem malo boljše volje. Od včeraj dodatnih 125 konjičkov v  moji štalci

20211128_225241.thumb.jpg.2deb49d6b9654a32b095471e63b7ef0c.jpg

lp, notranc

srečno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je danes Miklavž prinesel ceelllii   kup daril:worship: in to kljub neočiščeni zasneženi sneženi poti,  mimo nekih zajebanih vhodnih vratnih ključavnic in pa mimo starega očeta, ki menda nikoli ne spi z obema očesoma:hmm::lol1:

Lep običaj:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg :D

Zena gre na siht, 2x jo vprasam ce gre z mojim avtom, 2x rece ne.

Potem dobim videoposnetek kolega z naslovom "srecanje ljubiteljev snega 2021" - cel parking avtov, ki so se spustili v dolino, in ne morejo iz nje ne v eno, ne v drugo smer. V srediscu posnetka seveda avto moje zene. :lol1:Se vec - ta kolega je revckom delil kuhancka. :lol1::lol1:

Pridem tja s svojo staro gajbico (bmw e60 s 520d znacko zadaj), nalozim zeno, slisim se "tale tak nima osnovne sanse kamorkoli pridit, bmw po snegu nikamor ne gre", in se odpeljeva. Vmes sva se nekega VAGovca obvozla na pol po travniku, ker je hudica postavil povprek cez celo cesto.

 

pi es: downbadging ftw. x-drive je zakon. :jezik:

263739064_633573751015342_1032207339199244666_n.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teren je tak. Strmo v dolino, pa strmo iz doline, vmes pa ostri ovinki, tako da zalet odpade. S FWD po nespluzenem snegu ni varjante.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zok pravi:

Teren je tak. Strmo v dolino, pa strmo iz doline, vmes pa ostri ovinki, tako da zalet odpade. S FWD po nespluzenem snegu ni varjante.

u rikverc :P pa esp off

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Zok said:

Teren je tak. Strmo v dolino, pa strmo iz doline, vmes pa ostri ovinki, tako da zalet odpade. S FWD po nespluzenem snegu ni varjante.

ma nosi avti tega ne znajo več, mala mašinca in najmanj tono in pol, stari clio ki je imel 750kil bi komot splezal gor, ali pa stara felicija, panda pa s pogonom na 1 kolo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno vsi Mausi danes na AC pridni pridni :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, smasher pravi:

ma nosi avti tega ne znajo več, mala mašinca in najmanj tono in pol, stari clio ki je imel 750kil bi komot splezal gor, ali pa stara felicija, panda pa s pogonom na 1 kolo :D 

Zelo važna je širina pnevmatike. Ožja je, lazje po snegu. Ko sem se 3 leta vozil na šiht na 1250 nadmorske na Pokljuko, sta mi bila katrca in Peugeot 205 zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki Ignis 4x4 in FiatPanda 4x4!

Zakon! Dovolj višine, ozka kolesa in 4 pogonc.  ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renault Clio : zjutraj sem crknil od smeha, ker je bobnel kot oškoš ali pa dober motocikel....je zgleda tolk star, da ima še platine, ker so menda zaradi tega ponoči spizdili katalizator ?. Še zdaj se iskreno režim...kaj takega pa res še ne...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Tedybear pravi:

Zelo važna je širina pnevmatike. Ožja je, lazje po snegu. Ko sem se 3 leta vozil na šiht na 1250 nadmorske na Pokljuko, sta mi bila katrca in Peugeot 205 zakon.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!