Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Krave ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poizkusi se z njim peljat. Jaz sem bil navdušen nad performansami. ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel paket (včeraj) Ampak jaz sem vesela kot majhen otrok dedka mraza. Nov paket strun, škatlca za trzalice in ročka za navijat. Ker sem po več letih ponovno privlekla kitaro iz kovčka, je bilo NUJNO zamenjat strune in ker so blazinice mehke, sem  vzela najtanjše možne 9ko. Blazno mehak zvok, ampak lažje igram, sploh bareje. 

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo zbegan, ali bi bilo to za rubriko za v dobro ali slabo voljo - z boljšo polovico sva nabavila opremo za moped po njeni prvi poti 2 tedna nazaj do Pakoštan. Bo sedaj nekaj družbe, bo drugi strani pa bom prikrajšan za solo odklop...? vs. ?.

20210901_224023.thumb.jpg.94847432e018e34313f20b5c408fc3cd.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole. To pa je za dobro voljo ???

DA0CC6FD-0CBE-495B-8BF0-F142ADC1F6F3.jpeg

Popravljeno . Popravil SAR-Solo Adventure rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je vsaj resnico napisal ! Takšni smo pač vozniki italijanov: delavni, pošteni, skratka vzorčni primerki popolnosti...da ne govorimo o tem, da imamo okus za plehovje...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sem mislu da je riknu alternator ker zvecer je delal  normalno zjutraj pa ni dal glasa od sebe.Po merjenju se je izkazalo da je baterija.Kupu sem tanajbolj poceni baterijo ki sem ju dubu s popustom 49.89 Eu, ker itak nebena ne zdrzi vec kot 5-6 let in nima smisla metat denar v smeti za priznane znamke po mojih izkusnjah.(motor je druga pesem) Razveselila me je cena baterije :panic:

https://www.bartog.si/akumulator-aku-line-60ah-d-520a-242x175x190-p-486387.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • boris1970
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!