Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Dobr dan, skakalke, skakalci, Pogačar, Roglič

 

 

image.png

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sm kim đžong una premagu v šahu. K res ne vem, kdo drug ma cajt pa internet v Severni koreji šah igrat. Sam da nav zdej bomb poslov sem. :naughty:

 

Brez naslova.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ris1 pravi:

Val 202 in Miha Šalehar z Nebulozami😂😂😂👍. Zmagovalec dneva...

In edina, ki ima še res nekaj zdrave intiligence, je mama, ki jo je omenil zadnjo v prispevku....( če le ni to zraslo na Mihatovem zeljniku :P, kar seveda ni za izključit).

Vsi ostali pa neki nadrkani novodobni nadintiligentneži, okrog katerih se naj bi vrtel cel svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem nek ljubitelj realitij šovov...pač mal poškilim, kaj Zmaj gleda...sem pa dons ostal odprtih ust, ko je na slovenski poroki na prvi pogled cug prpelu nevesto. Šit stari. Pa še potem ajznpon ambijent. Top.

Edin kar bi v mojem svetu to presegl, je, da bi jo vojaški reaktivc prpelu...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovini Mimovrste sem videl Lego Technic Lamborghini Sián, igrača s 3696 koščki, z delujočim menjalnikom, z dvižnimi vrati in zadnjim krilom, skratka igrača za 18+ (pa ne spolna).
Zraven pa piše: ni primerno za otroke mlajše od 3 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

Kje se gre domol? 

0991B233-0EE8-4E86-A6D9-C58FC1B65265.jpeg

Vse poti vodijo v Rim. Iz Rima pa valjda znaš domov? 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Darko3g pravi:

V trgovini Mimovrste sem videl Lego Technic Lamborghini Sián, igrača s 3696 koščki, z delujočim menjalnikom, z dvižnimi vrati in zadnjim krilom, skratka igrača za 18+ (pa ne spolna).
Zraven pa piše: ni primerno za otroke mlajše od 3 let.

... pa kva ti ni jasn..... 

... večino tadragih igrač kupujejo očkoti pod pretvezo, da je za tamauga....  :D  .... ampak ena meja pa ja mora bit....

.... kako nej kupim drona za 6 mes starega sinkota.....   ampak več kot 3 leta je pa spet težko čakat....   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Zivnorc pravi:

... pa kva ti ni jasn..... 

... večino tadragih igrač kupujejo očkoti pod pretvezo, da je za tamauga....  :D  .... ampak ena meja pa ja mora bit....

.... kako nej kupim drona za 6 mes starega sinkota.....   ampak več kot 3 leta je pa spet težko čakat....   :P 

To maš pa prou. Jaz sem hotu sinu kupit BMW kabrio. Pa me je zajebu, je hotu Golfa. Cepec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kugelschreiber pravi:

Kje se gre domol? 

0991B233-0EE8-4E86-A6D9-C58FC1B65265.jpeg

to je čisto  OK znak... eden bolj begajočih v italiji "tutte le direzioni" prevedeno v vse smer...... v vse smeri kaj?...

24_9_are_f1_164_a.jpg.jpg?f=default&w=10

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, smasher said:

to je čisto  OK znak... eden bolj begajočih v italiji "tutte le direzioni" prevedeno v vse smer...... v vse smeri kaj?...

24_9_are_f1_164_a.jpg.jpg?f=default&w=10

Pa tisto no: Kud koji, mili moji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, smasher pravi:

to je čisto  OK znak... eden bolj begajočih v italiji "tutte le direzioni" prevedeno v vse smer...... v vse smeri kaj?...

24_9_are_f1_164_a.jpg.jpg?f=default&w=10

Dokler še ni bilo navigacij, je bil ta znak zlata vreden. Če mu slediš v ITA velemestu, te vedno pripelje na obvoznico. Od tam naprej pa...v vse smeri.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!