Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 10 urami, KARMEN1 pravi:

Če si cepljena, ne rabiš nič.

kartonček o cepljenju, pa za različna cepiva mora različen čas miniti od prvega oz drugega odmerka. Oziroma nič tut če nisi cepljen. Ti dajo karanteno in 5i dan nardiš HAGT

 

pred 2 urami, ChilliPalmer pravi:

In, a se ga mate cez mejo, zdej k ste cepljeni? ?

se ga mamo :P poglej temo jadranska magistrala :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Erikcslo pravi:

B41A27A3-C8E8-41BF-B3BB-B1C37A1EFD44.thumb.jpeg.b7d18315f426712db5a22c7f5e905615.jpeg.3a6b916ec2c2a395342c99397fb7aa4a.jpeg

klevete...skus pijem, včasih več včasih mal, običajno pa kr nažigam i vakciniran :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je prijatu povedu, da njegov prijatu ne verjame v cepivo, ker kao ni dovolj raziskano, ko pa pride nov model Mitask, pa takoj teče kupt in takoj na kolen ali drajsat tačke

:huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

mi je prijatu povedu, da njegov prijatu ne verjame v cepivo, ker kao ni dovolj raziskano, ko pa pride nov model Mitask, pa takoj teče kupt in takoj na kolen ali drajsat tačke

:huh: 

zdaj sem continental naročil

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

zdaj sem continental naročil

To mi deli ... a 4-ko ? ... kawa, ceplen in conti... si popoun dec :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

KKS10 model, nova guma...

aja .. to rabiš za starodobnika, ker ima bel rob :huh:

sem mislil, da si resen motorist ratu in nabavi CSA4... deluje preventivno kot AstraZeneca :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr po šihtu grem v ZD uprasat, kdaj bom na vrst... V cet sem mal zabluzila... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

mi je prijatu povedu, da njegov prijatu ne verjame v cepivo, ker kao ni dovolj raziskano, ko pa pride nov model Mitask, pa takoj teče kupt in takoj na kolen ali drajsat tačke

:huh: 

ja, sam tm je prjatu povedu, da je za 2 razreda boljša od drugih. Že to velik pove :P

ps. cepivo ni dovolj raziskano. Zato tudi stalno spreminjajo priporočila, pa odmerke, pa 3ji odmerek, pa kombinacije, pa pretek časa, pa ugotavlajo a so al niso stranski učinki. Edin Bevićki je vse jasno, pa Kreku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

1. ja, sam tm je prjatu povedu, da je za 2 razreda boljša od drugih. Že to velik pove :P

ps. cepivo ni dovolj raziskano. Zato tudi stalno spreminjajo priporočila, pa odmerke, pa 3ji odmerek, pa kombinacije, pa pretek časa, pa ugotavlajo a so al niso stranski učinki. Edin Bevićki je vse jasno, pa Kreku :P

 

1. mi je prijatu povedu, da je z mitaskami full nezadovooljen in je pu po prvem dežju u maline... dol jih bo dau in kupu najboljše pnevmatike na ceumu svetu in bližnji okolici , to je Conti :ras: 

če bi bile Mitas pnevmatike v začetku dobr narejene, jih ne bi venomer izboljševali :P 

sicer pa .. jaz že 2 x AZ .. če bo pa zastojn pa še po tretjo ... preprosto... štekaš :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

1. mi je prijatu povedu, da je z mitaskami full nezadovooljen in je pu po prvem dežju u maline... dol jih bo dau in kupu najboljše pnevmatike na ceumu svetu in bližnji okolici , to je Conti :ras: 

če bi bile Mitas pnevmatike v začetku dobr narejene, jih ne bi venomer izboljševali :P 

sicer pa .. jaz že 2 x AZ .. če bo pa zastojn pa še po tretjo ... preprosto... štekaš :huh: 

 

prjatu je prav povedu, vedno so gume krive da greš u maline, vedno :P

kar se AZja tiče in cepljenja, je bilo menda uradno povedano, da lahko zahtevaš oz prosiš, da te prej piknejo.

No sem klical cepilce, da ti ne povem kaka arogantnost, kako obnašanje, čisto nič se ni dalo dogovorit (cepljen sem 3 dni za teboj s prvim odmerkom). Oni so zasedeni, garajo..sem povedu da tut jaz, pa da sem dopoldan na terenu in težko pridem dopoldan na celjenje. Je rekla, da to pa ni njen problem. Bom že dobil SMS.

Tak da, a bom dobil 2 šus, je bolj v zraku al ne, ker..ko jim jebe mater. Resnično.

Cepljenje naj si pa v rit vtaknejo, še mal pa bomo vsi rumeni in bo prost prehod.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, RobiRoberto pravi:

Stranski učinki po dveh dozah Phizerja ...   :blush:   ?   :yea1:

 

 

picikl.JPG.f485bbb15d3b8e343ef2565f146c3b82.JPG

 

 

 

 

 

 

tako se začne :P

še huj bo :D

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, kaizer pravi:

Če je vam "starim kozlom" vseeno za špikanje, bodite vsaj toliko prisebni da otrok ne boste pošiljali v smrt... HVALA!

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v4/streams/free/StewPetersJaneRuby_slo/a1dd64ac9f761052747f63de3fa02983ff1706a3/ae6f2f

brez drame, saj ni obvezno mar ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroku še focko ne smeš več dat, ker te toži za nasilje ... brez skrbi... poznajo svoje pravice, le da na dolžnosti radi pozabijo ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sm sla samo po informacije, so me akor ze cepili...

Sve u svemu... Je bla teta prijazna, nisem se na vrst, kljub kriticni infrastrukturi. No za to je pa kriva nasa uprava, ampak njih je lahko u rit sram, skoda kakrsnekoli besede.

Najprej tisti ki so prijavljeni pri osebnem zdravniku, sele potem s portala zvem... Tako da... Se bom še malo načakala ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, KARMEN1 pravi:

Otroci se že sami odločajo, če se bodo cepili in odziv je kar visok.

No jaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ninč, teb tud klikeri ne delajo... Srecala sm eno teto k dela na meji... In sm jo uprasala, kako lahko gremo cez... In mi pove, ampak v bistvu bi js mogla uprasat, kako je za nazaj. Bumbar ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm js tud mal povezavo pregledala, k jo je Dami zadnjic napopu... In res gledajo se gate o tem cirkusu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Ninč. pravi:

Zdele sm js tud mal povezavo pregledala, k jo je Dami zadnjic napopu... In res gledajo se gate o tem cirkusu ?

pazi, naslednji teden bo spet vse drugače :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!