Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Eni vidijo pa samo možnost št. 2, (belo ali črno) vmesne interpretacije pa ni nikjer. Samo sem podal kot zanimivost, ne kot dejstvo. Ti pa kot slon med porcelan.

Glej, me ne zanima ali si vegetarjanc ali vegan, ali... imaš pač svoje poglede in te ni potrebno vsiljevat ostalim.

Prav tako za ali proti cepljenju. Ni ti se potrebno cepit in ni ti se potrebno zagovarjat zakaj. Zato nehajte že težit z lažnjivimi mediji, ...

Vase skupaj izpade, da samo iščete izgovore za vaš strah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Kakšne vmesne neki.

Pri tem članku je samo a je res ali ni. Nič vmes.

 

Pa kaj misliš, da se popolnoma strinjam s tem člankom, kljub temu, da sem ga podal. Je pa zanimiv zame, pa še zakoga. Ti sklepaš, če podamo nekaj kot da je to naša izjava in da se v celoti s posnetki ali napisanim strinjamo - je pa marsikaj zanimivo prebrati ali poslušati  - velja za obe strani. Sliko in prepričanje pa naj si vsak ustvari sam.

pred 2 minutami, ftp pravi:

Glej, me ne zanima ali si vegetarjanc ali vegan, ali... imaš pač svoje poglede in te ni potrebno vsiljevat ostalim.

Prav tako za ali proti cepljenju. Ni ti se potrebno cepit in ni ti se potrebno zagovarjat zakaj. Zato nehajte že težit z lažnjivimi mediji, ...

Vase skupaj izpade, da samo iščete izgovore za vaš strah.

Sploh ne razumem, zakaj se tu pogovarjaš? Kot, da je ta del foruma namenjen samo enako mislečim, daj me na ignor, pa ne me kontaktirati, pa te ne bom posiljeval. Enostavno narediš obvoz in to je to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Sploh ne razumem, zakaj se tu pogovarjaš?

Se tudi sam kdaj pa kdaj isto vprašam. Samo ko pa take kvasite .... :eek: ,... pa tu pa tam ne zdržim. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Se tudi sam kdaj pa kdaj isto vprašam. Samo ko pa take kvasite .... :eek: ,... pa tu pa tam ne zdržim. ?

Za sabo imaš prečudovito potovanje. Vsedi se, odpri en pir, pa podoživljaj te lepe trenutke. :) Debate tu so ... in samo debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Debate tu so ... in samo debate.

Saj debatiramo. Nekdo nekaj navede, drugi ovrže,...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, ftp pravi:

Glej, me ne zanima ali si vegetarjanc ali vegan, ali... imaš pač svoje poglede in te ni potrebno vsiljevat ostalim.

Prav tako za ali proti cepljenju. Ni ti se potrebno cepit in ni ti se potrebno zagovarjat zakaj. Zato nehajte že težit z lažnjivimi mediji, ...

Vase skupaj izpade, da samo iščete izgovore za vaš strah.

Pozdravljen „ftp“! Me resnično zanima kdo si da si dovoliš soditi in presojati, kaj se sme objavljati in kaj koga od sodelujočih na MS zanima? Kogar ta tema ne zanima jo pač obvozi in sodeluje v konstruktivnih temah, kjer se počuti domače in ga ni strah nepoznanih informacij. Z odličnimi pozdravi!  p.s. In hvala za lep potopis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, kaizer said:

Pozdravljen „ftp“! Me resnično zanima kdo si da si dovoliš soditi in presojati, kaj se sme objavljati in kaj koga od sodelujočih na MS zanima

Upam da smo polnoletni, zato pričakujem v resnih temah resne stvari, oz. pri navedbah, da se navaja  neke merodajne oz. strokovne stvari iz temu ustreznih medijev. Če ne pa obstajajo teme o štosih in zajebanciji.

4 minutes ago, kaizer said:

in ga ni strah nepoznanih informacij.

Tudi o strahu lahko debatiramo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, ftp pravi:

Se tudi sam kdaj pa kdaj isto vprašam. Samo ko pa take kvasite .... :eek: ,... pa tu pa tam ne zdržim. ?

resnica je pa nekje vmes.. samo to dejstvo še čaka nate..

pred 24 minutami, ftp pravi:

Saj debatiramo. Nekdo nekaj navede, drugi ovrže,...

 

trenutno kar se tiče corone nima nihče prav in nihče narobe .. beri zgornji odgovor..

čez 3 ali 5 let bo pa resnica veliko bližja realnosti..

sva se z direktorjem srečala na hodniku - mu rečem da ima moj sodelavec ceplenje naslednji dan in kaj in kako - po kratkem razgovoru me vpraša " a si se ti že cepil?" in mu odgovorim da ne a da se bom takoj , ko bo katerokoli cepivo "odobreno" .. točno je vedel kaj sem povedal.. in je šel brez besed na skret.. pa ga cenim verjetno veliko bolj kot on mene ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, ftp pravi:

 

Veš kaj, če je semafor rdeč lahko stopiš korak nazaj, pa bo še vedno rdeč. Obstajajo pa ljudje, ki si ga razlagajo kot zelenega in vozijo skozi. Pol so to zelo pametni ljudje, ane ??

samo če majo PCT in masko :P

 

ko gledam naše strokovnjake Kreka, Bljejovićko in uno z zabuhlimi očmi...majkemi, so vsi na FBju in tubi čist v redu konkurenca :D

Če pa tej strokovnosti dodam še Hojsa, Kacota in JJ, je pa že mineštra strokovnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ljudje veddno verjeli meinstream strokovnjakom, bi še danes plezali po drevesih. Novitete lahko odkrije samo nekdo, ki razmišlja izven okvirov, in ima drugaćen pogled od uradne struje. Ampak to razložit indoktrinirancu niti Tom Cruise s svojo mišn imposible ne more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Scarabeo 500 pravi:

Eni vidijo pa samo možnost št. 2, (belo ali črno) vmesne interpretacije pa ni nikjer. Samo sem podal kot zanimivost, ne kot dejstvo. Ti pa kot slon med porcelan.

video je zbrisan,ker krši pravila youtube

torej je protipraven

očitno nateg, zavajanje, iskanje novca s kliki itd.

influencer type

pred 9 urami, Erikcslo pravi:

zaenkrat ne virus, ne cepiva, ne ustavljajo ploditve človeške rase, ki je supervirus

pred 19 urami, kaizer pravi:

Pozdravljen „ftp“! Me resnično zanima kdo si da si dovoliš soditi in presojati, kaj se sme objavljati in kaj koga od sodelujočih na MS zanima? Kogar ta tema ne zanima jo pač obvozi in sodeluje v konstruktivnih temah, kjer se počuti domače in ga ni strah nepoznanih informacij. Z odličnimi pozdravi!  p.s. In hvala za lep potopis!

ni tako preprosto...

nategovanje folka mi ni všeč, zato sem pozoren na zapise tudi v tej temi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko sestavil plan kako rešit cepljenje v vsako dozo dodat gensko terapijo za "+1",  v moško dodat gensko terapijo za +1cm na klobasco  , za žensko pa +1cm na jošk... 

Pa obvezno ne pomešat... 

To bojo vrste, folk bi falsificirau dokumente za se 5x cepit ?

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Snečer pravi:

zaenkrat ne virus, ne cepiva, ne ustavljajo ploditve človeške rase, ki je supervirus

Ljudi na tem planetu je tako malo, da bi vse stlačil v New York. Ni problem v številu. Problem je v napačnih vrednotah in načinu življenja.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Snečer pravi:

video je zbrisan,ker krši pravila youtube

torej je protipraven

očitno nateg, zavajanje, iskanje novca s kliki itd.

influencer type

A se ti zdi, da tip rabi pri tej starosti klike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Alla pravi:

placa je že dovolj, ma človeška volja, želja, interes je....hja živeti v prenatrpanem prostoru, ker tam se dogaja, od posla do "mreženja". Bodi 1 teden v gozdu sam s sabo...polovici folka bi se zmešalo.

Definitivno pa je denar nepravilno porazdeljen, ampak sedaj že grem v socializem, ker nekdo ma raje žičnato ograjo okrog Slovenije, da nas bognedaj muslimani ne pojedo, kot pa da bi za ta denar poskrbel vsaj za 10 ali več familj (slovenskega porekla), ki so na robu preživetja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Po Janševih besedah ni vprašanje, ali bo delta različica koronavirsa prišla, pač pa je vprašanje, kdaj in kako intenzivno. "Imamo odgovor nanjo in to je cepljenje," je opozoril. "Po tem, kar se dogaja v Veliki Britaniji, ki ima enega najvišjih odstotkov precepljenosti, hkrati pa največ delta variante, ne govorimo več o odstotkih, govorimo o tem, da se moramo cepiti vsi," je še dejal Janša.

Kakšna logika je to...več cepljenih več delta variante. Opice so bolj pametne pa vse ostale živali, samo človeštvu se je zmešalo. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal mi je čudno..no sej sm jst ud čudn ampak... delta je 540% bolj nalezljiva kot beta... prejšnji teden 16 delte , ta tedn 49 delte.. 

število okuženih pa drastično padlo.. 

res sm mal čudn ni kej za pripomnit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!