Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred eno uro, vandrovec pravi:

Vedno bolj čutim na vodi, da se bo to kar vleklo in vleklo ter bodo na koncu velike spremembe, ...ne bo kar izzvenelo, kot španska gripa. Ker načrt ni bil le ustvariti virus ampak kaj z njim doseči. 

Seveda imajo izdelan protistrup ampak ne za vse...saj bi bili neumni, če bi naredili virus in potem še protistrup. :)

vendar pri tej matematiki moraš nekaj razumeti. ko so kmetje dali kralju desetino, je le ta profitiral, dokler so kmetje živeli. Se pravi jih je bilo potrebno ravno toliko izčrpavati, da niso umrli, ker kralj brez kmetov je samo še en revež.

Dosegajo pa že, poreklo virusa oportunista ne zanima.

pred 18 minutami, tomaz69 pravi:

saj ne da sem nek učenjak, in tej fori tudi ne verjamem, samo se mi zdi, da je tudi ta malo pomešala.. se vnaprej posipam s pepelom...kaj je sedaj magnet? Kovanec ali mesto vboda? Kaj ima pomen količina železa v cepivu saj kovanec ni magnet...?

no, tisti, ki je kovanec izzumil je prvi pomešal. Tetica pa lepo govori o magnetu-citiram: Da s cepivi priti Covidu-19 nekaj »ni v redu«, naj bi dokazovalo tudi »dejstvo«, da mesto vboda postane »magnetno« oziroma se nanj prime magnet, konec citata,  sicer pa je dovolj nemagnetnih strupenih materialov. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Alla pravi:

 

Samo to naj bo vaša intimna odločitev s katero se ne posiljuje drugih, ki so drugačnega mnjena
 

ampak bom dodal.

Necepljenje naj bo vaša intimna odločitev s katero se ne posiljuje drugačemislečih.  Veš ,so zmešani na eni ina na drugi strani.

Sem tudi 100x zapisal posiljevanje v eno ali drugo smer je napačno. Enim in drugim pa mora biti dana možnost alternative, ker drugače bo diskriminacija. Sploh pa je paranoja s korono že odšla predaleč.

Žal drek sprejemamo vsi, majo dovolj organov prisile. Zaenkrat, dokler kdo ne bo Jajota koknil...ma slabo kaže. Pri nas ni te navade :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

 

Šelebajzersko vodijo tole korono, da jenvsakemu otroku jasno, da ni logike. Tistih par dinozavrov, ki pa tega ne vidijo bonpa itak čas pohrustal. 

Žalostno je, ker je ni nikjer, gledam Italijo, so še slabš ko naši...maske so 1 teden nazaj sneli ZUNAJ. Uradno. Jaz je nisem dal na gobec, majkemi. 

Pa zapiranje mladine na izletu na Malorci če se ne motim, par dni nazaj...paranoja je ušla s pod kontrole.

Zapiranje cele Australije...juhu..zdej smo varni pred svetom. Ma debili, saj ste bili stalno zaprti, zakaj potem imate porast?

In na koncu, o mrtvih..vse tiho je bilo...zdej se samo še jebene okužbe šteje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je prov. Ce ljudje na milo ne dojamejo bodo pa na trdo. K jim bonpa dovolj, pol pa bo kej. Dokler je pa vse na izzi ne bodo dojeli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, skalar36 pravi:

Sej to je prov. Ce ljudje na milo ne dojamejo bodo pa na trdo. K jim bonpa dovolj, pol pa bo kej. Dokler je pa vse na izzi ne bodo dojeli. 

bom laično vprašal. Ti si dojel in jaz sem dojel in še maljon drugih je dojelo. In kaj nam pomaga? Razn da tulimo okrog, se vsaj verbalno upiramo, pa včasih brez maske okrog hodimo? Malo. Žal nisem morilec da bi koga pihnil (pri nas bi moral itak celo čredico). Bi pa z veseljem poslal "pomagam5" na 1919 za odstrel kakega ubrisanca, ki nam greni lajf :P

 

Al pa poglejmo drugače. Maš 5 neumnih policajev s pendriki, ki lovijo nekoga po plaži, ker krši strogo karanteno :P Folk pa gleda z oken.

Vladajoči pa trpajo žepe ta čas. Drugi "influencerji" pa gredo v Mehiko. 1/2 folka pa je apatična, itak dobi korona dodatrke, nagrade za ne vem kaj, pa se dela da dela od doma, dodaj še kak bonček za 100€ in upora ni več. Tako stanje se da vleči še par let.

Edini upor bodo volitve.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem dojel. Jaz vem od prvega dne da je nateg. Prevec lumparije in mahinacij sem videl na tem svetu, da bi zaupal ljudem, katere podkupis s laznimin nazivi in pest drobiža. In ne obupaj. Sklepno dejanje korone prihaja. Ko bodo najebali tisti, ki danes od tega boje zivijo, potem se bodo oni uprli. 

Glede streljanja je pa tako. En pokvarjen clovek bo brezproblema dal šus v glavo dobremu cloveku. Dober clovek nikoli ne bo naredil obratno. In tudi to bo treba spremeniti. Vcasih morjo dobri ljudje narediti kaj slabega za dosego večjih ciljev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli obrnemo, pikec prinaša več prednosti, ne glede na nagibe.

Jaz pravim, kar lepo po pikec, nič bat, tak hitro mine, da je brezveze.

Če pa so kakšni pomisleki tudi prav, ni obvezno, samo ne pametovat o "kovancih", 5G itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

V Grčiji se je v zadnjem tednu dni število novih okužb z novim koronavirusom več kot podvojilo, zato naj bi vlada že razmišljala o ponovni uvedbi ukrepov za zajezitev okužb, kot sta nočna omejitev gibanja in prepoved potovanj. Tudi v Španiji so se epidemiološke razmere v zadnjih dneh občutno poslabšale, zato prav tako razmišljajo o zaostritvi ukrepov. Nemčija pa je napovedala ublažitev strogih omejevalnih ukrepov za preprečitev širjenja novega koronavirusa, predvsem na račun potovanj.

https://www.24ur.com/novice/korona/v-spaniji-izrazito-povecanje-novih-okuzb-zlasti-med-mladimi.html

Meni še vedno ni jasno, kje odgovoren folk to packarijo stakne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ni obvezno, JJ že sanja da bo

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/60e30c5d24885/ce-do-konca-poletja-ne-bomo-prisli-na-70-odstotno-precepljenost-bomo-imeli-jeseni-vse-zaprto?fbclid=IwAR0tCdRigf-UdKjomDxDDSwsrrcJHqeby-oMC2cFwyjKHBoEKWEv4lyiYdg

Premier Janez Janša je v Državnem zboru odgovarjal na vprašanji o spopadanju z epidemijo covida-19. Kot je dejal, je pred nami četrti epidemijski val, in pozval: "Vsaj zdaj stopimo skupaj, da prepričamo čim več ljudi, da se cepijo." Le tako bomo preprečili, da bi tudi "mi morali sprejemati zakonodajo, kjer bo cepljenje vsaj za določene kategorije obvezno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

https://www.24ur.com/novice/korona/v-spaniji-izrazito-povecanje-novih-okuzb-zlasti-med-mladimi.html

Meni še vedno ni jasno, kje odgovoren folk to packarijo stakne.

to je spet napihovanje nečesa, kar ni. Koliko majo mrtvih? Kaj bomo za vsak prehlad šteli?

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/spain/

smrtnost je nizka vsaj po podatkih. Zadnji dnevi, 7, 8  pa recimo da bodo smrti prišle mal z zamudo. Tvegana populacija naj se cepi (tukaj vidim prednost če se nekdo cepi), mladi ne bodo umirali in ne umirajo. 

Čisto napihovanje.

ps. ko bo delta pri nas bo isto

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cepljenje je kot molitev, ko se zavedas da gre tornado v tvojo smer. Realost je pa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kristina Medja: 
Grožnje za jesenski lockdown že prihajajo.
Krivda pa se že vali na necepljene.
Kako je lahko necepljen, zdrav človek kriv za jesenski lockdown, ki ga načrtujejo že v začetku poletja? ?
Kako je lahko necepljen zdrav človek kriv za širjenje virusa, če država narekuje obvezno tedensko testiranje necepljenih - številke pa padajo?
Kako je lahko necepljen zdrav človek kriv za prenos virusa, če se cepljeni ravno tako lahko okužijo in prosto po prešernu trosijo ta virus, tudi preko državne meje?!?
Ne mi govort, da so necepljeni krivi za prenos virusa in ne drznite si rečt, da so necepljeni razlog za jesenski lockdown!
Če je tukaj kdo kriv, je kriva država!!
Smo ven iz epidemije a ukrepi še ostajajo!!
Firme se od zaprtja lanskega marca komaj pobirajo, medtem ko državne firme delajo na polno in služijo bajne vsote denarja!!
Karantena za velike firme sploh ni obstajala, pa tud če se na izmeno v eni graderobi menja 100 ljudi!!!!
Ne mi rečt, da lahko eno veliko podjetje z več 1000 zaposlenimi, zagotovi boljšo higieno dela, kot ena kozmetičarka ali frizerka, ki dela 1 na 1.
Ni sovražnik tisti, ki se gre cepit ali ki se odloči da se ne bo cepil. Pravi sovražnik niso kure s katerimi smo skupaj v kokošnjaku ampak kmet, ki nam krade jajca, nas pa poje za kosilo.
Spoznajmo kdo je pravi sovražnik, nanj stresimo slabo voljo, nestrinjanje.. pustmo svoje sosede, prijatelje in znance. Glede na vso nastalo situacijo, iz katere nikoli ne bomo prišli nazaj v realnost (cepljeni ali ne), imamo samo en drugega.
Država nam ne bo nikol pomagala!!
Sam še globje v drek nas bo porinla!!
A kmet bogo, bolano kuro pelje k veterinarju a jo samo brezčutno fenta??
Ne bodite še sami taki.
Mi smo lahko sočutni en do drugega.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

S kovanci zavajaš, niso vsi magnetni. 

In tudi linke, ki jih popaš so tvoja resnica. 

Linki, ki jih da kdo drug in ti ne pašejo k tvoji resnici pa brišeš oz. groziš s sankcijami. 

Res zrelo 

nič ne zavajam, točno sem pokazal, kateri bi morali prijeti, ti si modroval z neznanjem in se smešil

ker palica ne deluje, se packarija širi

kdor ne zna normalno, kratko.in jedrnato povedat, tam tudi spam linki ne pomagajo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

saj veš kako je bilo, od zmešanih uradnih informacij, pa nekaj časa niso cepil, pol so..zdej je pa vse utihnilo..

Vedo samo posvečeni. Tudi pri WW niso vsi vedeli, da se goljufa z izpusti. Samo posvečeni. 

 

 

 

https://www.t3tech.si/trendi/novica/magnetni-po-cepljenju-neumnost-?fbclid=IwAR1JZXbfEZDcxp0MicaNIooWiGVkqUeYkwvTRIgBBTtEN_g2P0qMeMfXWIc

Magnetni po cepljenju? Neumnost…

Avtor: Uredništvo, Objavljeno: 3. 07. 2021 07:46:00, Kategorija: Trendi

Kaj na »magnetno cepivo« pravi profesorica kemije, ki o tem dejansko nekaj ve…

Magnetni po cepljenju? Neumnost…
Da s cepivi priti Covidu-19 nekaj »ni v redu«, naj bi dokazovalo tudi »dejstvo«, da mesto vboda postane »magnetno« oziroma se nanj prime magnet. Da je vse skupaj neumnost je (večini) jasno, obstaja pa kar nekaj naivnežev, ki zadevi dejnansko verjamejo. Zanje je zadevo vzela pod drobnogled profesorica kemije, ki se ukvarja predvsem s kovinami. Zanimalo jo je, koliko kovinskih delcev bi lahko spravili v človekovo telo skozi tanko iglo, s katero nas cepijo. In kaj je ugotovila?

Železo v naravi najdemo najpogosteje v obliki železovega hidroksida in železovega oksida, ki nista ravno topni spojini. In ker ju ni mogoče stopiti, bi ju bilo treba skozi iglo »stisniti« v obliki trdih delcev. In koliko bi lahko bilo teh delcev? Če bi jih res dodajali cepivom (in seveda jih ne), bi lahko z enim odmerkom cepiva dobili največ pol milijoninke grama železa. Je takšna količina dovolj za to, da se magnet »prime« na mesto vboda? Seveda ne…

falirana metalurginja.. me loči med magnetitom in ostalim..

pred 16 urami, Nearrain pravi:

FOUS SEM SAMO TISTIM (TUDI TEBI), KER STE BILI CEPLJENI ZE PRED CEPLJENEM

jst sm pa mislu da ti je prijelo.. 

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

no, tisti, ki je kovanec izzumil je prvi pomešal. Tetica pa lepo govori o magnetu-citiram: Da s cepivi priti Covidu-19 nekaj »ni v redu«, naj bi dokazovalo tudi »dejstvo«, da mesto vboda postane »magnetno« oziroma se nanj prime magnet, konec citata,  sicer pa je dovolj nemagnetnih strupenih materialov. :P

če je mesto magnetno /magnet in pristaviš še en magnet se odbijata..logično da se ne primeta..

nakbolj strupen nemagnetn material je politik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

falirana metalurginja.. me loči med magnetitom in ostalim..

jst sm pa mislu da ti je prijelo.. 

če je mesto magnetno /magnet in pristaviš še en magnet se odbijata..logično da se ne primeta..

nakbolj strupen nemagnetn material je politik..

ti si se velik igral z magnetki v mladosti a ne :P

jest tut, pa še prekleto dobro smo vlakec iz magnetkov sestavili :D včasih jih moroaš okrog obrniti pa se sprimejo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol v  kafanah po jugi so vsi muskontarji cepljeni v čelo? Se 50€ kar prpopa na čelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, MARJA pravi:

A pol v  kafanah po jugi so vsi muskontarji cepljeni v čelo? Se 50€ kar prpopa na čelo.

ja, sam Sputnik bolj drži kot zahodnjaške zadeve :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snečer pravi:

sj pravim, upam da uspe medicinskim sestram v Italiji, ki so vložile tožbo, tam je zdravstvo imelo obvezo.

Cepljenje ne sme biti obveza, temveč pravica.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

sj pravim, upam da uspe medicinskim sestram v Italiji, ki so vložile tožbo, tam je zdravstvo imelo obvezo.

Cepljenje ne sme biti obveza, temveč pravica.

 

to je nevarna podlaga, da se tudi sončkov več ne bi cepilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

to je nevarna podlaga, da se tudi sončkov več ne bi cepilo

in zakaj bi se jih? So ogrožena skupina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

in zakaj bi se jih? So ogrožena skupina?

mislil sem na verižno reakcijo, da pade tudi do sedaj obvezno cepljenje, pataliza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

mislil sem na verižno reakcijo, da pade tudi do sedaj obvezno cepljenje, pataliza....

aha, razumem

ostala cepljenja, bi bilo bolje met svojo temo...seveda v demokraciji je dovoljeno biti proti in to se dogaja z dobršnim% prebivalstva.

Torej, če ostala cepljenja dodam, bi moral najmanj dodati, da niso enaka, niso cepiva na enaki bazi in da so rezultati dokaj znani, cepiva preverjena, saj smo vsi z njimi cepljeni.

Ampak ne verjamem, da bo to potegnilo vzpoprednico. 

Bolj se gre zaglupost, ki si jo je država katero najmanj cenim po pameti izmislila. Cepiti zdravstvo (pred tem smo na celi črti vse zafukali) pod obvezo. Necepljenemu zdravstvu zagotoviti ustrezno službo, ki ni v kontaktu z ljudmi. Al pa brez službe.

Nekaj takega, sem dal link.

Zafukajo Bergamo na celi črti, pol pa vlečejo maske do junija (vključno) letos zunaj, kot bi ta ukrep res pomagal.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

mislil sem na verižno reakcijo, da pade tudi do sedaj obvezno cepljenje, pataliza....

nekatere bolj razvite evropske države imajo manj obveznih cepljenj za otroke, pa ni zaradi tega nobene panike.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Alla pravi:

nekatere bolj razvite evropske države imajo manj obveznih cepljenj za otroke, pa ni zaradi tega nobene panike.....

a zato ker so manj razvite :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!