Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Pravkar, thumper pravi:

aha .. kdo je tistih 10% ???  morbidelli je eden od 12... torej se motiš.. vsi ostali so imeli zadnja leta ali enak ali boljši oz. hitrejši in močnejši motor..

itaq, to ste govorli tud lani oz predlani (neda se mi točno preverit), yamaha je slaba yamaha ni zmožna, pol pa čudežno med top 5 ob polovici sezone 3-4 yamahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tocno smo lani govorili? Nabijate edino vi kako je za penzijo, kako ni nic o njega in podobne. Glej, ce ste zakompleksani oz. alergicni na tabstarga to res ni moj problem. Ti men sam povej kaj od mojga napisanga ne drzi? Kaj sm tako hudo falu glede VR? Menim, da je car oz. trenutno najvecji dirkac na gridu. Ce se motim mi prosim pokazi najboljsega. Ker kot pluvas proti njemu jih bos natresel 15 kot kex ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Shillien pravi:

itaq, to ste govorli tud lani oz predlani (neda se mi točno preverit), yamaha je slaba yamaha ni zmožna, pol pa čudežno med top 5 ob polovici sezone 3-4 yamahe

to pa nisem jaz nič kriv če so vozniki honde in dučeja zanič ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

to pa nisem jaz nič kriv če so vozniki honde in dučeja zanič ..

tako je, hoda je najbolši motor na gridu, noben ji ni blizu ampak čudežno jo lahko vozi samo en (pa še iz tistega enega ni blo kaj). nehajte ga že enkrat srat z tem da je yamaha slaba. yamaha je skos pri vrhu in je skos top motor, mogoče nima najvišje končne ima pa toliko bolše vozne lastnosti. in to dokazujejo tudi rezultati, če pa plačujejo odlužene dirkače in jokice tipa vinales (ja vinales je totalna jokica in za vse je kriva ekipa on pa nič), je pa problem v pilotu ne v motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2021 ob 21:40, Shillien pravi:

vseeno ne spremeni dejstva da je za penzijo in samo odžira sedež na dobrem motorju mlajšim in hitrejšim.

No pejt to sefom v motogp povedat, k si tok brihtn. ? Da jim mal oci odpres.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ChilliPalmer pravi:

No pejt to sefom v motogp povedat, k si tok brihtn. ? Da jim mal oci odpres.

ne rabim, sej to vejo, vsak razen rumencev ve da je tam samo zaradi denarja in nicesar drugega, na progi že leta ni kaj iz njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Rossi pravi:

Kaj tocno smo lani govorili? Nabijate edino vi kako je za penzijo, kako ni nic o njega in podobne. Glej, ce ste zakompleksani oz. alergicni na tabstarga to res ni moj problem. Ti men sam povej kaj od mojga napisanga ne drzi? Kaj sm tako hudo falu glede VR? Menim, da je car oz. trenutno najvecji dirkac na gridu. Ce se motim mi prosim pokazi najboljsega. Ker kot pluvas proti njemu jih bos natresel 15 kot kex ne?

rezultati zadnjih let so mizerni

15 let nazaj pa je bil glavni

danes pa glavni okreva, kar se tiče dirkanja

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to si hardcore fani nedajo dopovedat ker če kdo ni totalno zalubljen v rossija je kao proti, sam nisem njegov hater, nisem pa niti njegov navijač in lahko pogledam objektivno, rossi je bil vrhunski, že leta ni več, in ja odžira zelo dober motor bolšim in mlajšim, ne zanikam da verjetno prinese več denarja od kateregakoli dirkača, verjetno ima tudi več navijačev od kateregakoli drugega dirkača, niti da ima kar nekaj rekordov vključno z največ naslovi (in ne, nietona ne štejem ker ni fer primerjava), ampak to je vse izven dirkališča ali pa daleč v preteklosti. in ne, za to ni kriva yamaha

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

rezultati zadnjih let so mizerni

15 let nazaj pa je bil glavni

danes pa glavni okreva, kar se tiče dirkanja

 

To pa 100% drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odzira? Ves kakonje s tem, ocitno si lahko privosci (ujckajo ga ves cas, kar ti ne razumes in ti gre blazno na jetra). Ostali odletijo takoj, ko ne deliverajo, res je. Ergo: VR46 je moto GP. Ze samo dejstvo kolk se hejterji z njim ukvarjate vse pove. Vale je car, faca. Fura vse zive bajke, ma vse rekorde, najjaci je. Se dolgo ga kvartararojcki, miri in podobne enodnevnice ne bojo ujele, kamoli prehitele. Tip je gazda GPja in ne en šiljo k se dela bit pomemben. Vozi zato ker lahko, boli njega za druge (kot vsazga tam). Te svoje frustracije z odziranjem zica drugim zeni prodajej, una te najbrz se resno jemlje. Mene tvoje pravljice ne zanimajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

Na TV prenosu tako rossija kaj dosti niti nisi mogel videt, so bolj kazali konico.

Saj o tem govorim. Vi pa še vedno drajsate Rossija. Izgleda, da ima @Rossikar prav, ko pravi, da je VR motoGP...  :lol1:Ostali se lahko raztrgajo pa ne pridejo na "naslovnico" MS-a. Žalostno!

Pa še en paradoks: Slabši kot je, več se govori o njemu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rossi pravi:

Odzira? Ves kakonje s tem, ocitno si lahko privosci (ujckajo ga ves cas, kar ti ne razumes in ti gre blazno na jetra). Ostali odletijo takoj, ko ne deliverajo, res je. Ergo: VR46 je moto GP. Ze samo dejstvo kolk se hejterji z njim ukvarjate vse pove. Vale je car, faca. Fura vse zive bajke, ma vse rekorde, najjaci je. Se dolgo ga kvartararojcki, miri in podobne enodnevnice ne bojo ujele, kamoli prehitele. Tip je gazda GPja in ne en šiljo k se dela bit pomemben. Vozi zato ker lahko, boli njega za druge (kot vsazga tam). Te svoje frustracije z odziranjem zica drugim zeni prodajej, una te najbrz se resno jemlje. Mene tvoje pravljice ne zanimajo. 

Ti se pa res trudiš dokazat kako močno neumen človek si, bogi tisti okrog tebe ker zraven debila na tvojem nivoju mora biti res težko shajati. Sploh ne dojameš ironije svojega lastnega posta kjer si napisal polovico tega kar ti dopovedujem/o ampak te peče ker si tako zaljubljen v rossija da je neverjetno. Bedarij ki si jih napisal v postu se mi sploh neda negirati, nisi tega vreden, še ta poste nevem zakaj ti pišem, škoda ekrana... block in adijo

 

Aja pa daleč največji hater tule si ti, ampak preneumen da bi to razumel, jokaš proti vsemu kar ni za rossija, patetično.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Joker pravi:

Saj o tem govorim. Vi pa še vedno drajsate Rossija. Izgleda, da ima @Rossikar prav, ko pravi, da je VR motoGP...  :lol1:Ostali se lahko raztrgajo pa ne pridejo na "naslovnico" MS-a. Žalostno!

Pa še en paradoks: Slabši kot je, več se govori o njemu. 

saj tudi Rossijeve ovce lepo zalivajo debato :)

se pač debatira o njem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Joker pravi:

Pa še en paradoks: Slabši kot je, več se govori o njemu. 

zanimivo je kako se govori o letečih mladcih , ki prihajajo vsako leto iz nižjih kategorij .. pa zanimivo kako po nekaj letih , ko ne morejo konstantno nabijat tastarga na progi odletijo brez pompa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je čistovseeno, kdo za koga navija in kaj napiše o njemu. Imam pa dovolj obkladanja članov MSja z debili, mali iq itd..po Rosiju se da pljuvati čisto normalno, ali ga kovati v zvezde.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

aha .. kdo je tistih 10% ???  morbidelli je eden od 12... torej se motiš.. vsi ostali so imeli zadnja leta ali enak ali boljši oz. hitrejši in močnejši motor..

Yamaha je najboljši motor na gridu. In tudi lani so pobrali polovico vseh zmag... Z njo so zmagali trije vozniki, vsi razen Rossija...

To so dejstva.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, mladench pravi:

Ducati POWER!

mislim, kako so po ravnini cepili ostale, jih je prav lepo videti. Pa na ovinkih nič kaj ne zaostajajo, duče zna letos presenetiti, tudi s kakim naslovom konec sezone.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Yamaha je najboljši motor na gridu. In tudi lani so pobrali polovico vseh zmag... Z njo so zmagali trije vozniki, vsi razen Rossija...

To so dejstva.

Dejstvo je tudi, da Rossi ni noben MotoGP, ker prvenstvo čisto normalno laufa, tudi če se on fura na 15. mestu... 

Zakaj se je tako težko sprijaznit, da ni konkurenčen? Zakaj ga je treba vsak vikend šteti med kandidate za zmago, če vemo, da niti med 5 ne bo? Na dober dan je med 10. Za bruhat ste... Meni je vseeno kateri je, samo bodte realni ane... 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KennyJR pravi:

Dejstvo je tudi, da Rossi ni noben MotoGP, ker prvenstvo čisto normalno laufa, tudi če se on fura na 15. mestu... 

Zakaj se je tako težko sprijaznit, da ni konkurenčen? Zakaj ga je treba vsak vikend šteti med kandidate za zmago, če vemo, da niti med 5 ne bo? Na dober dan je med 10. Za bruhat ste... Meni je vseeno kateri je, samo bodte realni ane... 

res je, Rossi ni MotoGp. To je neizbežno dejstvo. Zadeva bo laufala tudi po njemu, še vedno je bilo tako. 

Res je, ni konkurenčen. To kovanje v zvezde, je po mojem mnenju samo upanje nas gorečih navijačev, da lahko kaj naredi. 

a ne glede na vsa zgoraj navedena dejstva, še vedno se kar naprej govori o Rossiju. Tudi tu na MSju, samo rossi rossi rossi. Še največ o njemu povedo navijači drugih dirkačev, zanimivo.... 

Vemo da niti med 5 ne bo? Na Q je zelo lepo presenetil, pa je marsikdo mislil, da bo na 10+ mestu. 

Kenny, tudi "hejterji" ste za bruhat. Ne vedno, ampak dostikrat pa ste. 

Če berem zadnje tri strani tule gor, skoraj da ne moreš ugotoviti kdo je zmagal.... 

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DAMI34 said:

mislim, kako so po ravnini cepili ostale, jih je prav lepo videti. Pa na ovinkih nič kaj ne zaostajajo, duče zna letos presenetiti, tudi s kakim naslovom konec sezone.

 

Pitam se, pitam ....bi Žarko zmagal ( 14 km/h manjša končna na dirki  ) , če ne bi Điđi  "odvil" mašin za dirko ?????   ( Bagnaia -8, Miler -7 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Lipstick pravi:

Pitam se, pitam ....bi Žarko zmagal ( 14 km/h manjša končna na dirki  ) , če ne bi Điđi  "odvil" mašin za dirko ?????   ( Bagnaia -8, Miler -7 )

ma to nimam pojma, je pa res s polno ritjo lahko srat. Pa nisem neki ducatist, ampak v prvem ovinku 4je rdeči, majkemi, lepo je bilo za pogledat. Sem sicer rossi fan, še bolj sem pa fan dobre dirke, neglede kdo zmaga, sam da je ostra pa da so približno izenačeni in se cepijo en drugega.

F1 sem nehal gledat zaradi dolgočasja dirk. Za moto GP si tega res ne želim, niti prevlade posameznika, pa niti vožnje v vrsti kot račke. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Shillien pravi:

pa sej to si hardcore fani nedajo dopovedat ker če kdo ni totalno zalubljen v rossija je kao proti, sam nisem njegov hater, nisem pa niti njegov navijač in lahko pogledam objektivno, rossi je bil vrhunski, že leta ni več, in ja odžira zelo dober motor bolšim in mlajšim, ne zanikam da verjetno prinese več denarja od kateregakoli dirkača, verjetno ima tudi več navijačev od kateregakoli drugega dirkača, niti da ima kar nekaj rekordov vključno z največ naslovi (in ne, nietona ne štejem ker ni fer primerjava), ampak to je vse izven dirkališča ali pa daleč v preteklosti. in ne, za to ni kriva yamaha

Tole si se pa debelo zlagal... Kadar sva se na hitr sporekla v lanski temi gp - ja, si zgolj samo pljuval po njem.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!