Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

To nesestavljeno maketo mi je danes prinesel poštar, Niti ene spremne besde, samo žig na znamkh IZOLA ... :?:?:?

post-12027-0-87938700-1330455030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi naredi mi maketo hipodroma v Komendi.... je možno.... če ne pa enga konja skupaj zlimaj :rolleyes:

Pa lep začetek tedna, velikoooo ustvarjalnega navdiha...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Umetnica, konja mogoče ............................................................ nekoč ... :?

Včeraj sem "vprašal", danes dobil odgovor ... :010:010:010

Pozdravljen,

našel sem Fazer 1000 v merilu 1:18, rdeče ali rumene barve. Gre za že sestavljeno maketo.

:surrender: :surrender: :surrender:

post-12027-0-07479600-1330946277.jpeg

post-12027-0-10442000-1330946285.jpeg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pravilno sem se odločil, da z "vratno telovadbo" nisem začel sam po "priročniku", ker je fizioterapevtka :inlove: takoj ugotovila, da delam vaje "na moč", kar sem po bolečinah v vratu tudi takoj občutil ... :blush: Treba je "po občutku", toda mi dedci ... :blush:

Omenil sem ji tudi predlog (?) za kolensko protezo in takoj me je "spravila na realna tla" = verjetno mi bo še ta mesec manjkalo še 10 let ... :oops:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji datum pred tremi leti sva s kolegom (?????) naredila furo do Zadra in nazaj in zvečer je bil "žur do jutranjih ur" ...

zadar-2009.jpg

Današnji pogled skozi okno pred kosilom, me je prepričal, da danes popoldne ne bom doma !!!

slika001.jpg

Cilj: Idrijska Bela s kolesom !!! Pri odcepu me je "pozdravil" ????? stroj, vendar zapore ceste ni več bilo ... :OK:

slika002.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta, oziroma kar je od nje ostalo OBUPNA !!! :BUA:

slika003.jpg

Še največ asfalta v "enem kosu" je pri Divjem jezeru ...

slika004.jpg

.., vendar samo tam ... :BUA:

slika005.jpg

slika006.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi prazen bazen (?) pri Lajštu, na pogled ni ravno privlačen ...

slika007.jpg

slika010.jpg

še dokaz, da sem res bil jaz ... ;-)

slika008.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu pa sem pogrešal Tatjano in njenega ?????, da bi "kakšno rekli" ... ;-)

slika009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beli je Roberto srečal tudi strica Abrahama, ki mu je zaupal, da danes "proslavlja" pol stoletja, vendar mu Roberto ni povedal, da Robi šteje dneve, mesce in leta od 6.9.20009 dvojno, ker mu je ta čas podarjen ..

Ko sem se vrnil domov me je pričakalo pismo od Zavarovalnice Triglav, v katerem je pisalo, naj se že v ponedeljek oglasim v novi Gorici na "zaslišanje" ... Očitno je zavarovalnica prehitela ZZZS, pri katerem me tuddi šečaka "zaslišanje", ko bo moja zdravnica končno le napisala predlog za mojo .. :blush::blush::blush:

Za moj današnji rojstni dan sem se obdaril z novimi 24 km na poti do ................................................ dovolj izrabljenega desnega kolena za uveljavitev (?) pravic (?) do kolenčne proteze, ko bom še 10 let starejši ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal z zamudo vse najboljše... :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst se pridružujem čestitkam z zamudo, naj ti nikoli ne zmanjka poguma in zagnanosti, ter veselja ob vsakem novem dosežku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA !!!

;-)

Do sedaj še nikoli nisem naredil 100 km s kolesom "v enem kosu" in to naj bi se zgodilo letos, če x 100 ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem opzail, da sta mi Umetnica in Cikadina otvorila (?) stoto stran ... :OK:

HVALA vsem, ki me že toliko časa prenašete ... :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi naredi mi maketo hipodroma v Komendi.... je možno.... če ne pa enga konja skupaj zlimaj :rolleyes:

To mi je Umetnica51 napisala 4. marca in jaz sem ji odgovoril, mogoče nekoč ... Bilo je natanko pred desetimi dnevi ...

Mogoče nekoč je pomenilo, da sem še isti dan na netu poiskal usrezno risbo konja (kobile ???) ...

a-konj5.jpg

Najprej sem na 4 mm debelo vezano ploščo narisal in izžagal "podstavek" ...

b-slika002.jpg

Risbo konja semj najprej skopiral na "kopircu", zato da sem ga lahko z likalnikom "prenesel" na vezano ploščo in ga seveda izžagal ...

c-slika003.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz stirodurja sem naredil dva podstavka, konja in "podstavek" pa nataknil na navaden "drat" in "zapičil" v stirodur ...

d-07032012pop-001.jpg

Najprej sem z brezbrvnim lakom pobarval podstavek iz vezane plošče ...

e-07032012pop-003.jpg

... in takoj za njim še konja s čnim lakom ... :OK:

f-07032012pop-004.jpg

:OK::OK::OK:

g-07032012pop-005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leseni podstavek sem namazal s 5-minutnim epoxyem in ga položil na zeleni žamet ... :OK:

h-0803201pop-001.jpg

V konjeva kopita :OK: sem izvrtal manjše izvrtine in v njih s sekundnim lepilo vlepil "navaden drat" ...

i-0803201pop-002.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvečni žamet sem imel namen odrezati z olfa nožem, toda .... :blush::blush::blush:

j-0803201pop-003.jpg

l-0803201pop-004.jpg

... ker se odstranjevanje "ni odvilo" (?) po mojem načrtu, sem ga moral odstraniti ... :blush: ... in nanešeno lepilo "izšmirklati" z "brusno kladico" (?) ...

m-0803201pop-005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri "pozicioniranju" (?) konja na podlago sem si za dosego (?) pravilnega kota (?) pomagal s kotnikom (?) ... :OK:

n-0803201pop-006.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Paket" sem v petek odnesel na pošto sam, oziroma sem se od doma odpeljal z avtobusom ...

u-slika003.jpg

..., ga tudi "lastnoročno" oddal na pošto ...

v-slika004.jpg

... in se peš vrnil domov ... :OK:

w-slika005.jpg

y-slika006.jpg

z-slika007.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri (ob ???) prihodu v delavnico sem slikal še uro, kar pomeni, da je celotna "akcija" ;-) trajala dobro uro in pol ... :OK:

Spomnim se tudi časa moje hoje iz Idrije do doma, ki je znašal 40 minut, pred ... :blush: ... pa sem za isto razdaljo porabil 25 minut ... :blush::blush::blush: Vendar z to ni krivec Abraham ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče nekoč ............................ z bajsiklom, če ....................... mi bosta desno koleno ................................ in .............................. levi kolj dovolila ...

http://g.co/maps/u96jc

Enkrat konec tega meseca imam na Polikliniki pregled pri "moje" travmatologu (?) in dan pred tem, če bo vreme dopuščalo, bom z bajsiklom "naredil" kar bom zmožen in si bom naslednji dan skušal "izboriti" še mag. resonnco (?) levgega bolečega kolka, ker izgleda, da je blokada že popustila (?) ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!