Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Ob 9. 2. 2022 ob 10:36, Shillien pravi:

A res? Vsi oddajajo telemetrijo on pa ne? Daj to obrazloži bol specifično.

Lej, ne da se mi.

Prav vsi, razen '' profi kavč rejserjev'', vemo, zakaj se gre ! 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

Lej, ne da se mi.

Prav vsi, razen '' profi kavč rejserjev'', vemo, zakaj se gre ! 

Itaq da se ti neda, zakaj bi se ti, če lahko napišeš kr neki in pol to prodajaš kot resnico. Ti si dejanski profi za razliko od nas "profi kavč rejserjev" ki nevemo kako motor izgleda notogpja pa tudi še nikoli nismo pogledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da dajo nazaj motorje iz leta 2004 pa ustavijo razvoj in je.... A ni ravno to point prototipnih motorjev, da imajo vse kar je ta moment na razpolago?

Razvoj mora it naprej in na tak način se lahko proizvajalci dokažejo kdo ima nekaj več.

Žal lepota tu ne igra prav velike vloge.

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razvoj naj gre naprej !

Če se homo sapiens nebi razvijal, bi Shilen še vedno živel v jami, jedel surovo meso in se čohal po jajcih !

Če jim ni do tega, naj dajo dirkačem skirce, pa naj tekmujejo z njimi !

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tipičen primer neumnega vmešavanja krovnih organizacij v motošport je recimo Be grupa.

Preprosto so inžinirji izpilili tehniko štirikolesnega pogona, turbotov, difov do potankosti.

In FIA jim ni mogla več slediti.

Pol se je še ubil pa Toivonen in to je bilo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Buschi pravi:

Razvoj naj gre naprej !

Če se homo sapiens nebi razvijal, bi Shilen še vedno živel v jami, jedel surovo meso in se čohal po jajcih !

Če jim ni do tega, naj dajo dirkačem skirce, pa naj tekmujejo z njimi !

spacer.png

tako je, ti bi pa pisal na zid teorije zarote in bi jih tvoji somišleniki verjeli na besedo, in še sreča da bi ker utemeljiti jih itaq nebi mogel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/16/2022 at 7:58 AM, Shillien said:

Sem takoj za ban. Pa še krilca, ker so grda ko smrt.

A so na lepotnem tekmovanju?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/16/2022 at 8:42 AM, Nightmare said:

Najboljš, da dajo nazaj motorje iz leta 2004 pa ustavijo razvoj in je.... A ni ravno to point prototipnih motorjev, da imajo vse kar je ta moment na razpolago?

Razvoj mora it naprej in na tak način se lahko proizvajalci dokažejo kdo ima nekaj več.

Žal lepota tu ne igra prav velike vloge.

 

Lp, Samo

 Razvoj ze, se strinjam. Ampak ne z toliko omejitvami kot je sedaj. Roko na srce, motogp je tako konkurencen kot je samo zaradi vseh omejitev:  ko se z tehniko zaletis v zid omejitev in fizike si lahko prvi in boljsi. V parih letih bodo se drugi pogruntali tiste male skrivnosti in ujeli prve samo zato, ker le ti nimajo vec veliko prostora karkoli drasticnega se razviti. Vsak, ki je spremljal F1 v 60h, 70h letih je lahko videl kaj vse se lahko razvije, ce je se prostor v fiziki in ni prepovedi. Dirkalnik z ogromnim ventilatorjem za "hlajenje motorja" in zavesicami za zaporo zraka naprimer. Ko je stal na mestu z full obrati, je ze mel en kup downforcea. Startal, zmagal z veliko prednostjo, in so ga prepovedali. V bistvu zato, ker so bli vsi fovs, da nekdo razmislja izven okvirja. Sedaj to ni mogoce. Prevec omejitev, vkljucno z skupno elektroniko. Nej se vsem enak agregat dajo, pa okvir, pa bo mir. Motogp ze dolgo ni vec neka zibelka razvoja, vsaj drasticnega ne... In je umetno izenacen. Dirkanje za kamero...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/16/2022 at 2:32 PM, Buschi said:

En tipičen primer neumnega vmešavanja krovnih organizacij v motošport je recimo Be grupa.

Preprosto so inžinirji izpilili tehniko štirikolesnega pogona, turbotov, difov do potankosti.

In FIA jim ni mogla več slediti.

Pol se je še ubil pa Toivonen in to je bilo to.

Pozabil si malenkost, da je B grupa ena redkih dogodkov, ko so dirkaci sami rekli, da je vse skupaj prehudo. Ne samo FIA... B grupa je primer, ko inzenirji presezejo meje ljudi. Enostavno je blo vse skup predivje. In napovedani stroji in prototipi, kot Lancia ECV, itd, so bli pa se bolj divji. Kar prav, da se je nehalo.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!