Skoči na vsebino

Volitve 24.04.2022


Bmflar

Ali boste volili katero izmed levih ali desnih strank  

35 članov je glasovalo

  1. 1. Levo, desno ali nikamor

    • Leve
      24
    • Desne
      7
    • Ne bom šel na volitve
      4

This poll is closed to new votes


Priporočene objave

veleposlaništvo nima kaj dosti veze s tem, ker pošiljajo iz Slovenije. So bili kao ze članki, da letos ne bodo vsi dobili poste pravočasno. WTF?!!!!! Mislim pa da lahko grem volit v Bern, ja.

https://www.delo.si/novice/slovenija/volitve-2022/kaj-je-z-glasovnicami-pocela-posta-slovenije/

https://n1info.si/novice/slovenija/znova-zapleti-pri-uveljavljanju-volilne-pravice-kaj-pravi-dvk/

kr slaba popotnica za slovensko demokracija, gre pa za 105.000 glasovnic, kar ni malo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

ce mi črni ne pustijo volit ..... :kmet:

ta beli sprejemajo avans :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič: “Kdor ne dela, naj ne je”

 

 

in Zmago je umrl od lakote :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se že pojavlja s strani SDS ovc, da volilni listi niso oštevilčeni. Verjetno se že pripravljajo, da bodo dan po volitvah, če ne bojo izvoljeni ovčarski kandidati, zagnal vik in krik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre po predvidenem scenariju. 

1. Parsifal na predzadnji anketi pokaže hud padec SDSu. Znak za alarmiranje drugoligašev znotraj desnice. Naslednja anketa je seveda že znotraj pričakovanj.

2. Levi mediji že teden nazaj napovejo frontalni napad na glavnega protikandidata. Romunija bi bila lahko tudi Belize ali Botswana.

3. Podscenarij o sumljivih članih in ravnanju DVK se krepi. Izjava Horsa in psihota o štetju in preverjanju glasovnic do zaprtja volišč to potrjuje.

4. V primeru poraza trenutne vladajoče strukture, bo letelo po vseh nas vse tja do Kučana, SFRJ, JLA....

5. Če še niste opazili....na RTV se v prime terminu vrti Hrvaška serija o delovanju YU tajnih služb. Par let stara serija ravno te dni??  Ja, ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a NSI je popravil plakate?

Čista 5ka je zdej čista 4ka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

 

4. V primeru poraza trenutne vladajoče strukture, bo letelo po vseh nas vse tja do Kučana, SFRJ, JLA....

5. Če še niste opazili....na RTV se v prime terminu vrti Hrvaška serija o delovanju YU tajnih služb. Par let stara serija ravno te dni??  Ja, ja....

"komiji" vam bodo otroke pojedli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tomaz69 pravi:

"komiji" vam bodo otroke pojedli....

"komijeuke" pa že spermije, ane ane :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kater od kandidatov podpira poenostavitve homologacij in uvoza za vozila? Kdo ponuja najcenejši bencin? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wajdušna je danes mal manj modro rumena :P

Dami oddal svoj glas :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobil pisemce, zdaj pa obkrožim nekaj kar ni bilo v zadnji vladi, pa hitro nazaj na pošto! Moram razmislit komu dat glas, da bo Puklastega čim boj razbesnelo. Škoda ker mestne bunkice niso na volitvah, te bi ga najbolj pekle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

a NSI je popravil plakate?

Čista 5ka je zdej čista 4ka :P

 

Prej čista nula. 😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto SDS bo treba volit NSi. SdS ti da turistične bone, NSi pa direktno turisticni aranžma. 😜 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič bi tud padu za Slovenijo, samo da dobi kakšn glas :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

Jelinčič bi tud padu za Slovenijo, samo da dobi kakšn glas :huh: 

Vse za samopromocijo 🤣

Edini ki mu je uspelo združit vse stranke v Sloveniji je baje voditelj na rtv 😁

 

Vsi so ga enoglasno poslali v 3pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo to soočenje včeraj na Nora24TV...

...sem hotel preklopiti na SLO 1...pa ni šlo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Zivnorc pravi:

A je bilo to soočenje včeraj na Nora24TV...

...sem hotel preklopiti na SLO 1...pa ni šlo...

Ej prjatu, zamujaš. Igor Pirkovič na Slo1 je "zvezda".

Tako diletantskega voditelja (v zadnjem tednu sem ga dvakrat gledal) jaz ne pomnim v zadnjih 30 letih. Pa ta model pojma nima o vodenju in moderiranju tovrstnih soočenj... Ni mi jasno, a pride v oddajo total nepripravljen, ali je total nesposoben. Verjetno pa kar oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Ej prjatu, zamujaš. Igor Pirkovič na Slo1 je "zvezda".

Tako diletantskega voditelja (v zadnjem tednu sem ga dvakrat gledal) jaz ne pomnim v zadnjih 30 letih. Pa ta model pojma nima o vodenju in moderiranju tovrstnih soočenj... Ni mi jasno, a pride v oddajo total nepripravljen, ali je total nesposoben. Verjetno pa kar oboje.

Še ena izmed štirih pomoči na tem kvizu je bila uporabljena...

....ker glas ljudstva ne bi uspel....so izkoristili pomoč voditelja.....😁

 

Pirković ima smisel za vodenje in moderiranje in je zelo sposoben pri tem...zato pa je bil zadnji trenutek zamenjava za dva že (verjetno še preveč)  pripravljena voditelja na to soočenje...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Ej prjatu, zamujaš. Igor Pirkovič na Slo1 je "zvezda".

Tako diletantskega voditelja (v zadnjem tednu sem ga dvakrat gledal) jaz ne pomnim v zadnjih 30 letih. Pa ta model pojma nima o vodenju in moderiranju tovrstnih soočenj... Ni mi jasno, a pride v oddajo total nepripravljen, ali je total nesposoben. Verjetno pa kar oboje.

To je samo nadaljevanje slogana SdS iz volitev, mislim da, 2014, ki se je glasil 10 + 100.

Dejansko to pomeni.....10 njihovih nesposobnih bomo zamenjali s 100 našimi, se bolj nesposobnimi. 

Menjave zadnji dve leti to potrjujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Jelinčič bi tud padu za Slovenijo, samo da dobi kakšn glas :huh: 

AJA.. nekje sem bral, da je imel psevdonim "PADALEC" 

Leta 2003 je bilo na spletni strani udba.net med domnevnimi sodelavci Službe državne varnosti objavljeno tudi njegovo ime, pozneje v knjigi Med svobodo in rdečo zvezdo pa tudi del njegovega osebnega dosjeja sodelavca; označen je bil kot »sodelavec v zvezi z izvorom sovražne dejavnosti«. 6. julija 1987 naj bi bil registriran kot sodelavec s psevdonimom Padalec. 

Vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Zmago_Jelinčič_Plemeniti

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

AJA.. nekje sem bral, da je imel psevdonim "PADALEC" 

Leta 2003 je bilo na spletni strani udba.net med domnevnimi sodelavci Službe državne varnosti objavljeno tudi njegovo ime, pozneje v knjigi Med svobodo in rdečo zvezdo pa tudi del njegovega osebnega dosjeja sodelavca; označen je bil kot »sodelavec v zvezi z izvorom sovražne dejavnosti«. 6. julija 1987 naj bi bil registriran kot sodelavec s psevdonimom Padalec. 

Vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Zmago_Jelinčič_Plemeniti

 

Včeri je opraviču nadimek.  😂🤣image.png.ca6d9fe3fd8ae3ceee88f22d8f0d4a9a.png

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

člouk hoče preskočiti volilni prag, pa se mu smejete. Zmagotu..kateri je ZA Slovence :P

278458337_5755777941102355_6402973390051613188_n.thumb.jpg.11e57cc36d07c1c394e9bed75bf08f8c.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ps. gledam Janševo TV, pa skos sam od Goloba govorijo. :D

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je narod glup, sam ne tolk. 🤣😂

 

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!