Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2003


pero

Priporočene objave

Bljiža se 1.Maj in vsi razmišljamo, da jo bomo nekam mahnili!!! :idea:

Midva z Natašo sva se odločila da jo mahneva zopet v Dubrovnik!

Na pot bi se najverjetneje podala v ponedeljek 28.aprila saj je pred tem datumom še kar nekaj zanimivih stvari v Sloveniji!

Naj vas spomnim:25-26-27.4 je motor šov v Gornji radgoni, 27.4 pa je žegnanje na Novi Štifti (Ribnica) katerega letos ne misliva zamuditi!!!

Celo potovanje bi trajalo 6-7 dni!V Dubrovnik bi se šlo v 2-3 dneh nato bi se bilo tam 2 dni (možen še kakšen krajši ogled ČG, kopanje,Bakljave,Sladoled,djevojke v ........), potem pa bi se motoristi vrnili glede na želje in potrebe!Lahko pa jo zopet odkurimo skupaj in smo v Lj v 2 dneh in se seveda nakoncu ustavmo na 3M na en velk SLADOLED!! :D

Plan še ni dokončen zato vas naprošam za predloge in ideje!Kdo od vas pa bi šel zraven!Mogoče si na poti ogledmo letos kako drugo hrvaško mesto in udarimo kakšno še zanimivejšo turo!Vse poti so še odprte!! :!: :!:

Ciao,by Nataša & Pero

Seznam prijavljenih:

2. Pero & Nataša

3. SPIDI

4. Sosko

5. Max

7. Pahorini + Tatjana

Neuradno prijavljeni ali gredo v drugem terminu ( po domače vidimo se v Dubrovniku)!!! :D :(ta seznam je sam za evidenco cca kok nas bo šlo vseeskupaj v Du)

- Noise Data&Lee Dee(?)

- Robbert + 4 komadi

- Teya in Gregs

- Capiromzy

- Macica(?)-sm te kr jest prjavu :D

- Smeško

- Rok

- Area

- Zrime (a bi šel ti v prvem terminu 28. ?)

Evo tu pa je še plan potovanja kopiran tudi na prvo stran za tiste, ki se vam ga ne da iskat!!!

Sedaj pa zares!!!Plan potovanja!!!

Takole plan poti sem sestavil in noben ni obvezan da mu sledi, bi bilo pa zaželjeno, da se odzovete v čim večjem številu saj je družba vedno zaželjena!!!

1. dan (28.04)-ponedeljek: odhod iz Ljubljane (zbor na črpalki na dolenjski cesti ob 10.00h)!!!Mahnemo jo proti Kočevju, mejni prehod Brod na Kupi, Crikvenica, Senj in tako naprej do bljižine Zadra (natančneje Sukošan), kjer bomo prespali. Zvečer sledi ogled 'večernega' Zadra in kaka večerjica pred spanjem. Pot je zastavljena na cca 350km ali več v primeru da se zgubimo! :D

2. dan (29.04)-torek: po skupnem zajtrku okoli 10.00h odrinemo novim dogodivščinam naproti. Pot nas bo vodila do Vodic kjer bomo malo skrenili s poti in si vmes ogledali še prekrasen naravni park Krke z vsemi pripadajočimi lepotami (slapovi Krke - po predhodnem dogovoru)!!!Verjetno bo na poti kak večji postanek za napolnit tanke in trebuhe! :idea: Nato bomo krenili proti Šibeniku, Splitu in mimo Makarske do majhnega vendar zelo slikovitega mesteca Gradac ( cca 40km iz Makarske proti Jugu), kjer bomo tudi prespali in se naužili lepot tega majhnega mesta. Dnevni števec km se bo ustavil na cca 300km!!!

3. dan (30.04)-sreda: na pot bomo krenili zopet okoli 10.00h po srednje Evropskem času :lol: !!! Na poti proti Dubrovniku se bomo ustavili še za kako fotko (skupinsko valda) in jo počasi mahali naši končni detinaciji naproti!!!Ker nas ta dan čaka samo še cca 120km si bomo lahko po kaki kavici in resnejši debati pred nastanitvijo lahko pretegnili krake na kakem sprehodu po Dubrovniku. Sobe, ki jih bom po predhodno pobranih prijavah z veseljem rezerviral bomo predvidoma napolnili ob 14.00h!!Nato sledi težko pričakovano kopanje in kak sladoled ali celo kosilo!Potem pa počasi priprave za odhod v središče mesta kjer se bomo zabavali do poznega večera ob zanimivih debatah in nenazadnje BAKLAVAH!!!!!! (Twix :D :wink: )

4. dan(01.05)-četrtek: Počivanje, kopanje,kosilo, izleti, slikanje, baklave ( vrstni red izberete sami) si sledijo v celotnem dnevu!!Časa za zabavo bo na pretek!!

5. dan (02.05)-petek: midva jo bova najverjetneje mahnila proti domu tako da bova v dveh dneh doma! No lahko se nama pridružite ali pa ostanete še dalj ali pa nas že prej zapustite!!!Postanek na poti bo padel po sistemu loterije!! 8)

6. dan (03.05)-sobota: Predviden prihod domov in seveda nepogrešljiv obisk 3M, kjer bo 'padu' en velk sladolet s tremi+ kepcami!!!

Torej kaj rabimo s seboj:dobra volja, tople gate, pa po možnosti kak dežni kombinezon (boh ne dej), pa seveda kopalllkkkkeee ne pozabt!!!!!!!!!

Spali bomo v sobah (cca 10E na noč), ceno bomo probal še zbit!!! :wink:

Baklave na naši poti niso varne!!! :lol:

Sobe v Dubrovniku bom jest rezerviral za 30.04 in 1.05 (po potrebi več ali manj)!!Sam javite mi kdo gre res zravn v tem planu!!! :!: :!: :!:

Torej gremo na Prvomajski dopust in en na dirkanje!!!Razdelili se bomo v skupine po hitrostih in se čakali na določenih mestih!!!Z nami gre tudi skuterist Spidy tako da mislim da kilometrina zgleda dokaj realno!! :wink:

No upam da se vas bo udeležilo tega skupnega druženja čim več!!!Vsi prisrčno vabljeni!Se kmalu vidimo!!

Še 3 dni do odhoda!! :D

Ciao,by Pero & Nataša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z Lady greva tudi, ampak zdej se se ne ve tocno kdaj. Ali 26. ali pa 30, ampak nekako bolj odgovarja prvi vikend oz kadarkoli potem, samo bi sel tako da se ne bo prevec mudilo. Nas je pa priblizno 5 kandidatov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dol 1. maja zgodaj zjutraj, v enem dnevu dol, 2 dni doli in 4. dan (nedelja) v enem kosu nazaj. Dol po magistralki ob obali, za nazaj se se odlocam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya in Gregs gresta zihr, ampak pred 29. aprilom sigurno ne. Kako in kdaj, pa kasneje, ko bo kaj bolj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima s kakšnimi mašinami se boste peljal dol, ker me zanima če bi vas lahko z gpz 500s sploh dohaju (l.91) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso nč važne mašine!Loh se razdelimo v manjše skupinice in se na vsako urco počakamo!Drugače pa je nekak stil vožnje LT!!!Vabljen!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima s kakšnimi mašinami se boste peljal dol, ker me zanima če bi vas lahko z gpz 500s sploh dohaju (l.91) :)

Čuj zrime, ma kaj ti misliš, da vsi vozimo R1 pa Hayabuse? In če jaz kaj vem GPZ 500 sploh ni tko 'nedolžna' mašinca. Navsezadnje je Gregs lani v enem dnevu dol pristrelil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima s kakšnimi mašinami se boste peljal dol, ker me zanima če bi vas lahko z gpz 500s sploh dohaju (l.91) :)

počakaj, da ti odgovor TWIX, ki je lansko leto najbolje odnesel od nas vseh s svojim 125 ccm Daelimom.....edino požrešen je bil (3L na 100 km, pa še tank je imel predrt...)....

drugače je Twix v Ljubljani odvil gas do konca in v Dubrovniku ga je spustil....vmes mu sploh ni bilo potrebno šaltati in bremzati na ovinkih........le v klanec je občasno uključil dvonožni pogon.....

ni panike,saj gremo z različnimi stili vožne...od SS do KK, tako da se boš sigurno kje našel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima s kakšnimi mašinami se boste peljal dol, ker me zanima če bi vas lahko z gpz 500s sploh dohaju (l.91) :)

:shocked!: Huh? Moj je bil letnik '88, pa ce ne bi uzgal pred Metliko, bi z vsemi mocnejsimi motorji lepo skupaj vozil... no, na koncu tudi sem... tako da... GPZ niti ni tako svoh, samo v ovinkih pri velikih hitrostih ni tako trden...

Mimogrede. pa v enem dnevu sem dol prisel, zvecer me ni nic bolelo, edino noge sem cutil... Mah, ti kar lepo gas v desno roko, pa gremo v Dubrovnik... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso nč važne mašine!Loh se razdelimo v manjše skupinice in se na vsako urco počakamo!Drugače pa je nekak stil vožnje LT!!!

Hehe... jaz se prostovoljno javljam za vodjo skupine v stilu LS (zadnji del poti pa SS)... :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dol 1. maja zgodaj zjutraj, v enem dnevu dol, 2 dni doli in 4. dan (nedelja) v enem kosu nazaj. Dol po magistralki ob obali, za nazaj se se odlocam. :)

Tale se men zdi še najboljša :wink: (ker za cel teden res ne mislim it dol)-bomo videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljiža se 1.Maj in vsi razmišljamo, da jo bomo nekam mahnili!!! :idea:  

Midva z Natašo sva se odločila da jo mahneva zopet v Dubrovnik!

Mmmmmmmmm.... Mamljivo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni da sm zaenkrat zraven če ne bo vreme preslabo in mi bodo finance dopuščale :)

Ej ne sekiraj se glede motorja! Jaz sem tud lani v šusu iz DU pršel in to z Viragotom 250 da ne boš mislil kaj sem imel! Pa tud nobenih večjih težav nisem imel s sledenjem ekipe! Tisti SS so itak po svoje letel mi pa po svoje! Itak pa bo takraat dol 100 SLO motorjev (kot lani).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero, jasno da gremo na bakljav, samo letos se pa ne bova tako nazaj drzala kot lansko leto, pa kaksno morva se za po pot vzet :roll: :P .

Pa eno SS varjanto voznje sem imel letos v mislih, da ne bomo ze spet pol tedna sam dol hodil :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dol 1. maja zgodaj zjutraj, v enem dnevu dol, 2 dni doli in 4. dan (nedelja) v enem kosu nazaj. Dol po magistralki ob obali, za nazaj se se odlocam. :)

Tale se men zdi še najboljša :wink: (ker za cel teden res ne mislim it dol)-bomo videli

Meni isto. Mogoče če bi že v sredo po službi probal vsaj do morja priti ali pa čet. kmalu zjutraj nedelja odhod in ponaoči nazaj.

:?: Kje pa ponavadi spite (kamp ,hotel, ....) oz. se kaj naprej najvite :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Kje pa ponavadi spite (kamp ,hotel, ....) oz. se kaj naprej najvite :?:

Ma ne sekiraj se za spanje.... Mi oz. drugi so lani vlekli spalke sabo...samo guzvo so delale...

Na pot se odpravis se pred sezono tak da so razne Zimmer frei 99% frei!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi najraje sel zopet "sotor in spalka" varjanta. Bilo sprobano in bil dalec najbolj navdusen ( za potrditev lahko vprasate Macico). Tko da, ce je kdo bolj za na divje prenocevanje in tudi cel izlet bolj na "robinzonsko", naj to v svojem postu pripise. Se bomo "ta pravi" skup najdel :wink: :P .

Ni to samo financno ugodneje, ampak je tudi precej bolj zanimivo in polno raznik dogodilscin (beri neumnosti) :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!