Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2003


pero

Priporočene objave

A je sploh kakšen "pacient", da bi šel 1.5. zgodaj zjutraj dol in isti dan nazaj ali pa vsaj 2.5.   :shock: Če je... naj se mi prosim javi  8)

 

Dejans - Kaco

PS. ni 1 aprilska šala  :wink:

A si kej racunu kok more bit povprecna hitrost da bi prsu dol pa se nazaj v enem dnevu, BTW s katerim motorjem pa mislis it....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh kakšen "pacient", da bi šel 1.5. zgodaj zjutraj dol in isti dan nazaj ali pa vsaj 2.5.   :shock: Če je... naj se mi prosim javi  8)

 

Dejans - Kaco

PS. ni 1 aprilska šala  :wink:

A si kej racunu kok more bit povprecna hitrost da bi prsu dol pa se nazaj v enem dnevu, BTW s katerim motorjem pa mislis it....

LP, Rock

Hint : poglej v profil :wink:

Drgač bi pa tud jaz šel v Dubrovnik, sam ce bi me kdo peljal, k še nimam svojega motorja. Bi pa šel ono trodnevno varianto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš manj kot 100kkm za sabo na motorju  ti garantiram da ne prideš v enem dnevu dol in nazaj. Če pa jih imaš preko 100 km pa ti dam 5% možnosti :?

Hanzi... zakaj pa ne 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 1 dnevu bi prevozil 1400km??? meni se zdi to cist sado-mazo ideja....+ se zelo nevarno.

Sej jest ne grem krave past dol :shocked!: eni pač uživamo v tem 8) Zato sem pa napisu "PACIENT" sem pač tak :!: :!: :!:

Se pa strinjam da je nevarno, kaj pa ni!?? Sicer je pa v tem obdobju prazna cesta - j. magistrala, zato naj se nekateri ne obremenjujejo s povpr. hitrostjo... je lahko kar visoka 8)

Dejans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 1 dnevu bi prevozil 1400km??? meni se zdi to cist sado-mazo ideja....+ se zelo nevarno.

Sej jest ne grem krave past dol :shocked!: eni pač uživamo v tem 8) Zato sem pa napisu "PACIENT" sem pač tak :!: :!: :!:

Se pa strinjam da je nevarno, kaj pa ni!?? Sicer je pa v tem obdobju prazna cesta - j. magistrala, zato naj se nekateri ne obremenjujejo s povpr. hitrostjo... je lahko kar visoka 8)

Dejans

Kot vidim imaš R6. Po jadranski magistrali ti pa sploh ne uspe priti v enem dnevu tja in nazaj. (preko Knina še mogoče). 1. april :lol:

Ah pa kaj čmo razpravljat. Podobno kot 24ur SMOT-a v katerega sem še vedno prepričan da ne bo uspel. (po pravilih morate imeti žige MP v posebni knjižici :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je bil Zoolo nekoč z Dragstarjem 650 v 26 urah iz LJ v DU in nazaj, ... pa še sladoljed je pojedu in kavico spil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam greste to?  :?  :shock:  

:twisted:

Vragica ! Ti si pa čist OUT, haloooooooooooo :?: :?: :?:

:shock: :roll: :oops: ... ja matič... so toliko povedali kam gredo NE... da ne vem, če sploh vedo kam gredo... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast mam v planu 1.5. zgodaj (5h) zjutraj odhod, čez Kočevje, na morje pri Crikvenici in po Jadranski magistrali do Dubrovnika, 4.5 zjutraj pa domov preko Knina in Plitvic.

KJE PA BOTE PRESPALI, JST MISLM POISKAT NAJCENEJŠO VARIANTO (pa če bo predrago magari pod zvezdami).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lahko bi se ze prej zmenil da bi oeganiziral en skupni vecer ko bomo dol da se enkrat vsi na tistem mestu dobimo da se ne bomo pol dol lovil, tko da a kdo kej pozna kje bi bil najprimernejsi prostor(lokal?) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lahko bi se ze prej zmenil da bi oeganiziral en skupni vecer ko bomo dol da se enkrat vsi na tistem mestu dobimo da se ne bomo pol dol lovil, tko da a kdo kej pozna kje bi bil najprimernejsi prostor(lokal?) ?

Ja ja dobra ideja!!!Končno nek pametn predlog!!Loh se dol dobimo na Stradunu (glavna mestna ulica) 1. Maja ob 19.00h!!!! :idea: :D :D :D

Zrime:odhod je sigurno 28 za uro in natančnejše načrte pa bom počakal do cca 14. da se vse lepo uskladi!Predlogi še vedno dobrodošli!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa si ti? ;) jah sej gre vsak kdor hoce lahko al pa se kam pridruzi tko da pomoje bi se tud zate kje kaj naslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa si ti? ;) jah sej gre vsak kdor hoce lahko al pa se kam pridruzi tko da pomoje bi se tud zate kje kaj naslo...

Kdo sem?Poglej ime nicka :D ,ma zezam se. Nimam nobenega pacienta ki bi sel z mano, samemu pa se ne da glih dol pelat,tak da bi se najraje prikljucil keri grupi ce bom ze sel dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa si ti? ;) jah sej gre vsak kdor hoce lahko al pa se kam pridruzi tko da pomoje bi se tud zate kje kaj naslo...

Kdo sem?Poglej ime nicka :D ,ma zezam se. Nimam nobenega pacienta ki bi sel z mano, samemu pa se ne da glih dol pelat,tak da bi se najraje prikljucil keri grupi ce bom ze sel dol.

nekako se mi dozdeva, da nisi Solo rider.....ne še.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako se mi dozdeva, da nisi Solo rider.....ne še.... :wink:

Hej Bmw, kaj pa una najina varianta?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mene bi vzeli zraven?

Joj ne vem če nam boš s svojo Suziko sledil k gremo to pot v skupini z enim skuteristom k je ful tišač!!!! :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Sej se hecam seveda vabljen!!!Več ko nas bo bolš bo!Po hitrostnih skupinah se razdelimo destinacija pa se vnaprej določi!!!! :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No rezervacije za Dubrovniške sobe bom kmalu začel pobirat!!! :!:

Ciao,by Pero

A misliš rezervacije za sobe pobirat al rezervacije ljudi za prazne sobe. Za 1. maj je praznih sob v DU tolk da se njihovi lastniki tepejo za te :twisted: Saj tam ko smo bili lani je bilo res kar zelo v redu ( ograjen vrt na njem pa motorji 8) ) sobe tudi v redu samo še lepše pa bi bilo če bi bili bolj skupaj ne pa tako razmetani kot lani.

Se bojim da bo letos še slabše :? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!