Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2003


pero

Priporočene objave

Jaz grem dol 1. maja zgodaj zjutraj, v enem dnevu dol, 2 dni doli in 4. dan (nedelja) v enem kosu nazaj. Dol po magistralki ob obali, za nazaj se se odlocam. :)

Tale se men zdi še najboljša :wink: (ker za cel teden res ne mislim it dol)-bomo videli

Meni isto. Mogoče če bi že v sredo po službi probal vsaj do morja priti ali pa čet. kmalu zjutraj nedelja odhod in ponaoči nazaj.

:?: Kje pa ponavadi spite (kamp ,hotel, ....) oz. se kaj naprej najvite :?:

Lahko tud v sredo po sluzbi ja,...samo mislim da bo pri meni zadeva odpadla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavlja se še en skuterist.

Kako pa kdaj bom šel še ne vem, vem pa da grem.

SPIDI :idea: Da nisi ti tisti s skuterjem z LJ registracijo , ki je lani poleti na poti iz HR obale proti Lj prehiteval kolono avtov s hitrostjo cca 120 km/h :shock: :shock: :shock: :lol: :wink:

Mene bi pa Max verjetno vzel s sabo, ampak Dubrovnik letos verjetno odpade ker jaz šibam 1.maja zvečer iz Lj v Koln :cry: 8) :cry: :D :cry:

Razen če bi šli bolj zgodaj tisti teden in vam jaz predčasno pobegnem naprej v Dojčland 8) :wink:

Ampak to je precej, precej "našponan" plan, tako da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole jest sem kar en mali seznamček naredu tistih k gremo v Dubrovnik!!!

Nekako dogovor je da če bodo sobe cca do 10erotov pol bomo spal v sobah pa še za kak skonto se bomo probal zmenit!

Kako pa bi ta skupinica 28. 4. šla dol v 2 ali treh dneh?Varianta je prvi dan 350 km pa drugega 350 km tako da smo tretji dan samo še cca 100 km pred Dubrovnikom kamor pridemo okoli enih nato pa kosilo in KOOPPAAAAANJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D PA EN VELK SLADOLEEED!!!!! :wink:

Lahko pa tudi v dveh dneh sam pol pa brez večjih ogledov!!!!! :cry:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj večino stvari, ki si jih človek lahko tko na hitr ogleda, smo si pa ja večinoma že vsi pogledali.

Aja, sicer pa jaz itak še nisem prijavljena, da nimam prava glasanja. Ampak se mi zdi, da varijanta v dveh dneh je pa optimalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj večino stvari, ki si jih človek lahko tko na hitr ogleda, smo si pa ja večinoma že vsi pogledali.  

Aja, sicer pa jaz itak še nisem prijavljena, da nimam prava glasanja. Ampak se mi zdi, da varijanta v dveh dneh je pa optimalna.

... kakor komu paše ... ampak Pero je mislil bolj na oglede ob poti in ne v DU ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani šel v enem dnevu dol :!:

Letos grem v enem dnevu v Dubrovnik, pojem girice, bakljavo in jo odkurim v Ljubljano na slodoljed (3M). :wink: :idea: :shock:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kakor komu paše ... ampak Pero je mislil bolj na oglede ob poti in ne v DU ...

Tudi jaz sem mislila oglede ob poti: Zadar, Split, Šibenik, slapovi Krke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kakor komu paše ... ampak Pero je mislil bolj na oglede ob poti in ne v DU ...

Tudi jaz sem mislila oglede ob poti: Zadar, Split, Šibenik, slapovi Krke...

Odlična ideja!!!Macica naredi plan kako in kaj!!!Slapove Krke pa obvezno!!! :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična ideja!!!Macica naredi plan kako in kaj!!!Slapove Krke pa obvezno!!! :D  :D  :D  

Ciao,by Pero

Perica moja. Ta verzija pa mene bo vidla ne spljoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perica, se dobro, da sem motoratoromoderator, da lahko popravljam spisek... :wink: A naju s Teyo si pa kar odpisal?! :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perica, se dobro, da sem motoratoromoderator, da lahko popravljam spisek... :wink: A naju s Teyo si pa kar odpisal?! :twisted: :D

Sej sta na drugem seznamu!!Če se bosta pa kasneje prdružla taprvim pa vabljena!!! :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf Pero. Jst pa res nimam kaj na tvojem seznamu za iskat. Ker se namreč še vedno odločam med dvema varijantama od katerih mi je Dubrovnik manj ljuba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf Pero. Jst pa res nimam kaj na tvojem seznamu za iskat. Ker se namreč še vedno odločam med dvema varijantama od katerih mi je Dubrovnik manj ljuba.

kaj se potem sploh oglašaš tu notri ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se potem sploh oglašaš tu notri ... :?

Zato ker še vedno JE varijanta.

... potemtakem se lahko javim še za Korziko, pa Gibraltar, pa o Buldogu bi lahko pisal, pa o Speed Triplu bi lahko temo odprl ... ker ... je vse to varianta ... a veš :wink:

... pri meni je Dubrovnik tudi varianta, ko bo pa 90% se pa javim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani šel v enem dnevu dol :!:

Letos grem v enem dnevu v Dubrovnik, pojem girice, bakljavo in jo odkurim v Ljubljano na slodoljed (3M). :wink: :idea: :shock:

lp

:multi: Ti si pravi zame 8) Tud jest bi šel samo dol neki pojest pol pa nazaj - delo pač...

Dejans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pri meni je Dubrovnik tudi varianta, ko bo pa 90% se pa javim ...

Hočko, pa saj ravno v tem je hec. Jaz se sploh nisem prijavila, ampak me je Pero kar določu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva ne greva v Dubrovnik k mi je včer guma počla!!! :D  :D  :D  

Ciao,by Pero

Ajajaj, zakaj pa nisi uporabljou Durex-ove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, mislim da je že zadnji čas da spokaš iz tele teme... :?  :P  :twisted:  :lol:

Ne morem. Sem še vedno prijavljena med potniki za Dubrovnik :P :P :P :P :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh kakšen "pacient", da bi šel 1.5. zgodaj zjutraj dol in isti dan nazaj ali pa vsaj 2.5. :shock: Če je... naj se mi prosim javi 8)

Dejans - Kaco

PS. ni 1 aprilska šala :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 1 dnevu bi prevozil 1400km??? meni se zdi to cist sado-mazo ideja....+ se zelo nevarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš manj kot 100kkm za sabo na motorju ti garantiram da ne prideš v enem dnevu dol in nazaj. Če pa jih imaš preko 100 km pa ti dam 5% možnosti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!