Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2003


pero

Priporočene objave

Bilo je nepozabno in še enkrat hvala vsem za prijetno družbo in veselo razpoloženje!!

Ciao,by Pero

Dito !

Tako kot je napisal Pero, nepozabno !!

Uzivali smo !!!!!! B) B) B)

lp,Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Gregsa!

Ta je tudi poleg vseh sluzbenih obveznosti koncno prisel na Msvet... :)

Kratko porocilo: prasica (beri: CBR) je zdrzala dva karakterja (se Teyo), tank torbo, dve stranski torbi in top case... Bosne sicer ni videla ;) , je pa zato Hercegovino... :D Naredila je 1580 km, porabila en micken vec kot 100 L, tako da je bila povprecna poraba 6,35l/100km - zadovoljivo... Enkrat prespala na barki, drugace pa v sobah in apartmajih, vedno 10€ na noc. Videli spet nekaj lepih stvari, pa koncno tudi obhodil DU po obzidju... Toliko zaenkrat. Vec v OLP, kogar bo zanimalo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na to da je bil camp za dve osebi 100 kun so sobe z 150 kunami res dokaj ugodne!!!! :rolleyes:

V sredo sledijo slikce!! :blink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla folk! Jaz sem resno mislila, da ne bom šla v Dubrovnik (z motorjem) a sva se z Pahorinijem zadnji dan premislila!

Bilo je zakon in vsa pohvala za prelepo vožnjo gre Pahoriniju. SRCE ti si 1A.

:wub: :wub: Poljubčki namenjeni samo tebi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva prišla domov - v nedeljo ob polnoči. Šla sva pa še čez celo Črno Gorsko obalo do Albanske meje, tako da sva obdelala kompletno E65, nazaj pa čez Mostar, Jajce in Bihač.

V ČG nisem videl niti enega motorja, razen enga Ducatija nasprot z dvema gor (v soboto ob cca 15h) pa nisem zihar ali je bil Hočko.

Kaj več ko se mi bo dalo, ker sem šel skoraj direkt v službo pol pa vn zdejle sem pa zmatran.

Naredila sva 2004 km B.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast dekleta in fantje!

Tud moja žlahtnica je bila doli, nažalost jaz nisem mogu sem imel preveč družinskih obveznosti. Ampak sem vseeno naredu nekaj krajših furc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva prišla domov - v nedeljo ob polnoči. Šla sva pa še čez celo Črno Gorsko obalo do Albanske meje, tako da sva obdelala kompletno E65, nazaj pa čez Mostar, Jajce in Bihač.

V ČG nisem videl niti enega motorja, razen enga Ducatija nasprot z dvema gor (v soboto ob cca 15h) pa nisem zihar ali je bil Hočko.

Kaj več ko se mi bo dalo, ker sem šel skoraj direkt v službo pol pa vn zdejle sem pa zmatran.

Naredila sva 2004 km B.P.

Je kr biu.... ;)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem, doma moja skutica tudi. Bilo je super, ampak mamico jim taljansko.....

Ehehe.... Spidi, ali pa mamicu ti tvoju, ko stalno nekaj sraufas po skutici... :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko porocilo: prasica (beri: CBR) je zdrzala dva karakterja

Prasica ??? :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise sklepam da premalo spremljaš forum in čet in ne veš od kje prasica :unsure: ;)

Saj bo bolje :lol:

Spidi: Jah če nisi zadovoljen s taljansko skutico si kupi pa švicarski sirček. Važen da si prišel domov na dveh kolesih ne pa na štirih s pomočjo kake prikolice in avta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise sklepam da premalo spremljaš forum in čet in ne veš od kje prasica :unsure: ;)

Dobro, sem mislil, da je bilo kaj narobe :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise sklepam da premalo spremljaš forum in čet in ne veš od kje prasica :unsure:  ;)

Saj bo bolje :lol:

Spidi: Jah če nisi zadovoljen s taljansko  skutico si kupi pa švicarski sirček. Važen da si prišel domov na dveh kolesih ne pa na štirih s pomočjo kake prikolice in avta ;)

Nažalost je bila kar varjanta s šestimi kolesi. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo:

-plačal radar v bosni :huh:

-plačal ponovno radar v hercegovini :huh: :angry:

-nato nisem več ustavljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz malo oglasim, midva pa sva uspela videti tudi Bosno ( za spremembo od Gregsa in Teye :) )Bilo je lepo, če odšteješ svinjarijo

ob rekah in tisto, ki se je navesila na drevesa :rolleyes: ,....Naredila sva

1830 km, počitnice so zmeron prekratke :angry: ,prekratke :angry: , se

vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pust makarone pa pejt na riž :P

Bladzo: a je bla tokrat fazerka prehitra: A ni bila že lani tud :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo:

-plačal radar v bosni :huh:

-plačal ponovno radar v hercegovini :huh: :angry:

-nato nisem več ustavljal

Kva dva radarja si si kupu!!!!! :o ;) :P

Kaj pa ti bosta dva????? :blink: :lol: :huh: :angry:

Ciao,by Pero

PS:So za tabo tiralico razpisal in si eden 20 najbol željenih na listi!!! :o ;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem, doma moja skutica tudi. Bilo je super, ampak mamico jim taljansko.....

Bruhahahahahahaahhahah!!!!!!!!!! :huh: :o ;) :P :D :lol: B) :rolleyes: <_< :)

Kje si pa že vidu skutico k ma cca 100k km.............da bi pa še delala bi bil pa že čudež!! :huh: :huh: :unsure:

Bodi srečen da si vsaj do tam pršu kamor si, da ti je niso sunl, da je bla rakija dokaj ugodna, da sta ti bila Max in Maca (nenazadnje tudi Šoško) skoz na voljo, da te fotr ni nakuru, da smo se mel supr, da si nazaj v enem kosu,............ :) :) :D :P :rolleyes:

Pa veselo šraufarijo!!!!!!!!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidi vidim da je bilo pri tebi pestro in ti ni bilo nikoli dolgčas :rolleyes:

Zato te vabim da tole zgodbo še meni kdaj razložiš ob kakem pirčku kje lepo v senci, da ti ne bo prevroče, kadar ti bo dolgčas. Mislim da si imel kar pošteno avanturo.

Upam da si se najedel skutice.

Saj drugo leto bo pa bolje. Upam da boste imeli spremstvo na 4 kolesih. razmišljam celo o 6. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero ti sam glej, da nauš ti drugo leto spremljevalno vozilo :P :P :P :D :D :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, folk, vsi podpisani (in tudi neznani avtor :P ;) ), hvala za kartico iz DU :)

Popravljeno . Popravil LuCy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!