Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

In potem pride nedelja Logar pa v šoku :) Na twiterju desna sfera najbolj napada Kordiša, predsedniškega kandidata, ki se bori za male ljudi . To, da ga SDSovci najbolj napadajo, kar  nekaj pove :)

Kordiš, zanalašč,

Če želite Janšo 2.0 za predsednika pa volite Logarja, neodvisnega kandidata, podpredsednika stranke SDS, predsednika Sveta stranke SDS in poslanca stranke SDS, ki je čisto neodvisen. Sploh od velikega vodje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Logar bo tekel v drugi krog, zmagal pa ne bo.

Se strinjam. V drugem krogu bo res težka zanj. Nikoli se pa ne ve. Mogoče sledi (zame pozitivno) presenečenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, GeeSXer pravi:

Na twiterju desna sfera najbolj napada Kordiša, predsedniškega kandidata, ki se bori za male ljudi .

Kordiš je vstopil v predsedniško tekmo le, kot koristen idiot za Brgleza, da slednji zgleda bolj zmeren. Drugače pa je popoln outsider, brez najmanjše možnosti. Afera njiva pove o njem vse.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, bladerunner pravi:

Poleg Anžeta Logarja je še edini, ki bi bil morda tudi primeren za predsednika države Vladimir Prebilič. Vse ostalo je navaden nesposoben, lažniv, goljufiv, manipulatorski, lopovski šrot, nevreden predsedniške funkcije.

A to so potem vsi iz SDS-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

A to so potem vsi iz SDS-a?

Debilno vprašanje nekoga, ki ima v glavi očitno samo eno delujočo možgansko celico, pa še ta je okvarjena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, bladerunner pravi:

Debilno vprašanje nekoga, ki ima v glavi očitno samo eno delujočo možgansko celico, pa še ta je okvarjena. 

Ti pa si za hece. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

 

Kot pa vidim po MS anketi, je večina zmanipuliranih, naivnih osebkov dalo glas za...  

A lahko probaš enkrat napisat, brez da žališ vse in vsakega, ki ne razmišljajo kot ti.

Tokrat nisi bil izzvan, da bi se "branil" s protinapadom, kot velikokrat pojamraš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, bladerunner said:

Kordiš je vstopil v predsedniško tekmo le, kot koristen idiot za Brgleza, da slednji zgleda bolj zmeren. Drugače pa je popoln outsider, brez najmanjše možnosti. Afera njiva pove o njem vse.  

A pol je cigla krał sam uporabn idiot za Logarja? Da le-ta zgleda kompetenten? 
 

Stranka Levica je na volitvah dobila po pički. Jasno jim je da bo ta mandat odločil o njihovem nadaljne, obstoju. Da bi izpadli kredibilna in resna stranka, so predstavili svojega predsedniškega kandidata. Ker to resnim strankam pritiče. Obnašanje NSi in SD je blo sramota. Cepetanje, gledanje v tla….saj morda ne bodo opazili da na predsedniške volitve nismo nit pomislili….   Kordiševa kandidatura je PR akcija za Levico in Kordiša. Brglez je poteza iz obupa. Kambidat. Kam bi dali Brgleza. 
 

ni mi pa čist jasno kaj načrtuje janes, zakaj je tam Logar. Na eni strani se celo kampnijo distancira od partije,  in na polno miri situacijo. janes je tiho. Na drugi fronti je s ketne spustil zvonkota, angažiral primca, branko prebija zvočni zid….čakam še spontano akcijo neodvistnega, samostojnega vilija k. A je eno igra za rahlo naivne, drugo pa za hardkor fene? 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bladerunner pravi:

Se strinjam. V drugem krogu bo res težka zanj. Nikoli se pa ne ve. Mogoče sledi (zame pozitivno) presenečenje.

Pa saj ni samo zmaga tista, ki nekaj šteje. Tudi poraz, izpad, neuvrstitev... je marsikomu v zadovoljstvo, ker vedo, da so se borili častno, da so dali vse od sebe...

Je podobno kot v kovačnici Forged in Fire. Štirje pridejo noter, na pol poti izpade prvi, do konca kvalifikacij pa še drugi. Ostala dva se pomerita v finalu. Ček na koncu resda dobi samo eden, ampak zadovoljni so pa vsi. Show must go on... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, GoBobi pravi:

A lahko probaš enkrat napisat, brez da žališ vse in vsakega, ki ne razmišljajo kot ti.

Tokrat nisi bil izzvan, da bi se "branil" s protinapadom, kot velikokrat pojamraš.

Ne, ne more. To mu je domet, oz. takšne zglede ima že od šefa. Najprej pridiga o strpnosti, potem pa tako. Nič novega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

Na motorističnem forumu močno vodi Mausarca :kva2: 

skrajni čas, da proda tist čoper pa Ninđo nabavi :P

 

Men se bolj zdi zanimivo, kako in kdo tekmuje med seboj.

Logar ma enga konkurenta k mu krade glasove: Kralja.

Vsi ostali si pa ostale glasove delijo.

 

torej kam bo šel glas, je še vedno žalostno, al levo al desno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, maus said:

Na motorističnem forumu močno vodi Mausarca :kva2: 

Dizastr.  Gospa cel lajf dela za najbolsega ponudnika.  Gun for hire. Nic drugega. In ona bi precedovala....che fantasia....

14 minutes ago, DAMI34 said:

skrajni čas, da proda tist čoper pa Ninđo nabavi :P

 

Men se bolj zdi zanimivo, kako in kdo tekmuje med seboj.

Logar ma enga konkurenta k mu krade glasove: Kralja.

Vsi ostali si pa ostale glasove delijo.

 

torej kam bo šel glas, je še vedno žalostno, al levo al desno.

 

Niti ne.  Kralj za drugi krog nima moznosti.  Njegovi glasovi so že pripisani janesu ml.  
 

ne vem, ce ni ze odloceno.  Ma se mi zdi da brglez nima sans za drugi krog.  

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

skrajni čas, da proda tist čoper pa Ninđo nabavi :P

 

Men se bolj zdi zanimivo, kako in kdo tekmuje med seboj.

Logar ma enga konkurenta k mu krade glasove: Kralja.

Vsi ostali si pa ostale glasove delijo.

 

torej kam bo šel glas, je še vedno žalostno, al levo al desno.

 

itak bo drugi krog združil tele, ki si kradejo glasove ... Logar bo dobil glasove Kralja (pa še to ne vse) , Musarjeva pa vse ostale ... tako jaz predvidevam ;) 

Po moji nestrokovni oceni bo drugi krog zgledal takole 

Logar 25 - 30 %

Musar 70 - 75 %

 

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dizastr.  Gospa cel lajf dela za najbolsega ponudnika.  Gun for hire. Nic drugega. In ona bi precedovala....che fantasia....

A sem jaz kriv ... že zdavnaj bi morali zamenjati volivce, ker ne volijo tako, kot nekateri hočejo :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, maus said:

itak bo drugi krog združil tele, ki si kradejo glasove ... Logar bo dobil glasove Kralja (pa še to ne vse) , Musarjeva pa vse ostale ... tako jaz predvidevam ;) 

Po moji nestrokovni oceni bo drugi krog zgledal takole 

Logar 25 - 30 %

Musar 70 - 75 %

 

A sem jaz kriv ... že zdavnaj bi morali zamenjati volivce, ker ne volijo tako, kot nekateri hočejo :P 

Ti si str, pa ti pozablanja ben ne zameri. Slovenska populacija bi morala takoj po osemnajstem na trajno kuro bilobila. 80% pizdarij bi se znebili če bi meli vsaj 4 leta spomina. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

@Bladerunner:

Poglej, če si s prvim stavkom še uspel obrzdati svoj intelekt, si ga na koncu že začel izgubljati (kdo je ekstremni komi? - v Sloveniji poznamo le enega - in vsi razen SDS vedo, kdo je to).

Vse ostalo pa je pljuvanje po kandidatih in celo po članih Motosveta.

Torej raje ne piši takih postov, ker s tem odvračaš ljudi (zmanipulirane naivne osebke) od tvojih kandidatov.

P.S. Če si edini, ki vozi v tvojo smer, vsi drugi pa vozijo kontra, si morda na napačni strani avtoceste.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Zelo smiselna razmišljanja, dileme in primerjave se najde v temu članku:

IMG_20221018_122023.thumb.jpg.61d79712fbc4ae7f6ca250c986e6b373.jpg

 

ne rabiš brati dela ... moj post so preber :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

... pa dirkališče nam je oblubla....:kva2:

Ti si pa res zmanipuliran in naiven osebek🙄...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GoBobi pravi:

Ti si pa res zmanipuliran in naiven osebek🙄...

...al je rekla drkališče...  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!