Skoči na vsebino

Novi predsednik/ca R SLO (2022)


DAMI34

Novi predsednik RS 2022  

24 članov je glasovalo

  1. 1. volitve drugi krog

    • Anže Logar
      2
    • Nataša Pirc Musar
      7
    • še ne vem
      0
    • ne bom glasoval
      1


Priporočene objave

pred 14 urami, Tedybear pravi:

Bil danes predčasno, ker me v nedeljo ni.

Koga vsekakor NISEM volil, je menda jasno, ane?.

še nisem bil, ampak seveda je jasno.. za Kordiša tudi jaz nisem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

Kak ne, a se nisva zmenila, da bova njega volila? :O

je še mau premlad... še malo naj se igra u peskovniku s prijatelji in prideluje sadje-zelenjavo ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

je še mau premlad... še malo naj se igra u peskovniku s prijatelji in ...

... pobere ven še kaj mačjih drekov....  ... vse to se šteje za izkušnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maus said:

še nisem bil, ampak seveda je jasno.. za Kordiša tudi jaz nisem :P 

Točno Kordiša sm obkrožil, sam de bo med štetjem lokalnea SDSjevca mal stisnlo.... :D 

1 hour ago, Zivnorc said:

... pobere ven še kaj mačjih drekov....  ... vse to se šteje za izkušnje...

So izkušnje, če se iz tega kaj naučiš. Če se ne, je le zapravljanje časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kugelschreiber pravi:

Točno Kordiša sm obkrožil, sam de bo med štetjem lokalnea SDSjevca mal stisnlo.... :D 

še pred 21 urami si zapisal, da si za letos končal z volitvami in samo še na referendum ... požru si besedo samo zato, da enmu uničiš dan ko bo štel :lol1: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

še pred 21 urami si zapisal, da si za letos končal z volitvami in samo še na referendum ... požru si besedo samo zato, da enmu uničiš dan ko bo štel :lol1: 

Kar sem rekel, sem rekel, in tisto drži. Sem bil že z volišča. ;) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kar sem rekel, sem rekel, in tisto drži. Sem bil že z volišča. ;) 

Priden... jaz bom šel v nedeljo ;) 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Priden... jaz bom šel v nedeljo ;) 

 

ampak ne kordiša :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm za Mausarco ..obkrožu jo bom. Stara je kot Maus zgleda kot Merklca, pa še moped ma, win win kombinejšn :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že leva vlada naj bo še leva precednica, bomo vsaj enkrat malo bolj enotni...naj gre, kamor ima za it, ne, da se vleče v dve smeri. 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, vandrovec pravi:

Če je že leva vlada naj bo še leva precednica, bomo vsaj enkrat malo bolj enotni...naj gre, kamor ima za it, ne, da se vleče v dve smeri. 🙂

Trdim, da stvari najbolje funkcionirajo takrat, ko je vzpostavljeno ravnovesje. 

Ob 17. 10. 2022 ob 23:36, GoBobi pravi:

A lahko probaš enkrat napisat, brez da žališ vse in vsakega, ki ne razmišljajo kot ti.

Tokrat nisi bil izzvan, da bi se "branil" s protinapadom, kot velikokrat pojamraš.

Kje sem te v svojem postu imenoval, da bi te žalil? Če si se pa v njem prepoznal, pa to ni moj problem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Trdim, da stvari najbolje funkcionirajo takrat, ko je vzpostavljeno ravnovesje. 

Če bi vladal Janša bi verjetno glasoval za Logarja? Ravnovesje pomeni stopicanje na mestu, se nikamor ne premakne in ni rezultatov..."bodi hladen ali vroč, če boš mlačen te izpljunem proč"...ali kako že gre tista pesem? Sam sem zagovornik jasnih usmeritev kjerkoli, sicer pa predsednik pri nas niti ne more biti protiutež vladi, ker ima le bolj formalne funkcije na papirju. Tudi, če ga ni nikjer videt in slišat gre baraka naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnovesje ne igra nobene vloge :P Ravnovesje je mela Barbika. V glavnem je ravno visela na ograji in delala selfije :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, bladerunner pravi:

Kje sem te v svojem postu imenoval, da bi te žalil? Če si se pa v njem prepoznal, pa to ni moj problem. 

A naj ti narišem šema, al boš za sabo še enkrat prebral. Pač si nisem zamislil kandidata po tvojem okusu. In kaj potem...

Zmerjaš, ker ne znaš normalno komunicirat, al, ker te boli kurac za vse, ki niso tvojih prepričanj. Še enkrat, nisi bil izzvan s strani nas, drugače opredeljenih. Zamisli se malo nad svojimi grobimi besedami☝...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, GoBobi pravi:

Zamisli se malo nad svojimi grobimi besedami☝...

Zamisliti, misliti ......za janševike misli eden in edini. Ostali sledijo. Že skoraj 30 let. Še 5 let, pa bo eden in edini dosegel in presegel Josipa Broza. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Jaz bom volila Mausarco.

Ker bo Grobnik preselila v Koper 😂😂😂.

Če že, ga bo “preselila” v Cerklje ob Krki, kjer je nekoč dirkališče že bilo. Tako je namignil njen sin. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, GoBobi pravi:

A naj ti narišem šema, al boš za sabo še enkrat prebral. Pač si nisem zamislil kandidata po tvojem okusu. In kaj potem...

Zmerjaš, ker ne znaš normalno komunicirat, al, ker te boli kurac za vse, ki niso tvojih prepričanj. Še enkrat, nisi bil izzvan s strani nas, drugače opredeljenih. Zamisli se malo nad svojimi grobimi besedami☝...

Ti nepismen stvor, citiraj mojo izjavo, kjer naj bi neposredno omenil tebe osebno in te žalil. Če je ne najdeš, utihni in ne delaj iz sebe še večjega bedaka, kot dejansko si. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Tedybear pravi:

Zamisliti, misliti ......za janševike misli eden in edini. Ostali sledijo. Že skoraj 30 let. Še 5 let, pa bo eden in edini dosegel in presegel Josipa Broza. 

 

No, boljševiki pa “mislite” že 70 let enako, kot vaš vzornik, ki je že davno škripnil. 
Pa niti toliko pameti ne premoreš, da bi znal razlikovati med funkcijo predsednika stranke in države. Dobro ti je kumrovški šlosar spral možgane. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, bladerunner pravi:

Ti nepismen stvor, citiraj mojo izjavo, kjer naj bi neposredno omenil tebe osebno in te žalil. Če je ne najdeš, utihni in ne delaj iz sebe še večjega bedaka, kot dejansko si. 

Stvor te naredu, teslo bebavo😁.

(do brisanja)😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logar: Jaz sem antipod mračnih sil … 

Pozabil, da je bil v vladi IJJ, ki je zaplinjevala Ljubljano, odnašala bralce ustave, uporabljala vodni top, uvedla policijsko uro, zapirala državljane v občine, kaznovala zaradi bureka na stopnicah, sprejemala protiustavne odloke in zakone...........

Kaj na to poreče IJJ , aktualni princ teme? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

 Dobro ti je kumrovški šlosar spral možgane. 

Janez Janša?

Ker je pomoje edini, ki je kej odnesu od te šole.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!