Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Ob 19. 9. 2023 ob 17:29, KennyJR pravi:

A bomo ta vikend kej dirkal? Mal slabo kaže. Hehe

ja peš so šli po pisti :P

 

3459186.0008.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

drugi je bolj umirjen, pristen

drugi je v resnici boljši od tega kar prikaže ali kar performira na tv. Z vedenjem, da je bil na pistah, da pozna stvari , malo preveč poudarja "urnebesno oziroma onanira" na vsak power slide v ovinku ali na vsak komolec in ramo na tleh ...skratka, mogoče je navdušen da je na tv. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garant je Gaber svetoval stricu, da nej mal z glasom drame nardi, zdej se pa skos dere. Un car zravn, k se skos duva kako je dirkac, pa drka na vsak slajd, k da prvic vid. Cist sta huda, k markez v pesku. 😂

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se zaobljubil, da bom od zdaj naprej gledal na mute, ker se mi je včeraj mulc začel na pump tracku dret, da niza dobre čase 🤮🤮🤮

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ti vids kam je padla Yamaha odkar ni ata Rossija, q20 sploh ne ve kva povedat, da bi izboljsal. K je dubu petardo, je pac pelu, zdej pa tema. Pedrosa je tud Hondo ocitno rihtal, pa je zdej skret, ker je sam se za v maline, KTM je iz 4h sekund zaostanka ustimal do zmagovalnega motorja. To so bli majstri. 😁 Teli cicibani bi pa sam se lajke zbiral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, TakeALookAround said:

Sam a ti vids kam je padla Yamaha odkar ni ata Rossija, q20 sploh ne ve kva povedat, da bi izboljsal. K je dubu petardo, je pac pelu, zdej pa tema. Pedrosa je tud Hondo ocitno rihtal, pa je zdej skret, ker je sam se za v maline, KTM je iz 4h sekund zaostanka ustimal do zmagovalnega motorja. To so bli majstri. 😁 Teli cicibani bi pa sam se lajke zbiral :)

Smo videli ata rossija na dukatiju pa tud zadna leta na yamahi kako je rihtal ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata Rossi ma moto GP team. In to na Ducatiju. Sploh mu ne gre slabo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Ata Rossi ma moto GP team. In to na Ducatiju. Sploh mu ne gre slabo :D

 

Zravn pa se yamahin ambasador.. dejansko ma pol grida cez.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, TakeALookAround pravi:

Sam a ti vids kam je padla Yamaha odkar ni ata Rossija, q20 sploh ne ve kva povedat, da bi izboljsal.

Ti ne razumeš. Yamaha je bila tako dober motor, da je Rossi obupal in šel v penzijo prej, kot mu jo je uspelo zjeb...t. Šele Quartararoju je uspelo...  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Joker pravi:

Ti ne razumeš. Yamaha je bila tako dober motor, da je Rossi obupal in šel v penzijo prej, kot mu jo je uspelo zjeb...t. Šele Quartararoju je uspelo...  :lol1:

k sreči je MM uspel uničit Hondo, sedaj loh tut on gre v penzijo.

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, DAMI34 said:

k sreči je MM uspel uničit Hondo, sedaj loh tut on gre v penzijo.

:P

 

Res je. Vsako dirko se zloži k Biden, naj gre v penzijo, res ni več zanimiv. "Čudežni" dečko my ass, uspelo mu je nepredstavljivo - potopit najboljsi motor. Jemljejo si ga kot dečka. Medtem pa vozniki teama VR46 (privat ekipa Valentina Rossija) lepo napredujejo. Stric Vale GOAT ve kako se zadevam streže. Pri Hondi pa samo gruntajo kako se rešit 'sidra'. Bo KTM prevzel to breme? 😂 Ampak ja, očitno to samo še fani gledamo, puhlice so preklopile na F1 😭

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bezzecchi odlicno! Po padcu v prvem krogu do petega mesta. Neverjetno, ampak tudi zato, ker se Quartararo pelje kot da gre na OMV na kavo. 

Morbidelli pa odlicen 14. Vec jih ni prislo do cilja. No, se lahko vsaj skoncentrira na voznjo, brez bojazni da bi ga kdo prehitel. 

Dobro tudi Binder in pa Marquez. 

Mir se je spekel ob akrapovica ko je pobiral hondo. Se je malo pokadilo. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Rossi pravi:

 

Res je. Vsako dirko se zloži k Biden, naj gre v penzijo, res ni več zanimiv. "Čudežni" dečko my ass, uspelo mu je nepredstavljivo - potopit najboljsi motor. Jemljejo si ga kot dečka. Medtem pa vozniki teama VR46 (privat ekipa Valentina Rossija) lepo napredujejo. Stric Vale GOAT ve kako se zadevam streže. Pri Hondi pa samo gruntajo kako se rešit 'sidra'. Bo KTM prevzel to breme? 😂 Ampak ja, očitno to samo še fani gledamo, puhlice so preklopile na F1 😭

Bil sem fan VR46, ne gledam pa na MMja kot manj talentiranega, da bo jasno, pa moje mnenje tule ne igra vloge, jo igrajo mnenja najboljših v moto GP in tem kar pravijo o MM, na koncu pa tudi njegovi rezultati. So bili časi, ko bi jaz osebno najraje zavil vrat MMju, ker je oviral 46ko, ampak s tem ne smem in nimam pravice zmanjševati vrednosti njegovega talenta in na koncu naslovov, ki jih je osvojil..

Pošiljenje dirkačev, ki se svalkajo v ozadju zaradi slabše mašine je žalostno in dejansko odraz gledalca, ki ne razume kaj je dirkanje in da so vsi težki profiji. Je odraz zaslepljenega fana, brez razgledanosti, kaj je moto GP.

Danes kapo dol Bezzekiju. Je vadu dušo dučetu. Zame je zmagovalec, S tem da ne zmanjšujem kvaltete Martinatorja, zna biti prekleto hud trn v peti Bagnai. In medalja za MMja..uf..še sam ni verjel. No na koncu, če izpadeta dva al trije , ki so na dučetu, (pa da Apriliji ne gre) potem se Honda in Jamaha nasvaljaka celo do prve peterice :P in to z vozniki, ki bi s konkurenčnimi motorji zmogli parirati najboljšim.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

Bil sem fan VR46, ne gledam pa na MMja kot manj talentiranega, da bo jasno, pa moje mnenje tule ne igra vloge, jo igrajo mnenja najboljših v moto GP in tem kar pravijo o MM, na koncu pa tudi njegovi rezultati. So bili časi, ko bi jaz osebno najraje zavil vrat MMju, ker je oviral 46ko, ampak s tem ne smem in nimam pravice zmanjševati vrednosti njegovega talenta in na koncu naslovov, ki jih je osvojil..

Pošiljenje dirkačev, ki se svalkajo v ozadju zaradi slabše mašine je žalostno in dejansko odraz gledalca, ki ne razume kaj je dirkanje in da so vsi težki profiji. Je odraz zaslepljenega fana, brez razgledanosti, kaj je moto GP.

Danes kapo dol Bezzekiju. Je vadu dušo dučetu. Zame je zmagovalec, S tem da ne zmanjšujem kvaltete Martinatorja, zna biti prekleto hud trn v peti Bagnai. In medalja za MMja..uf..še sam ni verjel. No na koncu, če izpadeta dva al trije , ki so na dučetu, (pa da Apriliji ne gre) potem se Honda in Jamaha nasvaljaka celo do prve peterice :P in to z vozniki, ki bi s konkurenčnimi motorji zmogli parirati najboljšim.

Moje pisanje gre delno na duso najednikom, kateri so pred leti, ko je Vale zakljuceval kariero, dozivljali orgazme in tu onanirali (brez skrbi, se prepoznajo) ter se z moderatorskimi pravicami izzivljali (doma ocitno ne gre pa je forum dober), beda cankarjevska. In kaj ces pol druzga, kot jih spomnit, kdo je se vedno najvecji car oz. G.O.A.T. Moto GP-ja? Se vedno en in edini Valentino Rossi! Ko je kaka luknja v prenosu, takoj nek VR doku rolajo, pa VR46 team, ergo Rossi = Moto GP, a ne Snecer, shiljan & co.? Odkar ga ni gledate F1?! Navijaci Moto GP? Resno? 😂 Kakorkol, karma is a bitch, indeed.

Se pa popolnoma strinjam s tabo, danes Marco fenomenalno, sploh potem, ko ga je Marini nasadu, kar manjsi cudez, da se ni nc polomilo in je letelo k sekira dalje. Martin perfekcija, Bagnaia pa tud pricakovano. MM se trudu (zacuda se ni povaljal), ceprav sta se mu prva dva na koncu odpeljala in mam feeling, da ce bi mel 3 kroge vec, bi Marco snel tud njega. Drugace pa kot si napisal, ce se kdo od boljsih razbije ma sanso za bron.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi bilo, zaradi gledljivosti, da bi honda in jamaha postali bolj konkurenčni. Potem bi bilo še bolj zanimivo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar je sedajle naredil Sasaki je zrelo za takojšno odpoved s strani ekipe. Tip je že večkrat dokazal, da ni čist v glavi in gre tudi preko trupel če je treba, sedaj pa tole na svojega moštvenega kolega... Noro... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Acooostaaaaa imaaaa teeeežaaaaveeee... Aaacooooosta imaaa težaveeeeee.... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lopez 2x direkt v Dixona... Drugič mu je torpedo uspel. Za tako početje vsaj 3 dirke prepovedi. To je čisto ušlo iz kontrole... 

Z bedarijo v prvem ovinku je v enem samem ovinku poklonil zmago Acosti... Ampak ne, to ni bilo dovolj... Je treba z glavo skozi zid še enkrat... Noro... 

 

Komentatorja pa... Brez besed res... To je posmeh slovenskim ljubiteljem dirkanja... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ta govori za Dixona... 

Je moral narediti neke napake, da je padel nazaj?! A sploh gleda dirko? 

Hotel je preveč in padel? A res? A si zabit no. Omfg... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda za Vietija, drgac pa zadnji krog na noz, Roberts dubu Garcio, super fight! Prva dva razred zase... Komentatorja pa: prevec se sekirate, sej se trudta, lahko bi blo slabse... Komot, brez skrbi 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!