Skoči na vsebino

Dakar 2023, 2024


ADVENTURETIM
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

DAKAR uradna stran youtube povezava

Priporočene objave

Maš kanale na YT, povzetek pa zvečer na Eurošportu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Dakar 2024 vozi šest voznikov Kove 450. Sem prav informiran? Štartne številke: 29, 45, 49, 60, 81, 98? Štirje tovarniški piloti (29,45,60,81), Cesare Zacchetti(49) Bike Kove Italia in američan Mason Klein(98) KORR offroad racing. Bom občasno spremljal kaj se bo dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Drago.P pravi:

Na Dakar 2024 vozi šest voznikov Kove 450. Sem prav informiran? Štartne številke: 29, 45, 49, 60, 81, 98? Štirje tovarniški piloti (29,45,60,81), Cesare Zacchetti(49) Bike Kove Italia in američan Mason Klein(98) KORR offroad racing. Bom občasno spremljal kaj se bo dogajalo.

Šef je prava faca in res vesel človek.

 

 

FB_IMG_1704402134407.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toni ga goni :P ukradeno z njegove FB strani.

 

415994444_1259568871651967_2827135845547276580_n.jpg

416006667_1259569004985287_7214376185964044726_n.jpg

416009209_1259568981651956_3951097899806483489_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, TakeALookAround pravi:

Super, KTMov je tud vesel vrjetn :)

.

... vsi so veseljaki ... zdele ... na začetku :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

Dakar je tule:

 

Prologue prva dirka je šla mimo.

Klein na Kovetu 10.mesto od slabih 150.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ne spoznam se na to vrstno dirkanje. A mi lahko kdo razloži, kako na etapi dolgi 17+ minut, zaostaneš za 10 minut. 
Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Komot, vsuješ se in se 5 minut pobiraš in po tem še 5 minut sestavljaš kar je ostalo od motorja. Ponavadi tudi kresne ne kot bi si želel...

Tako na pamet... sicer ne poznam za katerega se to gre....

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, gaberkosir pravi:

Se opravičujem, ne spoznam se na to vrstno dirkanje. A mi lahko kdo razloži, kako na etapi dolgi 17+ minut, zaostaneš za 10 minut. 
Hvala.

da je etapa dolga 17 minut? Mogoče na šejkdaunu...etape so 300+ km...ali x2..noro zahtevne po brezpotjih z navigacijo na listku. Ti je pa v teoriji raza pojasnil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Prelog je dolg 27 km hitrostne preizkušnje in 130 km tranfera.

Baje je letos povdarek na navigaciji in je mnogo dirkačev dobilo pribitke zaradi zgrešenih ček pointov -tudi do 30 minut!

https://www.dakar.com/en/stage-0/bike

Marčič  69

Mulec 85

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Honda, Gas Gas, Hero 

KOVE -> 10, 26, 49, 65, 80 mesto

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če prav razumem, je en od naših v 27km zaostal za 10 minut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gaberkosir pravi:

Torej, če prav razumem, je en od naših v 27km zaostal za 10 minut?

naši 

Marčič: https://www.facebook.com/search/top?q=simon marčič racing

Mulec: https://www.facebook.com/search/top?q=toni mulec %23501

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gaberkosir pravi:

Torej, če prav razumem, je en od naših v 27km zaostal za 10 minut?

Res je. Ampak zadnji zaostaja 46 minut in 25 sekund + 30 minut kazni! Pa vsega 27 km poti ali bolje brezpotja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mulec no, niti enga Koveta ni nascal.😂 Sej bo.🫰💪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, miran985 pravi:

Šef je prava faca in res vesel človek.

 

 

FB_IMG_1704402134407.jpg

A je Akrapovič prodal firmo sedaj kitajcem? Hondine ponudbe, pred časom, vem, da ni sprejel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

A je Akrapovič prodal firmo sedaj kitajcem? Hondine ponudbe, pred časom, vem, da ni sprejel.....

Kove ekipa je bila pri Akrapoviču v novembru, kjer so jim pustili 450rally da so lahko razvili auspuh 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, miran985 pravi:

Kove ekipa je bila pri Akrapoviču v novembru, kjer so jim pustili 450rally da so lahko razvili auspuh 😉

Super, pristop do najboljših......sem se že ustrašil, da je Igor prodal firmo Kitajcem 😉  k na sliki izgleda, kot, da bi reklamiral akrapota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Luka66 pravi:

Super, pristop do najboljših......sem se že ustrašil, da je Igor prodal firmo Kitajcem 😉  k na sliki izgleda, kot, da bi reklamiral akrapota

Ne ne 😉 kr naj bo vsaj ena fabrka še slovenska majkuš 🙈. Vidiš da vse prodamo🙈. Ja šefe koveta je pa pač en veseljak pol pa take fuke špila 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Luka66 pravi:

Super, pristop do najboljših......sem se že ustrašil, da je Igor prodal firmo Kitajcem 😉  k na sliki izgleda, kot, da bi reklamiral akrapota

 

pred 3 minutami, miran985 pravi:

Ne ne 😉 kr naj bo vsaj ena fabrka še slovenska majkuš 🙈. Vidiš da vse prodamo🙈. Ja šefe koveta je pa pač en veseljak pol pa take fuke špila 🤣

Po moje, bi bilo bolje če bi čim prej prodal (za njega seveda), ker s prehodom na elektriko (razen če bo delal tudi izpuhe za elektromotorje 😁) in EURO normami, so njegovi izpuhi vedno bolj podobni stock izvedbi.

Ne vem kako dolgo bo šlo tako naprej. :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, miran985 pravi:

Ne ne 😉 kr naj bo vsaj ena fabrka še slovenska majkuš 🙈. Vidiš da vse prodamo🙈. Ja šefe koveta je pa pač en veseljak pol pa take fuke špila 🤣

Vem, bila "a joke" 😉   je pa prijetno videti vsaj enega pozitivnega veseljaka v tem pre-resnem, zategnjenem svetu 👍 ko se vsaka zadeva s strani medijev praviloma raje prikazuje in obravnava bombastično negativno, da se lahko stiska in manipulira folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, ftp pravi:

 

Po moje, bi bilo bolje če bi čim prej prodal (za njega seveda), ker s prehodom na elektriko (razen če bo delal tudi izpuhe za elektromotorje 😁) in EURO normami, so njegovi izpuhi vedno bolj podobni stock izvedbi.

Ne vem kako dolgo bo šlo tako naprej. :?

Se strinjam, razen izgleda, ki je subjektivna kategorija, meni so sicer njihovi lepi, nekaj prihranka pri teži 😉in MIN pri prerformansah.....se bo selil v razred kjer so sedaj JBL in druščina :)  da se bo vsaj hudo slišalo, če že ne bo bolj letelo 😜   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

 

Po moje, bi bilo bolje če bi čim prej prodal (za njega seveda), ker s prehodom na elektriko (razen če bo delal tudi izpuhe za elektromotorje 😁) in EURO normami, so njegovi izpuhi vedno bolj podobni stock izvedbi.

Ne vem kako dolgo bo šlo tako naprej. :?

Ja, ta euro zadeva...🙈 Europa bo rešila svet z temi emisijami ja...🙈.  Bencin je zakon 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!