Skoči na vsebino

kupljen nov motor


sanda2

Priporočene objave

Zanima me nekaj zadev- več glav pač več ve .....

 

Skratka, kupila sem nov motor (in tudi nisem edina), od generalnega uvoznika ter hkrati ima servis. Je edini v Sloveniji.

 

Pustimo, da še imava nekaj zadev odprtih, ki se jih ni držal, a to trenutno ni pomembno, je zadeva drugje bolj kompleksna

Kolegici je začel javljat napako, in ta uvoznik jo je imel kar malce za bedaka, morda pač mislil da smo ženske res malce zakomplicirane, a če motor javi napako, bi o napaki razpravljal, ne o spolu... Torej odnos popolnoma neprimeren za uvoznika ter serviserja - zadeva se ne zaključi s prodajo, saj boš kot edini trenutno v državi tudi edini popravljal zadeve, vsaj dokler je garancija. No, možakar se izogiba ter ne odgovarja. 

Ker so takšne težave, se bojim kaj se bo dogajalo še naprej ... Imaš kakšno pravico vrniti motor ter zahtevati kupnino? Pod kakšnimi pogoji oz na kaj in koga se pritožiti, kajti tole po dveh mesecih in še niti ne sezoni ravno ni nekaj pozitivnega? In če bog ne daj, se tako odziva na vse, potem se lahko bojiš, da bo izgubljena sezona Z NOVIM MOTORJEM V GARAŽI....Tole res ni način, in res me zanima nasvet, kam se obrniti, dokler sezona še ni v polnem teku.  In tukaj smo vsaj 4, ki smo na vezi, z istim motorjem in od istega človeka. Verjetno pa še jih je več, a se ne poznamo. 

 

In najhuje, da očitno precej zavaja, saj ti obljublja eno, nato pa pride do stvari, kjer se izkaže, da so bile samo besede. Uresničitve pa nikjer na vidiku.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2023 ob 15:50, sanda2 pravi:

Zanima me nekaj zadev- več glav pač več ve .....

 

Skratka, kupila sem nov motor (in tudi nisem edina), od generalnega uvoznika ter hkrati ima servis. Je edini v Sloveniji.

 

Pustimo, da še imava nekaj zadev odprtih, ki se jih ni držal, a to trenutno ni pomembno, je zadeva drugje bolj kompleksna

Kolegici je začel javljat napako, in ta uvoznik jo je imel kar malce za bedaka, morda pač mislil da smo ženske res malce zakomplicirane, a če motor javi napako, bi o napaki razpravljal, ne o spolu... Torej odnos popolnoma neprimeren za uvoznika ter serviserja - zadeva se ne zaključi s prodajo, saj boš kot edini trenutno v državi tudi edini popravljal zadeve, vsaj dokler je garancija. No, možakar se izogiba ter ne odgovarja. 

Ker so takšne težave, se bojim kaj se bo dogajalo še naprej ... Imaš kakšno pravico vrniti motor ter zahtevati kupnino? Pod kakšnimi pogoji oz na kaj in koga se pritožiti, kajti tole po dveh mesecih in še niti ne sezoni ravno ni nekaj pozitivnega? In če bog ne daj, se tako odziva na vse, potem se lahko bojiš, da bo izgubljena sezona Z NOVIM MOTORJEM V GARAŽI....Tole res ni način, in res me zanima nasvet, kam se obrniti, dokler sezona še ni v polnem teku.  In tukaj smo vsaj 4, ki smo na vezi, z istim motorjem in od istega človeka. Verjetno pa še jih je več, a se ne poznamo. 

 

In najhuje, da očitno precej zavaja, saj ti obljublja eno, nato pa pride do stvari, kjer se izkaže, da so bile samo besede. Uresničitve pa nikjer na vidiku.

 

Zdravo @sanda2,

 

lahko ti pomagam. Predlagam, da me kontaktiraš preko Sporočil.

 

 

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2023 ob 15:50, sanda2 pravi:

Zanima me nekaj zadev- več glav pač več ve .....

 

Skratka, kupila sem nov motor (in tudi nisem edina), od generalnega uvoznika ter hkrati ima servis. Je edini v Sloveniji.

 

Pustimo, da še imava nekaj zadev odprtih, ki se jih ni držal, a to trenutno ni pomembno, je zadeva drugje bolj kompleksna

Kolegici je začel javljat napako, in ta uvoznik jo je imel kar malce za bedaka, morda pač mislil da smo ženske res malce zakomplicirane, a če motor javi napako, bi o napaki razpravljal, ne o spolu... Torej odnos popolnoma neprimeren za uvoznika ter serviserja - zadeva se ne zaključi s prodajo, saj boš kot edini trenutno v državi tudi edini popravljal zadeve, vsaj dokler je garancija. No, možakar se izogiba ter ne odgovarja. 

Ker so takšne težave, se bojim kaj se bo dogajalo še naprej ... Imaš kakšno pravico vrniti motor ter zahtevati kupnino? Pod kakšnimi pogoji oz na kaj in koga se pritožiti, kajti tole po dveh mesecih in še niti ne sezoni ravno ni nekaj pozitivnega? In če bog ne daj, se tako odziva na vse, potem se lahko bojiš, da bo izgubljena sezona Z NOVIM MOTORJEM V GARAŽI....Tole res ni način, in res me zanima nasvet, kam se obrniti, dokler sezona še ni v polnem teku.  In tukaj smo vsaj 4, ki smo na vezi, z istim motorjem in od istega človeka. Verjetno pa še jih je več, a se ne poznamo. 

 

In najhuje, da očitno precej zavaja, saj ti obljublja eno, nato pa pride do stvari, kjer se izkaže, da so bile samo besede. Uresničitve pa nikjer na vidiku.

 

Fino bi bilo, da bi vedeli za koga gre, da bi se še kdo lahko lažje odločil tam kupiti.

 

pred 40 minutami, domina pravi:

Zdravo @sanda2,

lahko ti pomagam. Predlagam, da me kontaktiraš preko Sporočil.

lp

 

dj ga :mad: ...

p.s.

a sem te zdaj neki dan videl nekje med kalom in ljubljano :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus - ne bi še javno blatila, vseeno je motor v garanciji,  on serviser in glede na odnos kot ga trenutno kaže, mi lahko zagreni užitek motoristične sezone .... Še vedno upam, da ga kaj prestavi v normalno delovanje kot prodajalca ali serviserja. Če ne, pa naj vzame motor nazaj ter izplača kupnino - vso, kajti ni moja krivda, da ga želim vrnit. Zato smo šli v nakup novih, da ne bi bilo vseh težav. In sedaj sva dve, s podobnimi težavami z isto znamko oz istim človekom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sanda2 pravi:

@maus - ne bi še javno blatila, vseeno je motor v garanciji,  on serviser in glede na odnos kot ga trenutno kaže, mi lahko zagreni užitek motoristične sezone .... Še vedno upam, da ga kaj prestavi v normalno delovanje kot prodajalca ali serviserja. Če ne, pa naj vzame motor nazaj ter izplača kupnino - vso, kajti ni moja krivda, da ga želim vrnit. Zato smo šli v nakup novih, da ne bi bilo vseh težav. In sedaj sva dve, s podobnimi težavami z isto znamko oz istim človekom.

sj ga ni treba blatit .. daj kakšno slikico med dnevne furce :kva2: 

al pa kakšno slikco k polagaš uvinke :jezik: 

p.s.

obrni se na Domino.. jih bo prebičala :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, sanda2 said:

Bom poskusila, če bom znala prilimati slikico  😉

Sicer pa je na slikah na FB strani motoristi tudi 😇

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nova informacija - s kolegico nisva edini, s tem da druge je že blokiral, mene ŠE ni . Res pa, da odgovora na moja vprašanja glede vseh težav še tudi v celem dnevu nisem prejela. A dopuščam možnost, da nima časa morda 😇....Po vsem prebranem in slišanem pa se bojim, da bo še zadeva pestra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sanda2 pravi:

Sicer pa je na slikah na FB strani motoristi tudi 😇

k bi pa jas vedu čgava si :lol1: 

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kje jih najdete...

kdor išče ta najde :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 17 urami je Kugelschreiber rekel:

Gliha vkup štriha, a? 

Po pisanju ter komunikaciji bi pasal ti bolj skupaj s tem uvoznikom kot jaz 😇

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, sanda2 said:

Po pisanju ter komunikaciji bi pasal ti bolj skupaj s tem uvoznikom kot jaz 😇

Dvomim. Imam precej bogato zgodovino "bejžmo od tle, s takmi nočm met posla", zelo skope izkušnje "pizda sm se nategnil" in u bistvu nobene "ajej ajej, s kom mam opravka, v kaj sem se spustil." 
 

zelim ti sreco.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, sanda2 pravi:

V trgovini ....

v kateri :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen CF?

Sosed ima 4 kolesnika in "burne" (zelo pogoste in za moje pojme, drage) dogodivščine s servisom.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, maus said:

v kateri :? 

samo malo, prodajalec mi trenutno grozi ter me ponižuje in tole bo še zanimivo, če se ne ustavi. In motor je popolnoma nov, da se razume. Ni rabljen kitajc iz bolhe!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sanda2 pravi:

samo malo, prodajalec mi trenutno grozi ter me ponižuje in tole bo še zanimivo, če se ne ustavi. In motor je popolnoma nov, da se razume. Ni rabljen kitajc iz bolhe!

 

znamka motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

znamka motorja?

ne morem še javno...čeprav bi rada, a se ne želim spuščati v javno vojno, preden mi ne odgovori če želi res podlo igro ali bomo reševali kulturno

trenutno želim samo vedeti kaj lahko storim, kajti če zna it na osebni nivo komunikacije ter grozit nimam kaj več reševat drugega, kot da dobim kupnino ter vrnem motor...a glede na njegovo komunikacijo (grožnje, žaljenje...), bova sama to očitno težko izpeljala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem zakaj  "ne moreš"???

 

razumem, da se ne spuščaš v podrobnosti oz da blatiš...

da pa ne poveš o kom gre beseda ( glede na to da je uradni zastopnik), s tem ga samo ščitiš in v tem času daješ možnost, da še kdo nevede naleti na enako zgodbo, ki bi se ji lahko izognil oz drugače pristopil k nakupu

 

Glede na to, da je uradni zastopnik, je s tem izpostavljen tako + kot- in če se ne obnaša primerno, je to dobro omeniti v vednost drugim

v nasprotnem primeru, škoda, da si začela to temo, obrni se direktno na odvetnika...

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to tisti uvoznik, ki na veliko oglašuje tudi električne motocikle? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proizvajalcu sem pisala, da ga seznanim, javno pa res ne bom o kom je govora. če bo eskaliralo, bo tako po vseh medijih. Trenutno sem zato samo povprašala kam in kako se obrniti da se zadeve lahko rešujejo. In pri napotkih za rešiti ni važno če je prodajalec Jože, Luka ali pa Francka. Zadeva se rešuje isto ne glede na to kdo je prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, XTR said:

Je to tisti uvoznik, ki na veliko oglašuje tudi električne motocikle? 

a veš kateri je to? ne vem...poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!