Skoči na vsebino

kupljen nov motor


sanda2

Priporočene objave

pred 13 minutami, sanda2 pravi:

a veš kateri je to? ne vem...poznaš?

Ne poznam. Samo rešujem uganko. :P 

Ena Sanda se je slikala na nekem azijskem motorju (prvič slišim za to znamko). A se je ta slučajno spremenil v Speedy not Working Motor? :hmm:   

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, XTR pravi:

Ne poznam. Samo rešujem uganko. :P 

Ena Sanda se je slikala na nekem azijskem motorju (prvič slišim za to znamko). A se je ta slučajno spremenil v Speedy not Working Motor? :hmm:   

Ne 😄...  Hvala bogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 5. 2023 ob 15:50, sanda2 pravi:

Zanima me nekaj zadev- več glav pač več ve .....

 

Skratka, kupila sem nov motor (in tudi nisem edina), od generalnega uvoznika ter hkrati ima servis. Je edini v Sloveniji.

 

Pustimo, da še imava nekaj zadev odprtih, ki se jih ni držal, a to trenutno ni pomembno, je zadeva drugje bolj kompleksna

Kolegici je začel javljat napako, in ta uvoznik jo je imel kar malce za bedaka, morda pač mislil da smo ženske res malce zakomplicirane, a če motor javi napako, bi o napaki razpravljal, ne o spolu... Torej odnos popolnoma neprimeren za uvoznika ter serviserja - zadeva se ne zaključi s prodajo, saj boš kot edini trenutno v državi tudi edini popravljal zadeve, vsaj dokler je garancija. No, možakar se izogiba ter ne odgovarja. 

Ker so takšne težave, se bojim kaj se bo dogajalo še naprej ... Imaš kakšno pravico vrniti motor ter zahtevati kupnino? Pod kakšnimi pogoji oz na kaj in koga se pritožiti, kajti tole po dveh mesecih in še niti ne sezoni ravno ni nekaj pozitivnega? In če bog ne daj, se tako odziva na vse, potem se lahko bojiš, da bo izgubljena sezona Z NOVIM MOTORJEM V GARAŽI....Tole res ni način, in res me zanima nasvet, kam se obrniti, dokler sezona še ni v polnem teku.  In tukaj smo vsaj 4, ki smo na vezi, z istim motorjem in od istega človeka. Verjetno pa še jih je več, a se ne poznamo. 

 

In najhuje, da očitno precej zavaja, saj ti obljublja eno, nato pa pride do stvari, kjer se izkaže, da so bile samo besede. Uresničitve pa nikjer na vidiku.

 

torej "vprašaš za prijatelja"?

3 motorji brez težav, enemu pa se lučka prižiga?

in tebe strah lučke tudi za 3 delujoče motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je pa tale zgodbica tud izmisljena se mi zdi... Ne vem, zakaj ne poves za koga gre, oz. zakaj sploh odprta tema? To pa menda si vedla, da ti pri teh zadevah lahk odvetnik pomaga... Al pa mal pozornost isces, no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej ta tema gre nekako v tem smislu (na motoforumu):

"dajte dobri ljudje meni brezplačno svetovat in pomagat, kakšne pravice in pravne opcije imam, kaj mi je storiti".

V zameno pa:

"ne bom vam povedala kdo je ta prodajalec/serviser/dobavitelj, k**c vas gleda, opečite se še vi in nasrkajte, da nas bo sedaj pred sezono čim več z novimi neuporabnimi motorji v garaži".

 

Way to go, girl. :OK:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si poslala pritožbo direkt prizvajalcu in opisala težavo z uvoznikom? Meni je to nekoč pomagalo! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hvala vsem za "pomoč". Smo uredili kljub vsemu vse dobro. In ja, očitno pač nekateri nimamo toliko sreče v življenju kot nekateri tukaj. No, in za vse srečneže smo takšni, na katerih si lahko ego nafilate da vam je lepše in bolj orgazmično 💪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, sanda2 said:

Hvala vsem za "pomoč". Smo uredili kljub vsemu vse dobro. In ja, očitno pač nekateri nimamo toliko sreče v življenju kot nekateri tukaj. No, in za vse srečneže smo takšni, na katerih si lahko ego nafilate da vam je lepše in bolj orgazmično 💪

me zelo veseli. Hvala tudu tebi za delitev izkušnje, res izčrpno in koristno. Hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sanda2 pravi:

Hvala vsem za "pomoč". Smo uredili kljub vsemu vse dobro. In ja, očitno pač nekateri nimamo toliko sreče v življenju kot nekateri tukaj. No, in za vse srečneže smo takšni, na katerih si lahko ego nafilate da vam je lepše in bolj orgazmično 💪

res smo vsi veseli zate ... prekrasno :D

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da se je rešilo😄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, corleone48 pravi:

Samo da se je rešilo😄

.

... ja, čeprav je bilo pa že kar malo napeto vse skupaj :eek:

... ampak, srečen konec ... vse dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!