Skoči na vsebino

Moto Guzzi Stelvio 1000 (l. 2024)


Andrejcer

Priporočene objave

14 minutes ago, DAMI34 said:

zdej si pa že mal nestrpen a ne. No upam da bo čimprej :D

 

Ja in ne. Te dni ( tedne) imam prenovo v bajti, pa malarja, vodovodarja, mojstre od Lesnine. ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Tedybear pravi:

Ja in ne. Te dni ( tedne) imam prenovo v bajti, pa malarja, vodovodarja, mojstre od Lesnine. ...

 

adijo šoldi :P

a si 100% vplačal al je sam nek avans pri nabavi?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tedybear pravi:

Ne vem, če to verzijo že dostavljajo pod Alpe. Jaz sem ga naročil 1.3.  Kdaj pride...vesta bog in ciganka, pa še tadva nista ziher. Vem le, da je uvoznik rekel, da " pred sezono". Mogoče smučarsko....🤪.

Pošiljka prihaja v roku 2. Tednov v Slo, najbrž je tvoj vmes 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 5. 2024 ob 12:14, Matjaž10 pravi:

Menda mama Guzzi pripravlja akcijo glede možnega vibriranja pleksija in bo ta malenkost rešena...

Kje pa si izvedel za ta info?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.png.9d58f31e6ca8da26fde3e6e585bb4c79.png

Zaenkrat nič ne piše na uradni strani. Kot sem že napisal, se zadeva z vezicami zelo izboljša, se ne vidi, in hkrati ohrani funkcionalnost premikanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kasti pravi:

Kje pa si izvedel za ta info?

Info iz Italije, neuradno seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Status naročen, zdaj pa čakamo, pošiljka naj bi drugi teden prišla v Slo 💯

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Dobro zate. Ko sem ga jaz naročal ( marca) so rekli, da je zadnji čas, da ga dobim pred sezono. 🤔 Marketinški trik? Ali slabo načrtovanje uvoznika/proizvajalca?

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tedybear pravi:

Dobro zate. Ko sem ga jaz naročal ( marca) so rekli, da je zadnji čas, da ga dobim pred sezono. 🤔 Marketinški trik? Ali slabo načrtovanje uvoznika/proizvajalca?

oboje😄

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Dobro zate. Ko sem ga jaz naročal ( marca) so rekli, da je zadnji čas, da ga dobim pred sezono. 🤔 Marketinški trik? Ali slabo načrtovanje uvoznika/proizvajalca?

Ne, bo najbrž kar držalo, kar pride je vse prodano, zadnjega so mi po vezah "spraskali" 😜😉, naslednja pošiljka naj bi prišla čez dober mesec, predvidoma...SLO je majhen trg, povpraševanje v tujini pa je ogromno, po drugi strani pa Moto Guzzi tudi ni mega tovarna, ni tekoči trak varianta, je praktično pol ročna izdelava in so številke omejene.

Tudi to dela Guzzije posebne, to dobro vemo tisti, ki jih vozimo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Matjaž10 pravi:

Tudi to dela Guzzije posebne, to dobro vemo tisti, ki jih vozimo...

Dobro, ne pretiravat, vemo to in še kaj drugega, o tej znamki in njihovih motorjih, tudi drugi, kljub temu, da jih ne vozimo  :)   in tudi kakšna druga znamka ima podobno maloserijsko proizvodnjo, za današnje čase..... proizvodnja-sestava bajka je seveda v celoti ročna, kot pri vseh ostalih proizvajalcih tovrstnih bajkov, kakšna pa naj bo, roboti še ne morejo tlačit kablovje pod okvir (to običajno počnejo ženske, ker so spretnejše s prsti, kot moški 😉), montirat agregat in kolesa, itd    sestavljanje bajka pa zagotovo poteka po nekem proizvajalcu prilagojenem sistemu "tekočega traku".....proizvodnja pa je seveda odvisna od več faktorjev, vizije, kapacitete in zmožnosti tovarne, planov lastnikov..... vsekakor zelo všečen motorček, ravno prav robato oblikovan v zaključeno celoto, znajo to lahi narediti, s pravo mero vsega, od opreme, karakteristik bajka in legendarnega imena..... sodoben bajk znamke s tradicijo, kot bi rekli nekateri z dušo 👍 ima relativno "pošteno" ceno v današnjih časih norih cen....bo nedvomno prodajan uspešnica, še posebej pri naših zahodnih sosedih, ki dajo nekaj na svoje znamke in zgodovino le teh.....se pa danes za denar vse dobi, smo v EU, ki je relativni velika, v D so za kupit že testni, tako, da potencialni kupci brez panike :) .......pri nas je majhen trg in posledično nas proizvajalci tudi tako obravnavajo, v smislu, malo prodaje, malo dobička, odvisno tudi od pogodb in generalnega uvoznika.....

Srečno vožnjo in obilo užitka....pri vožnji z njim :)

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo slabo so se pripravili z zalogo motorja, kot samega, tako z opremo. Kovčka še zdaj nisem dobil, pa sem ga plačal zdaj že skoraj pred mesecem dni. Na vseh spletnih straneh, ko iščem, piše da izdelek ni na voljo. Niti drugega kovčka ne moreš dat gor, GIVI recimo nosilca za Stelvio še sploh ni izdelal.

image.png.eaefa1e0113a1ea50688cb20b49b18eb.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ploščo si lahko sam narediš pa kupiš drug kovček in je. Tako si je veliko folka naredilo na ktm adv,ker je oem rada počila pa so naredili svojo,celo boljšo diy pa gas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Andrejcer pravi:

Zelo slabo so se pripravili z zalogo motorja, kot samega, tako z opremo. Kovčka še zdaj nisem dobil, pa sem ga plačal zdaj že skoraj pred mesecem dni. Na vseh spletnih straneh, ko iščem, piše da izdelek ni na voljo. Niti drugega kovčka ne moreš dat gor, GIVI recimo nosilca za Stelvio še sploh ni izdelal.

image.png.eaefa1e0113a1ea50688cb20b49b18eb.png

 

Jaz sem bratu namontiral univerzalno Givi Monokey ploščo, dokler ne pride prav tipska za Stelvio.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Andrejcer pravi:

Zelo slabo so se pripravili z zalogo motorja, kot samega, tako z opremo. Kovčka še zdaj nisem dobil, pa sem ga plačal zdaj že skoraj pred mesecem dni. Na vseh spletnih straneh, ko iščem, piše da izdelek ni na voljo. Niti drugega kovčka ne moreš dat gor, GIVI recimo nosilca za Stelvio še sploh ni izdelal.

image.png.eaefa1e0113a1ea50688cb20b49b18eb.png

 

Jaz se bolj kot gledam nagibam originalom, stranski ne potrebujejo nosilcev in ko jih ni lepo vse zgleda, v vsakem stoji integralna čelada, kar je plus top case pa bi 37 litrski, 52 litrski nekako nesorazmeren deluje, je la veliko prostora, ma mislim da ne potrebujem toliko...

Alu kovčki ne vem kako bodo izpadli?

Spodaj je konfiguracija z zgoraj opisano varianto (37 l kovček).

Meni lepo in lično izpade?

 

FB_IMG_1715931440772.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene trenutno zanima samo zadnji kovček. Letos NE nameravam kam daleč, zato bodo stranski v planu, ko bo tudi več izbire. Aja.....še prej bi bilo pa dobro sploh dobit stroj...😄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Mene trenutno zanima samo zadnji kovček. Letos NE nameravam kam daleč, zato bodo stranski v planu, ko bo tudi več izbire. Aja.....še prej bi bilo pa dobro sploh dobit stroj...😄

Mene tudi, najbolj zaradi moje življenjske sopotnice. 
In počakal bom na original, sem malo gledal danes kovčke, pa mi noben drug ni všeč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/14/2024 at 8:14 PM, Matjaž10 said:

Pošiljka prihaja v roku 2. Tednov v Slo, najbrž je tvoj vmes 😉

Tvoj vir zadel v " nulo". 

Par minut nazaj dobil klic, da je že pri prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:   :wub:   :wub:   :OK:   :wub:   :wub:   :wub:

stelvio.jpg.c3a05525e980f7404411292fbe72977a.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Bentiš, Robi.....pa ravno mojega si slikal....

Da ni na poti med Italijo in Gorenjsko zavil še v "Idrje"?..

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!