Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Mene je pa leto čas in vreme pojedel in je zmanjkal za zaključno furo :(

Kaj pa ostala garda?

Ste imeli kake zaključne fure al ste že pospravl mašince.

Moje XX-a še vedno v garaži upa na vsaj nekaj zadnjih km, če je prej ne prodam.

Roman, ja boš mogu sedaj zamenjat znamko motorja v profilu, sedaj ko imaš novega :D

Dobrodošel v klub potovalnih endur :worship::worship:

V STROM, VARADERO, KTM, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-9811-125726479457_thumb.jpgHe he, maš prav, evo popravil. :yea2:

Z XX-o sem prej vedno moral preverjati, da ni kje kaj makadama, sedaj z KTM-om ga bom začel pa iskat.

Prilagam še eno fotko, ko sem splezal na vrh Leskovca, sicer slikano s telefonom, ampak tut bo za silo.

Danes sem kupil komplet korduro opremo v KTM barvi, tko da bo bolj funkcionalno, od lederkombija.

Do pomladi pa namontiram kufre in sem perajt za prvomajske :bounce:

Hvala za dobrodošlico :worship:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

No takole smo se slikali na Lisci v nedeljo na zadnji furi. Ne mi zdaj reč, zakaj nisi poklical, sem jih nekaj, napisal bom spodaj, prišli so do mene, rekli a greš, pa sem potegnil motor iz zimske garaže, pa smo šli.

V tem času sem poklical še dva, pa je bil eden v službi, drugi na pasjem izpitu, za eno sem vedel da je v tujini, eden štihal vrt, nekateri poškodovani, tretji zaljubljeni, .........................

Skratka imeli smo se fajn, kratko pa slatko, 95 km, na koncu pa izvedili žalostno novico iz Šentjanža, da se je eden motorist poškodoval, trenutnega stanja ne vem, ampak od kraja ni prav veselo izgledalo.

post-13958-12592691775_thumb.jpg

Pa če prej ne, na velk pondeljk v Mirno peč :worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zda Dolenčki, a greste kaj pogledat na "Gugla" na strani (motokllub novo mesto),da vidite malo kaj seje letos dogajalo v NAŠEM MK!!!!

Ps:še tri tedne do silvestrovanja!!! :beer2::drunk:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se slika prlepi?se mi zdi da imam motor od Brumerja.Pa bi povedali če je.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vidim če bo sedaj.

Jetako to je moj motor, verjetno si me ujel nekje na spremljanju kolesarske dirke!!!! :whistle:

Ps.ker imaš motor,post-9445-125996969947_thumb.jpg ti pripopam še moja dva avta!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi zdi da v Škofji Loki sm bil na tej dirki,lepo je blo videt BMWK1200,zlo lepo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Draga moto druščina.

Vsak po svoje norimo čez ta svet in se tut tle čist premal podružimo.

No tko pač je.

Rad bi le vsem zaželel prijetno preživetje prihajajočih praznikov.

Pa srečno in še velik,... mah ne velik, vsi kilometri naj bodo srečno prevoženi!

:OK:

post-9811-126141963988_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

DOLENCI, če bi šel kdo rad z MK Novo mesto na IMOT v soboto 20.02.010 odhod ob 3.00 izpred Špara Žabja vas cena prevoza 30€ + skupinska vstopnica ca 8 € Prijave,predplačila in ostale informacije na GSM 031/320 877 Jpško !:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da delujemo bolj na lokalni ravni smo po številu članov kar zelo močni!:yea1:

Motoriziranost na našem območju dolenjske je pa zagotovo precej precej nad slovenskim povprečjem.

A mamo pr nas tko visok standard?:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kako že pravijo...

...bolje glavni na selu nego seljak u gradu... (nekajprbližntako)

Res da nimamo še club house, ampak mi ne (samo) žlampamo ampak se tut vozmo in nam bolj pride prav naša specializirana garaža, kjer lahk kej upgrejdamo in se vmes še podružimo, pa ker je dost placa noter, se je našu še ohlajen/hladen plac za gajbe in cisterno, pa ne za jabolka in olje.

post-9811-126528883338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he to pa ne vem, k nism js slikal, ni sred afrike je pa res da se tem becirku po domače reče Dolina smrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he to pa ne vem, k nism js slikal, ni sred afrike je pa res da se tem becirku po domače reče Dolina smrti.

south central LA?

hehe, sva se s Piksno tega becirka pošteno izogibala lani, ko smo krožil po kaliforniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BArth včlanita se, pa bosta potem dobila vstop in ogled naše oaze.

Je kr bajno, noben ne teži, če se gume palijo, al pa če rata oljni madež na tleh :)

Sicer pa ti kot voznik japonca itak ne veš kaj je to oljni madež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...Raje se družim z ljudmi, ki jih poznam že dolga leta, ki se znajo zabavat tudi brez ledraste Helene Blagne na odru, ki uživajo v majhnih dogajanjih, kot so peka jagenčka in "pasje radosti" na ognju, primerjalni testi žganjic, pripovedovanje smešnih zgodb iz pravih ust, pa četudi sem jih že stosedemnajstkrat slišal...

Uhhhh brbotanje na ČEBULI narejenega golaža v kotlu me naravnost vzburja! ..."

Tole sem prevzel od mojega kolega SF-ja, ko je branil cast II.Slončkove ringaraje pred napadi. Mislim, da teh par stavkov popolnoma opise razloge, zakaj bi se clovek sredi zime z motorjem odpravil v Kamniško bistrico 12., 13. in 14. februarja.

http://www.motosvet.com/druga-slonckova-ringaraja.html

Ce se najdes med temi vrsticami tudi ti, potem si iz pravega testa. Ne cakaj pomladi, pridi raje k nam na pravo zimsko MOTO festo!!

Lep pozdrav v upanju, da se vidimo gor!

Jaka

p.s.: Ceprav ne bomo nikogar posiljali domov, ce pridete z avti, moram se enkrat poudarit, da je to vseeno zimski MOTO zbor. Saj se da, verjemite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej Dolečki??? ste še vedno na zimskem spanju,poglete si malo na spletu " motoklub novo mesto" (akti društva-letni plan)kaj bo vse počel naš MK Nm med ostalim je že objavljen termin 4-dnevnega relya v Srbiji kdor še ni član naj pohiti z včlanitvijo saj samo tako bo lahko izkoristil možnosti celoletnega sodelovanja !!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!