Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Nisi čist definiral kje misliš.

Potovalna hitrost proti Romunij je bila 120-140 km/h po AC in boljših regionalnih cestah po Romuniji.

Na terenu pa je to precej relativno, na dan lahko narediš morda tudi samo 200 kilometrov. Odvisno od zahtevnoti terena. Nam je celo ratalo naredit 2 km v 2-3 urah. Pa vmes ni bilo počitka. Kar pomeni, da je treba včasih tudi malo nosit in po tleh vlečt motor v klanec, ali pa umikat drevje in kamenje, da si utiraš pot ipd...

Zato vprašam ker sem šel na izlet z Motoklapo7 iz Škofje Loke pa so me trpel ker js pa sm se odpravu z viragotom 125,šli smo pa v Albanijo,Črno Goro,Bosno in vračal smo se po hrvaški obali.

Če pozna kdo Kristino Filipović iz Novega Mesta iz predela bršlin oz. Bršlin bi ga lepo prosil za številko ker je rekla da ma moja sestra številko pa je nima.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene v moajci mojga motokluva na lepem kraju v BiH,kjer bomo lahko ko bom mel motor skup šli na izlet,blizu Jajca,na višini 1500m aja pa enkrat je bil 11.6. sneg.sam to je blo ekstra čudno drgač ga pa ni tam jjunija.

post-13528-084329800 1282734197_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje pa XTjka,ata me je pelu z avtom,ampak bom šov z XTZ1200(ko bom odškodnino dubu) in še druge motoriste bom sabo vzel ker bi rad da se mamo lepo.XTjka je totalno rabita,bom se potrudu slikat pa dat gor.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo prosim če kdo pozna Kristino Filipovič oz Filipović naj mi da lepo prosim njeno številko oz naj se pozanima za njeno številko je pa doma iz predela bršljin oz bršlin,že skos po internetu iščem pa ne najdem ne in ne,zelo lepo prosim,mu dam litr goriva(cvičk) za lastne potrebe ko dobim motor(XTZ 1200).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker me je motoklapa7 mogla prenašat z viragotom 125 k je šov res k sm mu skor dušo spustu 120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja drgač pa piše v navodilih 90-95km/h,aja to sm na netu prebrav k od motorja tko nimam.Sam zdj je pa virago naredu svoje pa smo se odločli da bom počaku nov motor(XTZ1200) pa sm se tko vozu sm se sklonu pa čist res skor sm ročko vtrgu,tko sm "gas" zabov.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Člani MK Novo mesto smo imeli včeraj 15.10.010 na Drči(Šentjernej-Javopovica) kostanjev piknik pred kostanjem pa ja dobro teknil tale odojček ! !post-27744-080805000 1287256226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

MK Novo mesto je organiziral danes zaključno vožnjo ca 17 motorjev.Dobili smo se ob 10.00 uri v restavraciji Domen (Kronovo).Po kavici nas je pot vodila;Šmarjeta,Mokronog,Sevnica,Brestanica,Kozjansko,Bizeljsko,Brežice,Krško,Kostanjevica(postanek s kosilom),Šentjernej(kavica) in nazaj v Novo mesto.Lepa tura ca 170 Km lepo izkoriščen sončen dan po vsej verjetnosti res v pravem smislu zaključna vožnja !post-27744-059526600 1288553434_thumb.jpg

post-27744-032456300 1288553475_thumb.jpg

post-27744-073715800 1288553496_thumb.jpg

post-27744-005308800 1288553532_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Bom kar tule vprašal ! je kdo od Dolenjcev zainteresiran za redarja,da bi spremljal Maraton po dolini reke Krke v nedeljo 01.05.2011 potrebujemo še 3-4 motoristov zbor na Gl.trgu v Novem mestu ob 9.00 zjutraj gremo tankat ob 10.00 start ob ca 12.30 cil po končanem maratonu spet natankamo in vsak motorist-redar dobi majico,golaž in eno pijačo.

Prijave na gsm 040/702370 LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nič nisem zasledil, da bi se dolenjci kje dobivali (na kakšen dan ob določeni uri. Vidim, da se dobivajo edino klubaši. Kako je pa kaj s tistimi člani Motosveta, ki niste v klubu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisem zasledil, da bi se dolenjci kje dobivali (na kakšen dan ob določeni uri. Vidim, da se dobivajo edino klubaši. Kako je pa kaj s tistimi člani Motosveta, ki niste v klubu ?

K nam MK Nm se lahko vsak priključi sploh ni nujno, da si član.Dobimo se vsako nedeljo ob 10.00 (če nismo drugače dogovorjeni)v gostilni Jovo Kronovo (Domen) se vsedeš naročiš eno pijačo in po debati, da na mizo vsak 2€ plača se pijača ostanek denarja gre v prašička in tako imamo še letno po dva piknika od tega denarja.Okoli 11.00 pa se kam zapeljemo na krajšo turo in domov na kosilo!

Je pa res,da se vsak mesec organizra kak izlet priključijo se lahko tudi nečlani.Za več info si poglej naš portal na netu WWW.motoklubnovomesto.com

Popravljeno . Popravil Bremzer
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K nam MK Nm se lahko vsak priključi sploh ni nujno, da si član.Dobimo se vsako nedeljo ob 10.00 (če nismo drugače dogovorjeni)v gostilni Jovo Kronovo (Domen) se vsedeš naročiš eno pijačo in po debati, da na mizo vsak 2€ plača se pijača ostanek denarja gre v prašička in tako imamo še letno po dva piknika od tega denarja.Okoli 11.00 pa se kam zapeljemo na krajšo turo in domov na kosilo!

Je pa res,da se vsak mesec organizra kak izlet priključijo se lahko tudi nečlani.Za več info si poglej naš portal na netu WWW.motoklubnovomesto.com

Uf za tole pa sploh nism vedel in tudi vas nisem nikoli videl... Se bo treba 1x oglasit, glede na to, da je Domen 3 min stran od doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf za tole pa sploh nism vedel in tudi vas nisem nikoli videl... Se bo treba 1x oglasit, glede na to, da je Domen 3 min stran od doma :)

Res žalostno, da taki obstajate, čeprav bo klub kmalu polnoleten ustanovljen leta 1995 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 3 let pozneje...
pred 3 urami, medo pravi:

A se dolenčki kej vozte .lp iz dolenske

Nč, je treba še lansko šmarnco spit du konca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, HD-Dyna said:

Nč, je treba še lansko šmarnco spit du konca :P

Al mamo tuk dela u nogradi, d nej cajta za na mator.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!