Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Jaz bom ta vikend pičil po relaciji NM-LJ-Kamnik-Tuhinjska dolina-Cjele-Laško-KK. Ni tak dolga furca, ampak je kar cool. Bolj popoldanska varianta.

Ena varianta (manj verjetna) je še čez Vršič - Idrija in domov.

Če je kdo zainteresiran, naj se javi in predlaga dan podviga (sobota, nedelja), če ne pičim, ko me piči.

lp :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bomo kaj zmenili naj se to napiše v temo o mobikrogu

nabijanje pa naj ostane tuki ;)

ta vikend kej dogaja dol (mam eno RRko do platna za znucat :D)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš po sredin še dost za znucat, priporočam:

1. prva bremza do konca

2. v drugo ali tretjo

3. gas do konca, oz. ko zavrti je dost ene pol gasa, drgač je skoz na blokadi :blink:

Ne spusti gasa dokler se ne zadušiš od dima :wacko: ! Uspeh zagotovljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Datum za Dolomite: predlagam 3. in 4. junij (petek-sobota).

Ker je kratek termin upam da bo še komu ratalo se udeležit. Torej kdo bi šel takrat?

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za :OK: . Malo je od službe odvisno (in vremena), ampak 1 dan bodo že zdržal brez mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

varianta je tud 2 in 3 junij (čet, pet), če dobite dopust (jaz ga lahko), ali pa 10, 11 (pet, sob).

p.s. se bo dons kdo kej peljal?

LP

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 in 3 junij bi skor ziher tud meni šlo. 10 (pa tud 11 in 17) junij pa žal ni šans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sicer mal izpiti v šoli ovirajo, ampak čas za motor se zmeraj najde :naughty:

Če bo danes kdo dol bi pršel pogledat, jutri pa nemorem, ker ma brat fantovščno :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ta vikend pičil po relaciji NM-LJ-Kamnik-Tuhinjska dolina-Cjele-Laško-KK. Ni tak dolga furca, ampak je kar cool. Bolj popoldanska varianta.

Ena varianta (manj verjetna) je še čez Vršič - Idrija in domov.

Če je kdo zainteresiran, naj se javi in predlaga dan podviga (sobota, nedelja), če ne pičim, ko me piči.

lp :fredy:

Kdaj greš proti LJ ?

Jaz grem enkrat dop v LJ po ploščice! Končno našel cajt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bom jutri (nedeljo) pičil na to furco. Verjetno samo popoldanska varianta in očitno soloridersko. Žal je ta vikend moj dostop do interneta malo v k..., ker je crknila telefonska linija.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Barth, mogoče se jutri pop. tud jaz pridružim. Se lahko še slišiva dopoldne.

Drugače pa datum za dolomite 2. in 3. junij. Zbiramo prijave :photo:

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Italija , okolica Cortine di Ampezzo (Bolzano). Vožnja gore-dole (sami gorski prelazi), prelepi ovinki in gorski zrak.

post-47-1116796890_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma kje so?

Takole so zgledal lani !

@Andrej: Prej nisem dovolj natančno razložu, ampak dva dni dolomitov pred zasedenim vikendom (4. in 5. 06) zame ne pride u poštev. Ne bom pa nič jezen, če greste brez mene, sam da bo prava ekipa :D . V naslednjih tednih (še ne vem točno kdaj) bom mel še cca 2x izaostanek iz zdravstvenih razlogov (puljenje mod. zoba 2x :blush: :blush: ) se mi niti sanja ne kakšno in koliko časa bo potekalo okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo še kasneje kaka avanturca, ker 2. in 3. junij nemorem zaradi izpitov :(

Bom šel pa 4. junija Atomik harmonik mal poferbcat, bojo v našem koncu :yea1:

So pa lepe slike, sem pregledal malo. Zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še videli, kaj bo. Junij in September sta idealna za v Dolomite. Julija je že precej prometa + vroče, avgusta pa ni za it tja (feragosto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D evo tud mene.......

Hja....moram dobit laufpos doma..... :rolleyes: he he....

Ni kej pač mam vse natrpano pa nisem velik s familio tako da moram marsikej prilagajat! :blush:

Ja Barth jest, če bom šel bom povedal.....ne morem pa nič rečt.....

se še slišmo!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz si bom zdaj kar zrihtal dopust za 2. in 3. junij za Dolomite, pol pa kar bo pa bo.

Andrej, jaz predlagam, da se držimo teh datumov (2,3 ali 4 junij) in da se gre in ne čaka nikogar, ker drugič pa kdo drug ne more it (jaz naprimer). Raje organiziramo potem še en termin kak mesec kasneje, pa gremo še enkrat :OK:

Bom probal tega Matičkota prepričat, da gre z nami, ker je glih Šentjernejčan :devil: in vem da bo delal dobro družbo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz si bom zdaj kar zrihtal dopust za 2. in 3. junij za Dolomite, pol pa kar bo pa bo.

Andrej, jaz predlagam, da se držimo teh datumov (2,3 ali 4 junij) in da se gre in ne čaka nikogar, ker drugič pa kdo drug ne more it (jaz naprimer). Raje organiziramo potem še en termin kak mesec kasneje, pa gremo še enkrat  :OK:

Bom probal tega Matičkota prepričat, da gre z nami, ker je glih Šentjernejčan :devil:  in vem da bo delal dobro družbo.

lp

Lej ga............he heja bom kakšen literček seboj vzel, če bom šel......sicer sigurno bi bilo mogoče naslednji vikend, sam praviš da nimaš cajta....no nema veze, bom probal kaj zrihtat....se slišmo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopust za 2 in 3. junij je zrihtan.

Matičko, flašo pusti kar lepo doma, pa bomo spil enkrat drugič, da ne bo kak karambol.

Zaenkrat upajmo na vreme, pa da bo fura sploh uspela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej ne mislim da bi še tiste rcnije spil med vožnjo...en glažek zvečer pr večerji....ne???? Tam bi pa pasalo.....drugač med vpžnjo itak veš kaj se degustira......H2O

al pa gej podobnega.....

Ja za oni vikend mi slabo kaže....ne vem, če bo potegnilo.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!