Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Andrej je mel digitalca pa mu je menda po dveh posnetkih baterija zatajila (ni napolnu) :o .) !

No, neki se bo dalo dobit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. No, na srečo so drugi ujeli več kot jaz -- nekdo je fotke objavil v temi Vtisi z dnevih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bo kdo od vas prišel v soboto ali nedeljo na Mobi krog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dolenjci gremo za 1. maj za dva dni po jadranki proti Zadru, povratek čez Plitvice. Zaenkrat nas je šest (trije motorji), lahko pa se še kdo pridruži.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAJLO!

LEP POZDRAV IZ PETDNEVNEGA POTEPANJA PO BIVŠI JUGI

RELACIJE:NOVO MESTO-ZAGREB-SLAVONSKI BROD-DOBOJ-SARAJEVO-MOSTAR-PLOČE-MAKARSKA-SPLIT-ŠIBENIK-DRVAR(BIH)-BOS.PETROVAC-BIHAČ-SLUNJ-KARLOVAC.

BLO JE NORO DOBRO,VREME KR ZDRŽALO Z IZJEME RELACIJE SARAJEVO-MOSTAR( DEŽ LIV KO IZ ŠKAFA) IN PA POTEM RELACIJA PLOČE-SPLIT:BURJA TAKA, DA JE BLA PREPOVEDANA VOŽNJA ZA TOVORNJAKE-JAZ PA 30KM/H. AMPAK TUD TO JE ZA DOŽIVET.

ČE GRESTE SLUČAJNO PO HRVAŠKI, POTEM PEJTE ZA1.MAJA NA MOTOZBOR V NOVI VINODOLSKI. BAJE DA BO KR MOTORISTOV-SEM SE Z BOSANCI IZ BIHAČA POGOVARJAL, PA JIH GRE TUDI NJIH KR VELIKO CCA.20 DOL -PA JAZ GREM TUD,ČE BOM LE LAHKO POTEM SIGURNO.

ČAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA PREVOŽENIH CCA.1400-1500 KM

HA-ZA ZAČETEK SEZONE KR V REDU NE?

moderator sporoča: za začetek izklopi velike tiskane črke ... da nau zgledau, k da vpiješ :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenki dobro si začel.

Mene za 1. maj skrbi vreme. Za soboto napovedujejo oblačno in dež, no , za nedeljo suho in razjasnitev. Predviden izlet se bo tako najbrž skrčil na en sam dan

(nedelja) proti Jadranu.

P.S.: sicer pa laufajo dnevne ture NM- Gorjanci in NM- Kočevje :ph34r: :kva2:

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo , hvala ti za nasvet, ker je blo res super, tako kot si rekel da bo

1.dan 24.4.2004-zjutraj ob 6.30 še nisem vedel kam bova šla s tebolšo polovico, potem pa sva se odločla da gremo proti Zagrebu.V Zgrebu mala stanka potem pa odločitev pade. Gremo proti Sarajevu.In se začne:avtocesta...........avtocesta,pa še skoz avtocesta, nikoli je ni blo konc.Po nekaj postankih sva prišla do Slavonskega Broda, kjer se je začelo uživanje.Zanimiva pokrajna, luknasta cesta(tu pa tam je bla lukna v cesti tud do 20cm, skratka čist en drug svet.Prvi dan se nismo preveč vstavljala, ker sva hotela sam čimprej v Sarajevo prit.Kr se je zgodilo ob 5-ih.Potem iskanje hotela(zanimivo,večina jih je bla zasedenih).Zvečer prvi ogled Sarajeva na hitro, potem pa sam spat ker sva bla čist na konc od vožnje.

2.dan25.4.2004Zbudimo se v sonco -ogled Sarajeva..... pa čevapčiči ,čevapčiči,....saj si lahk predstavljete, mojo so pa sam zanimale đamije in cerkve...,popldne se pa začne dež tako da je čist pokvarlo dan v Sarajevu.Najhujše je pa blo, da je blo napovedano skoz slabo vreme-šit!Zvečer sem smo se v gostilni srečali še z enimi slovenci ,ki so bli na motohapeningu v Zenici-*pivička pa spat.Še to:motor sem mel skoz veni, ker ga nisem mel kam dat zvečer-posledica -zelo slabo sem spal

3.dan26.4-zjutraj.prvo kar vidimo je dež :o ,pravzaprav je lilo ko iz škafa.Drugi šok-pogledam kje je motor-ni bil pod streho, ampak ga je nekdo odnesel 100m stran-fak. Greva pojest in se odločiva da probava srečo proti Mostarju in morju, ker naj bi lilo skoz po celui bosni.Se oblečeva, ojunačiva in greva v dež.Lilo je skoz do Mostarja. :( :( :angry: Potem se je začelo jasnit.Škoda je blo tega dežja, ker mislim,da bi bil to najlepši del poti ,vsaj zaredi pokrajne, ki je vsaj zame res idilična v tem delu.Potem pridemo končno do Ploč(hr).Vreme se res zjasni,nekod že sonček :) Drugi šok,ko smo že srečna da sva na morju je bla taka burja, da so meli tovornjaki prepoved vožnje.Jz pa le pogumno in 30-40km/h skoz do Splita,kjer smo prespali to noč

4.dan 27.4.2004.Vreme res lepo.Po krajšem pohajkovanju po Splitu gremo proti Šibeniku.Pred šibenikom spet sranje. nisem dobro zvezal stranskih torb, tako da mi je eno vrglo na avspuh in je notranjost ene dobesedno gorela, pa še zgleda da mi je torba ko je opletala še reg.tablico vdarla, tako da sem še tablco zgubil.Pol sem pa kar je še ostalo celega iz torbe vse v tavečjo nekak zgazu pa obe stranski torbi ob cesti pustu.P sem šel v Šibenik na pol.postajo prijavit tablco pa sem bil tam 3 ure ko sem mogu razne obrazce podpisovat.Ko je blo vsega konc sva se s Tejo odločila, da greva spet proti Bosni in sva šla na Knin-Drvar(čist nezanimivo mesto) in na pol poti do Bihača sva prespala v nekem motelu.

5.dabn 27.4.2004 Zjutraj ven iz motela, pa me je takoj po 200m že radar dobu-cca. 5000 sit-super! 30min vožnje do Bihača-zanimivo mesto-potem pa sem mel že vsega dost sva šla čez Slunj ,Karlovac nazaj v preljubo Slovenijo

Povzetek:Preživela sva 5 dni odličnih počitnc polnih dogajanj in spoznavanj novih krajev.Kmalu se spet vrnem v Sarajevo tokrat ne po avtocesti, ampak čez Jace.Če je še kakšen interesent se priporočacva da gre z nama.

Še to:Bosna :hrana skoraj čist zastonj, spanje pa obleke, ki niso ponaredki in drugo tako kot v Sloveniji če ne dražje

Še eno vprašanje mam:letos poleti greva s boljšo polovico z trajektom do Grčije potem pa po celini do Turčije. To bo predvidoma trajalo 14-16 dni,pa mke zanima ali je še kakšen kandidat za zraven, ali pa ima kdo vsaj kakšne inf. že s te poti

Bok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frenki - lepo si se razpisal, čevapčiči dol drugač dišijo mar ne

panoramske ceste v bih so nekje že napisane, išči

za turčijo je pa tudi nekaj kandidatov, išči pod turčija

lp matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ta teden (od jutri naprej) bom imel pop. mal več časa in bodo redno na sporedu vožnje. Destinacija: enkrat Kočevje - Kolpa - Črnomelj. Drugič Metlika - Vinica, po dogovoru. Če gre še kdo (twingo?) naj sporoči. 031 376 879.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo :yea2: ! :010

Že dva dni se nism nč vozu, tako da sm že mau :naughty: :wacko: !

Se slišmo! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo šli trije dolenjci Dvor-Kočevje-Fara in nazaj. Zelo lepa vožnja, malo prometa. To be continued... že danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A gre kdo od vas jutri (v soboto) na Grobnik (Happening)! Imam namen prespati na Grobniku in se vrniti v nedeljo popoldne. Ostali znanci iz dolenjske grejo že danes popoldne, nekateri pa so odšli že včeraj! Bo zanimivo. V soboto bi rad prišel na vztrajnostno dirko, ki bo kmalu po 5h.

lep dan še naprej in srečno!

mirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo nč planirano. Nikol se pa ne ve kam nas bo pot zanesla. Zgleda, da bo tam okol jutr še mal dežja <_< ! Dobr voz, pa mogoče se vidmo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte pa vsaj v nedeljo se pripeljati na Grobnik. Številko (GSM) pa itak imaš mojo...

se vidmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo možnost zrihtat trening ali ve za kak termin za trening na mobikrogu izven rednih prireditev (ki so le vsake tri tedne), se priporočam.

031 376 879.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A kdo pride od vas jutri v Cerklje. Dopoldne mislim, da bo zdržalo. Bomo vidli. Andrej sem tebe videl v sredo (vsaj mislim, da je bila sreda) okrog 5 ure na Dvoru na petrolu? (glede na motor), pa še eden je bil za tabo s hondo (rdeče črno?) ..... se vidimo jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, videl si me. Kje si bil pa ti? (z motorjem?)

Jutri pridem v Cerklje enkrat do 10. ure. Popoldne bo menda dež. Se vidimo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, na žalost nisem bil z motorjem. V službo se vozim z avtomobilom.

Sem vas že dostikrat videl na poti do Kočevja (vglavnem na Dvoru). Se veliko vozite na Kočevje. Jaz imam precej spoštovanja do te ceste (preteklost), zato se tudi ne vozim veliko po cesti (razen potovanja na morje ali Grobnik). Tudi jaz bom bil že bolj zgodaj v Cerkljah (okrog 10h). Verjetno se bom moral pripeljati po cesti, ker nisem dobil nobenega prostega kombija za prevoz. Se vidimo potem jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!