Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

ŽIVJO

Kaže na lep konec tedna in mislim, da bo že za na motoboom vreme v redu :OK: :OK: . Jaz verjetno grem, a gre še kdo??? :?

Čao

Živjo,

frenki torej greš z motorjem? Jaz za motor še nisem ziher, če pa bo res okoli 10 stopinj, pa gremo... sicer pa z avtom.

Še kakšen korenjak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki na netu gledal vremensko napoved v sliki.

Za dolenjsko kaže +12stC, za območje Moto Boom-a pa samo +3stC! Upam, da se motjo. Bomo vidl kakšna napoved bo zvečer na 24 kur!

Se bomo kej zmenil dolenčki (z motorjem)?

PS:namest antifriza bo pa cviček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jutri ne morem, ker grem na Rab.

Sem bil pa danes v Celju in tudi na Moto-boomu.

Iz Nm v Ce čez Ljubljano je bilo tako- tako (z avtom). Cesta zelo spolzka, čim je malo vlažna. Iz Nm čez Krško (kjer sem se vračal) odsvetujem. Cesta vlažna in spolzka.

Odločite se pa sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motobum smo preživeli - sicer ne z motorji, pa vendar... upajmo da bo v naslednjih dneh tudi kaj sonca da se še ceste posušijo.. temperature se že dvigajo.

andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motobum smo preživeli - sicer ne z motorji, pa vendar... upajmo da bo v naslednjih dneh tudi kaj sonca da se še ceste posušijo.. temperature se že dvigajo.

andrej

jaz za naslednji petek pop. ali pa nedeljo dop. planiram kakšno furo. Ali v Kamnik do Uzzya pogledat, ali pa po prelepi Dolenjski...

prej bom imel pa dela preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO :P

VČERAJ SM NAREDU CCA.400 KM DO GORENJSKE, PA IDRIJA,....PA JE BLO SUPER, TU-TAM MALO MOKRO DRGAČ PA SUPER. :P :P :P

A gre kdo ta vikend kam sm takoj zraven

Frenki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ta vikend žal ne morem, bom pa od ponedeljka naprej na motorju, če bo le vreme še naprej tko kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pravo mučenje

Bit morš v službi :( :angry: zunaj pa tako vreme :doze:

Upam da bo za vikend vsaj približno takšne temperature, pa bo za vikend veselo :rolleyes: .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kater razmišlou, da bi šel na predavanja MOTOCIKLIZEM, VOŽNJA IN PREŽIVETJE v Maribor?

To bo 10. aprila - sobota, 12.aprila mamo pa itak žegnanje motoristov v Mirni peči!

Lahko bi se zmenil pa skupaj z motorji užgemo dol, če bo primerno vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom v Mirni peči na žegnanju motoristov sigurno, v Maribor pa ne morem zaradi službe :(

Če gre v Mirno peč še kdo gremo lahko skup seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom tam v vsakem primeru, razen če žegnanje odpape, ker mamo tm še en nastop. Upajmo, da se bo do takrat že kej vreme popravlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10. ne morem, 12. (a je datum pravi -- to je ponedeljek?) pa pridem. To soboto je bil planiran dirkaški vikend na Mobikrogu-- žal vreme ne bo pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum 12.04 - "veliki ponedeljek" je pravi za žegnanje v Mirni peči!

Za mobi krog pa nisem vedel. Kaj, ta vikend - 27.03? Ja vreme ne bo glih, razen če gremo z avtomobili po pist!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo že kaj razmišlja o kaki prvomajski varianti? Jaz planiram nekajdnevni izlet po jadranski magistrali, nazaj pa čez Plitvice. Če je še kdo zainteresiran lahko kar tu ali na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Toskana?

A boš šel sam, al boš meu tud zadn zic zaseden, pa ne mislm s prtljago :lol: ?

Sej če bo lepo vreme sploh ni važno kam, sm da se pele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.04. bom šel tudi jaz v Mirno peč. Lahko se kje dobimo pa gremo skupaj (tudi belokranjci)

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twingo,

Toskano bom odložil do poletja, da bo takrat več časa za raziskovanje. Za 1. Maj pa sem tud punco prepričal, da greva v smeri Dubrovnika. Natančnega plana pa še ni.

Se bomo kaj peljali te dni? Napoved je kar ugodna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo kaj peljali te dni? Napoved je kar ugodna.

Danes bo švoh, ker po službi letim v LJ, jutr pa upam, da bo znesla ena tura!

Si bil v soboto na Mobi krogu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mi kdo pove, kdaj (ob kateri uri 12.aprila) se kaj začne dogajati v Mirni Peči.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10h - maša

11h - žegnanje motorjev in motoristov

Pol naprej bo še nek zabavni program, za hrano in pijačo bo pa menda poskrbljeno!

Ta pravo vreme je menda pa tud že naročeno! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Dežja ni blo, zgleda da so motorji dež pregnali, pa tud damjan je bil ,ko je rekel da ga ne bo. Ha

Blo kr luštno vse skup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!