Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Jaz vem, kako zgleda na ognju....

Sicer pa, ga na Rakeku z drevja trgate?? :D

Kot opažam, sem rekel zopet eno pametno,saj od žensk že pet dni nisem dobil odgovora ( beri: kajle)

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene iščete :hmm:

sam res tale stranski učink narobe deluje :slap:

sploh se mi ne da kajlat :angry2:

ampak tolk da vseta na Rakeku sploh ni kostanja :grrr oz je u štacun pa pr šiptarju .)

pa pr nas doma,sam ga ni Sanda7 nč nabirala,k so se plani zjebal :angry2:

se bo pa kmal vrtelo za našo bajto,in dišalo po celi ulci,in takrat bo sanda že zdrava in si bo pustila prste lizat :P

vam bo pa kakšno fotko prlimala,če ne bo imela preveč mastnih prstov da bi aparat prjemala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene iščete :hmm:

sam res tale stranski učink narobe deluje :slap:

sploh se mi ne da kajlat :angry2:

ampak tolk da vseta na Rakeku sploh ni kostanja :grrr oz je u štacun pa pr šiptarju .)

pa pr nas doma,sam ga ni Sanda7 nč nabirala,k so se plani zjebal :angry2:

se bo pa kmal vrtelo za našo bajto,in dišalo po celi ulci,in takrat bo sanda že zdrava in si bo pustila prste lizat :P

vam bo pa kakšno fotko prlimala,če ne bo imela preveč mastnih prstov da bi aparat prjemala :D

Ah, če te bo do kraja zvil prej povej če s(m)o kateri povableni, da se nou pol treba s kom preganjat na sedmini (al kaj že bo)... :whistle:

Ne vem kako sem prišel do tega a namesto "prste" bi pasal nekaj druzga..., namest "aparat" pa nekaj tretga... v kontekst. :P Itak bi pa pr teh letih že lahko vedla, da na suho ne gre !!! :lol1:

Ko bi bla Tanjuška zdej tle, bi bli že vsi tiho, a ?! Sej res-kje pa kaj tista cvetka ?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: sam res si ti tole neki dobr prebral prste,aparat,lizat :naughty:

sam tole mi ne gre v račun: Itak bi pa pr teh letih že lahko vedla, da na suho ne gre !!!

kako za boga nej pr teh letih to vem :hmm: če pa nimam .......nikol suhe :blush:

kar pa se tiče sedmine ima da se vsaj sedem odojkov vrti,more bit v stilu sande7 :P

tko da............ne bi smelo bit problema...........zavohate jih pa saj veste kje..........RAKEK :worship: :lol1: :slap:

mal se mi že možgani kisajo en tedn skoz na krevet prbita je tud križ :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O "na suho": OK, zdej se pa že sprenevedaš - kar priznaj! :yes:

O "če pa nimam..": Mogoče to (z)veš na bolj pekoč način.. ?! :hmm:

O "RAKEK": Še mal, pa se boš hvalila, da je Postojna predmestje Rakeka ?! :wacko: Al to pomen, da Rakek diši ko pečeno prase ?! :?

O "možganih": mogoče pa je to zob časa ?! :devil: A ka ni nobenga, da bi te kaj "sprehodu"(po križu) ?? O:-)

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč se ne sprenevedam in ne priznam,kaj sploh je to suho :hmm:

bolj pekoč kot chili ali tabascko :? :naughty: .)

maš prav si mi dal dobro idejo na katero še pomislila nisem :grim ..........................

..................se pravi RAKEK je predmestje postojne :worship: ......in

z druge strani predmestje.................cerknice. :whistle: :lol1:

bo treba ta zob vn dat pa bojo križi in podobne težave rešene :D posledično tud s sprehajanjem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neee - dej še enkrat preber tisto: >> O "RAKEK": Še mal...... << kaj je predmestje ?! Got it ?! :grim

Pekoče je menda še bolj kot, če se po toboganu spustiš, pa na polovici zmanjka vode,... ,pravjo. :unsure:

A za zob gre ? Pa menda ni vsa modrost planila vanga ? Ker tako te nebo na cesti nič lušno srečat. :D Proti temu pomaga le dober lokalni anestetik (beri kladivo). Itak pa moraš met taprave 'rcnije pa neha bolet - baje pa pol bolj slabo čutiš še kako okončino, z leti preventivne uporabe pa tudi to izzveni... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sm jz že razumela kaj hočeš ti o RAKEKu povedat :grim :P

a ni blo zadnč po televiziji pr dnevniku,da na Rakeku živijo same fejst bejbe :hmm: :lol1: na čelu z uno

joškasto partizanko u parku :slap:

.......se mi zdi šele kadar bojo šli vsi modrostni vn,takrat bo taprava modrost šele prišla,a do takrat mam še veliko časa za :hmm: ......................nemodrost :grim mogoče celo nikol ne bo prišla,a nič za to :D

A za zob gre ? Pa menda ni vsa modrost planila vanga ?

Ker tako te nebo na cesti nič lušno srečat.

k smo se tolkrat srečali,k se full furate :naughty: .)

.........drgač pa nebo se piše narazn se pravi ne bo :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet reklama. Itak je pa bla tista joškasta partizanka mislim da nekje iz Kočevja... :grim

Aha, pa sem se pri biologiji učil, naj bi jo (modrost) nosili malo višje (nekateri XY pa dost nižje-baje). :hmm:

Drugač pa moja mama pravi, "da me tud še ni srečalo", karkoli že to pomeni (baje moraš tud to razumet). :rolleyes:

Ja, res je kar dobra sezona, ja. .) Veš, poglej kdaj v špegu, ker ta ni samo za šminko popravlat :lol: , ker sem morda "izza leđa". :?

NEBO - kajla, naj ti (ne_)bo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudo :lol1:

sploh ne vem kaj nej še napišem :hmm:

tole s šminko mi sicer ni glih jasn,a hočeš povedat,da si gdaj za mano fural in me u rito gledal :hmm:

k drgač se glih ne šminkam :grrr ,sem se pa letos res med vožnjo parkrat mal naflodrala z labelo po ustih :)

aja pa v bistvu res bl mal gledam u špegle kadar sem na mopedu k grem itak tok hitr, da me skor noben ne dohiti .) :naughty: no ja če pa že pride kak mladenič za mano pol pa itak bl mal gledam naprej,sam je sranje

k ma čelado gor in bi naša Tanjuška krčala ČELADO DOL,no ampak ga hitr spustim naprej pred mano in ga raj jz gledam u ritko :blush: sicer je odvisno a njegovo al njegove ljubice(motorja)da nau pomot :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem kaj nej še napišem :hmm:

No, to bom pa potegnu eno špuro nekje na steni - da je Sandi zmanjkal cvirna ?! :blink:

Ah, le kaj je počel inštruktor v moped šoli, da tako ignoriraš promet za sabo ?! To bo tud štorija za otrokom povedat, a ? Najbrž je tud kam gledal ... :eek: Pa si izpit kupila al sta kako drugač kompenzirala ? .)

Itak pa vse to kar praviš okol sledenja ne drži - SS smo najhitrejšejši sploh v kakšnem kruzmislmoudu ® ! :P ...pol je pa nekaj časa nič,... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ratalo ti je :grim .........................................pošteno si me nasmejal :lol1:

v bistvu me je inštruktor kr rad gledov :grim in jz sem se mu pustila :slap:

in na koncu sem izpit v bistvu kupila kot vsi ostali,če dobr pomislim,da bi bil vsaj bl mlad bi mogoče res še kej skompenzirala :slap: .) .) :naughty:

kar pa se sledenja tiče ti bom povedala kako je,če že me dohiti kak pobič se ponavad kr neki časa fura za menoj,pojma nimam za kaj :? .) in če nabašem na semafor in rdečo mi ponavad pripelje u štric in povabi na drink :D al pa vsaj mal poklepetava :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne mi rečt da u Vinjem vrhu nimate semaforja :hmm:

k drgač te jz povabim na RAKEK,imamo celo enega,si moreš mislit še cerknica ga nima :P

če pa želiš se lahko pa ustaviš na rampah itak so več al manj skoz zaprte,boš vsaj vidu kaj je vlak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej grem pa prov na zemljevid pogledat kje je ta Vinji vrh :grim

bom vidla če je kakšna fejst cesta do tja za kakšn izlet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti je prava vinska gorica, polno vinogradov, mislim da imajo letos tudi kralja cvička od tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišuka sam nikakor ne najdem ker je več teh krajev en je okol celja en v beli krajni mogoče je to-to k je na fotki,neko razgledišče,full lepo :hmm: a lahko poveste en večji kraj :?

post-265-1161787161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išči Škocjan (tistga na dolenjskem) potem pa s prstom malo levo in malo južno

Piksna, očitno dobiš obisk - pripravi odojka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne mi rečt da u Vinjem vrhu nimate semaforja :hmm:

k drgač te jz povabim na RAKEK,imamo celo enega,si moreš mislit še cerknica ga nima :P

če pa želiš se lahko pa ustaviš na rampah itak so več al manj skoz zaprte,boš vsaj vidu kaj je vlak .)

Veš kako je to - semafor je potreben tam, kjer pričakujejo, da udeleženci v prometu ne bodo zvozil čez križišče brez tuje pomoči... :P

na vinjem vrhu semafor :lol1: :lol1: :lol1: :hooray:

Se strinjam - sej pravm, beri par vrstic višje. ;) Itak pa se v dolino zakotalit nikol ni bil problem, tudi stari prebivalci tam okrog kaj tazga ne pomnejo. :D

zdej grem pa prov na zemljevid pogledat kje je ta Vinji vrh :grim

bom vidla če je kakšna fejst cesta do tja za kakšn izlet :D

Itak, da je - sam čez njega vodjo 3 vinske ceste. Kolk jih ma pa Rakek ? :blink:

pišuka sam nikakor ne najdem ker je več teh krajev en je okol celja en v beli krajni mogoče je to-to k je na fotki,neko razgledišče,full lepo :hmm: a lahko poveste en večji kraj :?

Ja, bila si pod pravo lipo (okolica Škocjana/Šmarjeških Toplic) - če gledaš v fotko je bla na levi cerkev, na desni pa cesta za v dolino. V smeri, kamor je bilo slikano (cca. 150m) pa mam parcelo,... kjer se zadnje cajte pretaka...

Vidš, pa se nis nič najavla. Pol pa nekaj šimfaš, da ni organizacije... :BUA:

Aja, pa ne piše se v Vv ampak NA Vinji vrh. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!