Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Ja, priznam, večer je bil prekratek. ;)

o avatarju: Če je tisto Honda, pol mora bit rdeča! Yamahe so bolj modre... :glare:

ja sam tale barva hondi full paše....;) tko da bo kr pr tej ostala..sorry :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tale barva hondi full paše....;) tko da bo kr pr tej ostala..sorry :004

A ti to o svoji ?! Praviš plava in rumena.

Ah, rdeča je taprava - barva CVIČKA ! Saj ne rečem, da je ta napačna - lahko je katerakoli samo, da je rdeča. :grim

ej Piksna katera pa je taprva,ki je dobrodošla v Vinski vrh :hmm:

Odvisno kaj bi ktera rada... :P

(pišeseVinjivrh! ®)

ej Piksna, kaj zdaj se pa že tepejo zate (ali za tvoj cviček :hmm: ) :devil:

(Karkoli bi reku, bi izpadel egoist... :whistle: )

(panajšekdorečedatišinaniodgovor?!) :lol:

BTW: Škoda, da te ni blo na pijanki (vsaj jaz sem bil :lol1: ). Še, ko boš npr. šel v penzijo, se boš :headbang: , ker nisi šel !

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Piksna, kaj zdaj se pa že tepejo zate (ali za tvoj cviček :hmm: ) :devil:

da ni v igri njegov tiček :naughty:

aja pardon Vinjski vrh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote:...zdaj se pa že tepejo zate ...

Piksna a boš drugič ko grema na žur še men posodu tisti suprdupr feromonski parfum? :lol1:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Škoda, da te ni blo na pijanki (vsaj jaz sem bil :lol1: ). Še, ko boš npr. šel v penzijo, se boš :headbang: , ker nisi šel !

Jebemti, upam da me bo drugo leto srečala pamet in da se vam pridružim na žurki. :beer2: Lahko pa bi kaj podpalil z kakimi sočnimi slikcami, da bi me še bolj vest dajala.

da ni v igri njegov tiček :naughty:

aja pardon Vinjski vrh .)

oooo, a si od cvičkovih feromonov začela že pesnit??? :OK: Pa tud asociacije na razne vrhove so hude, khmmm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to o svoji ?! Praviš plava in rumena.

Ah, rdeča je taprava - barva CVIČKA ! Saj ne rečem, da je ta napačna - lahko je katerakoli samo, da je rdeča. :grim

ah vse so lepe...pa vse dobr grejo...to je pa tut najbl važn...da se da uživat z njimi.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam povej kam :OK:

Glede na to da mate tak fajn cviček, tega res ne gre zamudit :grrr

Sam upam da ga imate veliko :P

Aja pa soncy sem prej pozabila-ona pa fajn slaščice peče :OK:

Samo zanjo enga velikega :004

hvala bejba :004

komaj da me žur nardiva, da dokaževa, da dolenke zmoreva, kar oni ne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 25.12 lohk pa pridete u Zavinek na kakšno kuhano vino... :) ...jst častim:)....k vidm da ste usi bol iz tega konca..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujej te so pa po večini v našem forumu :P

no ma eno kost lahko vržem,nejhudir

kdo je pa lastnica tega tatooja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam povej kam :OK:

Glede na to da mate tak fajn cviček, tega res ne gre zamudit :grrr

Sam upam da ga imate veliko :P

Aja pa soncy sem prej pozabila-ona pa fajn slaščice peče :OK:

Samo zanjo enga velikega :004

Mamo. Dost. Za prave kolege, zmeraj. :)

da ni v igri njegov tiček :naughty:

aja pardon Vinjski vrh .)

Kar hecaj se. V Rakeku ga zihr ni tazga... :krneki:

Quote:...zdaj se pa že tepejo zate ...

Piksna a boš drugič ko grema na žur še men posodu tisti suprdupr feromonski parfum? :lol1:

Tle pa je količina omejena. Sem izvenserijski model. Pa ne mi zdaj kaj bluzit o kaki probni seriji... B)

se mi je zdelo da je bilo nekaj v zraku :lol1:

morm jo popihat preč predn me Piksana okrega :whistle:

(piksnasepiše!)

Jebemti, upam da me bo drugo leto srečala pamet in da se vam pridružim na žurki. :beer2: Lahko pa bi kaj podpalil z kakimi sočnimi slikcami, da bi me še bolj vest dajala.

oooo, a si od cvičkovih feromonov začela že pesnit??? :OK: Pa tud asociacije na razne vrhove so hude, khmmm.....

Kaj pa veš, kaj je za to v Rakeku vzrok ta teden-prejšni vikend je pihalo, pa jo zdaj vročina kuha. Al pa je še na antibiotikih...! :P

Uhh, ja te tudi..... ampak to je zgolj fikcija.

kaj pa fotke, kjer so šadowke v elementu???? :devil:

"Meni so delovale nesklepčne. Možna diviacija od prvotnega plana, ki ga sploh ni bilo." :lol1: (to sem od nekoga slišal)

ujej te so pa po večini v našem forumu :P

no ma eno kost lahko vržem,nejhudir

Kaj prodajaš Tanjuško. Svojo prlep. Ja, sam si bla cel cajt nekam fajn oblečena. Sej vem-sej vem, boš rekla, da si bla skoz "med vrati", pa ti rado ledvice napiha... :lol1: :lol1: :lol1:

hvala bejba :004

komaj da me žur nardiva, da dokaževa, da dolenke zmoreva, kar oni ne. :whistle:

"Pes, ki laja- ne grize."

Po 25.12 lohk pa pridete u Zavinek na kakšno kuhano vino... :) ...jst častim:)....k vidm da ste usi bol iz tega konca..

Lp

A se midva slučajn poznava ? Kaj si bil ti kaj na ŠC ?

kdo je pa lastnica tega tatooja?

Tanjuška. Še ena stvar, ki si jo zamudu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 25.12 lohk pa pridete u Zavinek na kakšno kuhano vino... :) ...jst častim:)....k vidm da ste usi bol iz tega konca..

Lp

oj, a je to tisti zavinek, ko vsako leto ta čas spremenite vas v ''big giant'' jaslice v lučkah, potem mi pa stara mama teži, da jo je treba peljat pogledat ker je takoooo lepoooooo. :hmm:

Tanjuška. Še ena stvar, ki si jo zamudu.

jep, zamudu :cry: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bejba :004

komaj da me žur nardiva, da dokaževa, da dolenke zmoreva, kar oni ne. :whistle:

No pa dejte, pol bom bolj z veseljem dal za odojka. :grim To bi pa res rad vidu. Me prov zanima kako se boste zdej zgovarjat začele. :rolleyes:

Mamo. Dost. Za prave kolege, zmeraj. :)

Tle pa je količina omejena. Sem izvenserijski model. Pa ne mi zdaj kaj bluzit o kaki probni seriji... B)

Cvička maš dost za prjatle, feromonskega parfuma pa ne. Kaj pa če bi ti trte posekal in nasadil tiste rastlince, s katerih parfum delaš? Pomoje bi bili pr puncah bol uspešni z litrom tega parfuma kot pa z litrom cvička. :yes:

Kaj misliš da bova kdaj dočakala pravo vabilo na žur iz strani teh punc, al je res, da pes ki laja ne grize?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piksna: Ja sm hodu jst na ŠC, če se pa poznava pa ne vem:)...možno da se...

Barth: ja to bo ta zavinek:)...tko da boš mogu letos itak spet staro mamo prpelat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dejte, pol bom bolj z veseljem dal za odojka. :grim To bi pa res rad vidu. Me prov zanima kako se boste zdej zgovarjat začele. :rolleyes:

Cvička maš dost za prjatle, feromonskega parfuma pa ne. Kaj pa če bi ti trte posekal in nasadil tiste rastlince, s katerih parfum delaš? Pomoje bi bili pr puncah bol uspešni z litrom tega parfuma kot pa z litrom cvička. :yes:

Kaj misliš da bova kdaj dočakala pravo vabilo na žur iz strani teh punc, al je res, da pes ki laja ne grize?

Ej, kako bi pa zgledalo, če bi imel vsi enako zadevo(e) kot jaz ?! Skoraj bi blo brez smisla.

Čeprav po drugi strani pa pol nimaš mira..., pol k je sneg pa vidiš, povsod okol hiše, polno stopinj v snegu... :lol1: :lol1: :lol1: Veš....., treba je znat vse imet v pravi meri - to je ključ.

O vabilu, imaš pa čist prav.

Piksna: Ja sm hodu jst na ŠC, če se pa poznava pa ne vem:)...možno da se...

OK, pol se najbrž poznava! Se vidma tam. Bom poiskal... Lani sem bil, pa je blo vince prav sladko..., dokler sem kaj čutu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dejte, pol bom bolj z veseljem dal za odojka. :grim To bi pa res rad vidu. Me prov zanima kako se boste zdej zgovarjat začele. :rolleyes:

Cvička maš dost za prjatle, feromonskega parfuma pa ne. Kaj pa če bi ti trte posekal in nasadil tiste rastlince, s katerih parfum delaš? Pomoje bi bili pr puncah bol uspešni z litrom tega parfuma kot pa z litrom cvička. :yes:

Kaj misliš da bova kdaj dočakala pravo vabilo na žur iz strani teh punc, al je res, da pes ki laja ne grize?

:eek:

Za odojka boš dal? :kva2: Za kralja živali pa vse :OK: no skoraj vse :P

Soncy, akcija :yea1: B)

No tut cvička se ne bomo branil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj tle ni nobenih "finih" punc? Kaj to je kak stereotip bajkerk? Očitno se nobena ne brani mastnega hrustljavega mesa. In tako je tudoi prav!

Odojki rulajo :grupni: :yea2: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!