Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

A ME KDO POGREŠA :hmm: al se mi je sam zdelo :rolleyes:

sam res je nek prehlad u igri,ma do sobote ga bom že ukrotila nej hudir.Aja kaj pa je u soboto .)

ti bom dala jz po zemlji,po nagi riti boš vidu,k take traparije trapaš,ti piksna domišlije

ja soncy končn da si mi prišla na pomoč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Soncy, saj si tud ti zadnje case zadržana, kar se naše teme(in svetlobe :P ) tiče. Kaj si najdla novega ljubimca in si na nas ostale Dolenenjce kar pozabla? Ali pa ima tvoja psička mladičke in se sedaj samo z njimi ukvarjaš. :D :P

ma kje bi jz na vas rojake pozabila :kva2: nimam ne ljubimca ne psa :cry: no, sej psa ne pogrešam :lol1:

ja upam, da pridete v lj, :OK: da se vsaj tam vidmo, če se na dolenskem ne. :slap:

A ME KDO POGREŠA :hmm: al se mi je sam zdelo :rolleyes:

sam res je nek prehlad u igri,ma do sobote ga bom že ukrotila nej hudir.Aja kaj pa je u soboto .)

ti bom dala jz po zemlji,po nagi riti boš vidu,k take traparije trapaš,ti piksna domišlije

ja soncy končn da si mi prišla na pomoč :OK:

ma veš da teb bejba, pa vedno pomagam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, saj Sande7 tud ni nič slišat, verjetn kakšna viroza... :hmm: , moram že kar rečt, da mal po zemlji diši... :lol:

Pol pa če nas primerjaš z njo, ...pol smo mi pravi "slavčki"... :grim

Ja, saj vem, hudiča kličem. :slap:

BTW: - v LJ je menda ta vikend neka "moto" fešta ?! Kdo kaj slišal ?!

piksna jz sm slišala ja :yes: motoparty Firestartersov v bližini BTC-ja :yea1: a se mogoče spet kj vidmo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...

ti bom dala jz po zemlji,po nagi riti boš vidu,k take traparije trapaš,ti piksna domišlije

...

.

A obljubiš ?! :naughty:

piksna jz sm slišala ja :yes: motoparty Firestartersov v bližini BTC-ja :yea1: a se mogoče spet kj vidmo? :)

No, razmišljam al bi se dal še dan - dva prosit..., :hmm:

Če nič druzga, bom dobil kako novo vizitko, a ?! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obljubiš ?! :naughty:

No, razmišljam al bi se dal še dan - dva prosit..., :hmm:

Če nič druzga, bom dobil kako novo vizitko, a ?! :slap:

kakšno vizitko misliš? :hmm:

ti kr razmišljaj kolikor te je volja, sam da ne boš zaspal ob razmišljanju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u to sem se pa nasmejala zdejle

ja ja piksna ti kr prid boš dobil :hmm: hm še eno izvedbo vizitke :D

ja hvala soncy,da s m prpravlena pomagat

sam lubčkov za soboto pa nč ne oblublam,sem neki nahodna pa da se ne boste kej nalezli,tok da vas že prej opomnem,da ne bo prišlo do razočaranja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabljamo, zato imamo vas punce, da nas spomnete nanj. :whistle:

JAz bom že dal za odojka, ampak vsi daste potem za rundo pira. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene, včeraj bil v Louisu. Pa so šli ojri.

Ne bi bol pasala naša nacionalna pijača CVIČEK :OK:

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni panike. Jaz prinesem gaze in razkužilo... :whistle:

:lol:

ja kdo bo pa pol odojka prinesel :hmm:

Sej se bo že kje kak prasec najdu... :whistle:

Ne pozabljamo, zato imamo vas punce, da nas spomnete nanj. :whistle:

JAz bom že dal za odojka, ampak vsi daste potem za rundo pira. :grim

Joooj, pa kaj se nis v preteklih dneh nič nauču ?! :slap: :P Že vidim izhodišče za debato... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh nič novega, ženske bi spet rade nekaj zastonj... :whistle: :D

Piksna ko si glih neki o izhodiščih govoru, zgoraj je še eno... :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun se mi je zdelo da imamo odojka oblublenga :grim

sam res vas mormo kr naprej spominjat pa opozarjat,da slučajno kej ne zastara

aja pa jz sm tud motor prodala,se bom zgleda neki cajta kr zadi furala :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš da si bil v louisu, imajo kej predsezonskega popusta al pa vsaj količinskega popusta, moram kr nekaj stvari nabavt (verižni set, kufri...). :?

Lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun se mi je zdelo da imamo odojka oblublenga :grim

sam res vas mormo kr naprej spominjat pa opozarjat,da slučajno kej ne zastara

aja pa jz sm tud motor prodala,se bom zgleda neki cajta kr zadi furala :(

:blink: :eek: :blink: :eek: Motor si prodala?? KAj te je pa pičlo? Zadnje cajte sami zagriženi bajkerji prodajajo! Škoda, pa upam da se ti ne bo treba dolgo zadaj vozit. Sam nevem kako se bomo pol glede odojka zmenil, ker js sem ga oblubu dvem motoristkam, ti pa sploh nimaš motorja!! :D Prekleta pjača se morm spomnt katerim puncam sem ga pol oblubu. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun se mi je zdelo da imamo odojka oblublenga :grim

sam res vas mormo kr naprej spominjat pa opozarjat,da slučajno kej ne zastara

aja pa jz sm tud motor prodala,se bom zgleda neki cajta kr zadi furala :(

kaj se pa pol sploh ponujaš, da me pelješ na zadnjem zicu, ko bom tud jaz pešak ratal :evilgrin: :devil:

Praviš da si bil v louisu, imajo kej predsezonskega popusta al pa vsaj količinskega popusta, moram kr nekaj stvari nabavt (verižni set, kufri...). :?

Lp

Borut

lines, kolega in sopriimenjak, kaj se kaj planira za 1. maj :hmm: - lani nam ni bilo ravno v ponos (nekaterim, drugim pa svaka čast podvigu v takem vremenu) :worship:

kej nisi prešel na jačo makino ala bandit :hmm: - v profilu še nisi popravil

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...

aja pa jz sm tud motor prodala,se bom zgleda neki cajta kr zadi furala :(

&

:blink: :eek: :blink: :eek: Motor si prodala?? KAj te je pa pičlo? Zadnje cajte sami zagriženi bajkerji prodajajo! Škoda, pa upam da se ti ne bo treba dolgo zadaj vozit. Sam nevem kako se bomo pol glede odojka zmenil, ker js sem ga oblubu dvem motoristkam, ti pa sploh nimaš motorja!! :D Prekleta pjača se morm spomnt katerim puncam sem ga pol oblubu. :fredy:

&

kaj se pa pol sploh ponujaš, da me pelješ na zadnjem zicu, ko bom tud jaz pešak ratal :evilgrin: :devil:

:fredy:

Kaj nisem reku, da boste (mo) šli na sladoled z avtobusom ?! :grim

Fak, še mal, pa bom lahko namest Denija bral zvezde..., kaj Denija - odprl bom s.p. ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :eek: :blink: :eek: Motor si prodala?? KAj te je pa pičlo? Zadnje cajte sami zagriženi bajkerji prodajajo! Škoda, pa upam da se ti ne bo treba dolgo zadaj vozit. Sam nevem kako se bomo pol glede odojka zmenil, ker js sem ga oblubu dvem motoristkam, ti pa sploh nimaš motorja!! :D Prekleta pjača se morm spomnt katerim puncam sem ga pol oblubu. :fredy:

pojma nimam kaj me je pičlo :slap: me dostkrat pič no vsaj enkrat na leto

drgač pa ni panike mamo pr bajt 4bajke no en je letanonosilka pa edin ta je še reg

pa problem je k ne vem katerga bi imela od ostalih treh,no v opciji imam nekak dva sam odločitev je zajebana,tko da bom verjetn čist neki druzga nabavla,če bom zdržala do kakšne pametne ponudbe

no hočem ti povedat to da nej panike zarad odojka

pa tud za zadn zic nej problema,v bistvu lahko še kak moped mal zarentam :naughty:

drgač nas pa piksna pelje na sladoled :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...

drgač nas pa piksna pelje na sladoled :P

Ja, maš prov, skupinska karta za bus je cenejša... :P :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz bi se raj na tvoji prasički zadi pelala

mi je všeč sploh če nima držala zadi

pa se bom mogla držat tanka,pa vsake tolk te bom mal pozgačkala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se bolj po cunjah gledal, kolega je kupoval čelade, tam je blo kar nekaj znižanega, sicer pa poglej tukaj. Ja, keten sprej je v akciji ( castrol 14 e ), za ketne pa ne vem, ker nisem teh stvari kupoval.

Bil sem še v hein gericke, v beljaku je kar blizu louisa. Tam imajo pa tudi določene stvari znižane.

Sicer če imaš louis kartico, imaš še dodatno 3 - 8 % popusta.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se bolj po cunjah gledal, kolega je kupoval čelade, tam je blo kar nekaj znižanega, sicer pa poglej tukaj. Ja, keten sprej je v akciji ( castrol 14 e ), za ketne pa ne vem, ker nisem teh stvari kupoval.

Bil sem še v hein gericke, v beljaku je kar blizu louisa. Tam imajo pa tudi določene stvari znižane.

Sicer če imaš louis kartico, imaš še dodatno 3 - 8 % popusta.

LP, Robert

Samo glasno razmišljam:

-pri verižnem setu glih ne boš "profitiral" ...mogoč par EUR. Pol pa boš še verjetn dal nekomu montirat, kar ne bo naredil izpod 15-20EUR, recimo..

-keten sprej: jaz kupujem Motul tukaj po cca.12 EUR (slabe stare 3k) (ok, res, da zahteva mal pazljivosti pri nanašanju, a men se zdi kar OK in vreden tega dnarja...), za okol 14 EUR pa ga tud MCJeršin v NM prodaja (cena je bla AVG 06)...

Na sploh, ko vse skup mal poslušam pa čitam po raznih temah, se mi tud ne zdi neka ornk poteza v varčevalnem smislu. Morda, če iščeš kaj posebnega ali morda večja izbira... Kaj si še kaj kupil, da lahko primerjam(o) ?! Kolk so kaj olja (Motul) npr. 300V 10W-40 ? Nekaj sem gledal pa mislim, da ga Louis sploh ne drži... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo glasno razmišljam:

-pri verižnem setu glih ne boš "profitiral" ...mogoč par EUR. Pol pa boš še verjetn dal nekomu montirat, kar ne bo naredil izpod 15-20EUR, recimo..

-keten sprej: jaz kupujem Motul tukaj po cca.12 EUR (slabe stare 3k) (ok, res, da zahteva mal pazljivosti pri nanašanju, a men se zdi kar OK in vreden tega dnarja...), za okol 14 EUR pa ga tud MCJeršin v NM prodaja (cena je bla AVG 06)...

Na sploh, ko vse skup mal poslušam pa čitam po raznih temah, se mi tud ne zdi neka ornk poteza v varčevalnem smislu. Morda, če iščeš kaj posebnega ali morda večja izbira... Kaj si še kaj kupil, da lahko primerjam(o) ?! Kolk so kaj olja (Motul) npr. 300V 10W-40 ? Nekaj sem gledal pa mislim, da ga Louis sploh ne drži... :hmm:

Poglej tale set za čiščenje ketne je 14.95 e, kolega je kupil dve čeladi iz 120 evrov na 69, hlače in jakno, mislim da je blo okoli 150, znižano na 100 e, aha kupil sem še letne rokavice, ki pa niso bile znižane. Mutol olja nisem videl, imajo castrol, pa njihovega za moj vstrom pride 4 l 16 e. . Ampak ga nisem kupil.

Da bi šel gor samo za 50 e nekaj kupit, se ne splača, preveč stroškov s prevozom, je pa res, da je večja izbira.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!