Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

a te kej matra piksnca .)

dej raj mi povej,če si letos že prvošču svoji prasički kakšno furco :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. A vseen, to je DOLENJSKA (sekcija)! :slap: Saj veš, vzhodno od Rakovca ! :P

Moja punca je sedaj dobila bergle in počiva. Letos se še ni sprehajala, jo bom pa predvidoma peljal ven ko bo mal topleje. Mal sem jo pokril in vsakič, ko grem mimo, ji še naklonim prijazen pogled al pa .) . Drugač pa so med nama zmeraj odprti pogovori o načrtih... v '07. Ne boš verjela - z vsem se strinja - sem ji pa na začetku predlagal, da ji zaupam načrte, če se s česarkoli ne strinja pa naj kar reče, ona pa mi je tiho predala besedo... :whistle: Kaj bi človek sploh še hotu poleg tega? Včasih me kar mal vest... :P

Drugač pa se tud sama najraj sprehaja, ko sonček sije - ona in jaz sva najboljši par. :OK:

PS: Če kdo rabi komplet stojal za moped, naj me kontaktira na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prov zdej sm pa surlo potegnla :P

sej vem da s vesel in s misliš cajt je že bil :angry:

do nadaljnega vas zapuščam,najdete me vsepovsod sam tuki ne :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prov zdej sm pa surlo potegnla :P

sej vem da s vesel in s misliš cajt je že bil :angry:

do nadaljnega vas zapuščam,najdete me vsepovsod sam tuki ne :nono:

:hmm: Then there really is a God ?! :?

:naughty: :P :whistle: :yea1: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo od Dolenjcev,zainteresiran za SEJEM-PADOVA,odhod avtobusa v petek 19.01.2007 zjutraj ob 4 h nasproti cestnega podjetja Novo mesto,vrnemo se pozno zvečer.Cena prevoza (brez vstopnice) 20 EUR,prijave z predplačilom lahko odate(natakarici) v R-baru nasproti cestnega podjetja do zasedbe mest.Več informacij g Jeršin gsm:041/677344 Nasvidenje v PADOVI!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjci bogatejši za še enga motorista.......no ne še čist......motor še čakam......naročen pa je....ne se bat....

Ste kr 83 strani napokal tuki.......preveč za preletet..... :blink:

In.......kaj dogaja na dolenjski moto-sceni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov nč ne dogaja :grrr

se nisem mogla zadržat,jebi ga :whistle:

Superca. Ponoven dokaz, da ne morete iz svoje kože (hvala Bogu) :010 :surrender:

Kar ostani taprava dolenjka, zvesta sebi in nas razveseljuj s svojimi komentarji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca. Ponoven dokaz, da ne morete iz svoje kože (hvala Bogu) :010 :surrender:

Kar ostani taprava dolenjka, zvesta sebi in nas razveseljuj s svojimi komentarji.

LP

Ma ja - če je ona dolenjka (da ostane) sem jest ..., bicikl !!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočate kkšno dobro in poceni trgovino z moto opremo v NM in okolici??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piksna,še nis zrel za bicikl,zdej si komaj na skiroju .)

Ja zdej so akcije oz popusti na določeno opremo tko da se splača mal pofirbcat,čeprav jaz prisegam še vedno na italijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočate kkšno dobro in poceni trgovino z moto opremo v NM in okolici??

Dobro in POCENI bo ,če greš z nami na sejem v Padovo 19.01.07 prijave v R-baru Jeršin.Drugače pa edina trgovina v Nm za opremo je v bivši tovarni Novoteks na vogalu levo pred vratarnico. Prodaja motorjev Yamaha in Aprilija(na drugem naslovu) dobiš tudi vso opremo,kar se tiče cene pa se moraš tam sam oglasit-dobiš tudi rabljene stvari.!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom razmislil glede Padove......

A potem so trenutno tudi znižanja za moto opremo?? :OK:

Baje je TC Motoshop po pošti strankam pošiljal novoletne popuste (20%)......do kdaj pa veljajo??? in če ima kdo kakšen kupon in ga ne namerava izkoristiti........?? :cry: :cry: :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kupon je za 25%popusta v TC jz ga mam

sam gre jutr v uporabo,velja pa do 15.1.07 se prau do pondelka,če boš kej po lublan jutr skakov pa se lahko zmenmo in če misliš kej nabavt lahko na ta kupon vržemo,drgač maš pa gsm u profilu pa poklič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo......grem jst kr v Padovo mal pogledat kako in kaj......upam da je še kej frej mest na busu....

Kdaj se torej začne Padova 2007?? V četrtek al petek? Ker na Bike Expo piše že četrtek.....al sm pa jst tupast...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocate kkšno dobro in poceni trgovino z moto opremo v NM in okolici??

V NM je ni take. Vozi v Avstrijo. Sam je pa spet tako: "Mal d'narja - velik revme !" No, vsaj moje mnenje je tako..., revme pa menda (še) ni.. :OK:

Piksna,še nis zrel za bicikl,zdej si komaj na skiroju .)

Ja zdej so akcije oz popusti na doloceno opremo tko da se splaca mal pofirbcat,ceprav jaz prisegam še vedno na Italijo.

No, zdaj pa še "dozoru" nisem ?! :glare: 2deep4me!

Dobro in POCENI bo ,ce greš z nami na sejem v Padovo 19.01.07 prijave v R-baru Jeršin.Drugace pa edina trgovina v Nm za opremo je v bivši tovarni Novoteks na vogalu levo pred vratarnico. Prodaja motorjev Yamaha in Aprilija(na drugem naslovu) dobiš tudi vso opremo,kar se tice cene pa se moraš tam sam oglasit-dobiš tudi rabljene stvari.!!! :OK:

Ce se misliš res vozit, pa to tud nekaj časa počet, delaj 2 meseca za opremo in si kupi nekaj novega pa, da ti bo lepo prilegalo in ne boš pri 80km/h postal balon, le zate, pa kvalitetno (po možnosti leder). Ob prvem dežju, nižji temperaturi ali "bognedaj" morebitnem padcu, mi/si boš cestital za to odlocitev. Spet samo moje mnenje. :krneki:

PA ŠE NEKAJ: NE VERJEMI TRGOVCEM ! (NITI JIH NE SPRAŠUJ ZA NJIHOVA MNENJA,...RAJ S SABO VZEM KOLEGA MOTORISTA IN TI BO SVETOVAL!)

(Ja, vem, obstajajo izjeme; ko tazga trgovca srečam, ga priporočim!)

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bom tako ali tako novo opremo.....

Namen imam kupiti leder jakno in pa jeans/kevlar hlače (leder hlače niso zame :P ) in pa rokavice......to je vse, ker čelado in ledvični pas že imam...

Ja ne poznam nobenega motorista.....ki bi mi svetoval :cry: :cry:

Za jakno sem gledal od MTech-a (v TCju 290€), za hlače pa Berik (v TCju cca 60-70€)...

Kaj pravite na trenutno izbiro?

lp

PS: a se mi splača za to hodit v Padovo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bom tako ali tako novo opremo.....

Namen imam kupiti leder jakno in pa jeans/kevlar hlače (leder hlače niso zame :P ) in pa rokavice......to je vse, ker čelado in ledvični pas že imam...

Ja ne poznam nobenega motorista.....ki bi mi svetoval :cry: :cry:

Za jakno sem gledal od MTech-a (v TCju 290€), za hlače pa Berik (v TCju cca 60-70€)...

Kaj pravite na trenutno izbiro?

lp

PS: a se mi splača za to hodit v Padovo??

Prijavi se za v Padovo- v R-baru(nasproti cestnega podjetja v Nm), odhod v petek zjutraj ob 4-rih na avtobusu bodo(bomo) sami motoristi ni vrag, da nekoga nespoznaš,ki ti bo pomagal pri nakupu,sam glej,da bo dost EVROTU roba in dodatna oprema veliko večja in cenejša!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se ti v Padovo ne splača jit zaradi nakupa jakne in hlač

splača pa se ti jit mal firbec past,kej pojest,popit,kupit kakšno rableno opremo na štantih,kakšni lajbiči in take zadeve znajo biti malenkost ceneje kot pri nas.

Če ti lahko svetujem po več kot 12letnih motorističnih izkušnjah in zamenjave kr nekaj kosov opreme obutve in čelad,...bi ti svetovala sledeče,če želiš imeti kvalitetno ter za dolgo časa,ti predlagam da razkiraš malo več denarja in imaš potem mir za nekaj let,npr moja dainese jakna gre v 8leto,glede na to da sem durhmarš na motorju v dežu in soncu,je skoraj taka kot je prišla iz trgovine,glede na to da sem tudi veliko govorila z ljudni o teh kosih oblačil,sem prišla do spoznanja da je ostala roba bolj tako,sploh tista gor iz lusisa in gerika ko so jane po 50jurjev kot jo je kupil kolega po dveh furah z motorjem pa so se pokazale kr neke zareze kot da bi jo z olfa nožem zarezali skratka jaz prisegam na DAINESE,če si opazil tudi tekmovalci GP furajo večinoma to robo.

Drugače pa sem glede Mtech slišala tudi nekaj pohval.

Imam pa tudi sama to kombinacijo leder jakno in kordura hlače ki so ravno tako od dainese z d-dray membrano,kot imam tudi zimske rokavice.

pa še povezava do raznih kosov opreme in različnih modelov.

http://www.dainesemoto.si/kolekcija.asp

evo tale jakna je pri nas 350evrov,ti dam samo za primer,v italiji bi jo seveda dobil cenejše

in hlače 196e

post-265-1168707444_thumb.jpg

post-265-1168707559_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se ti v Padovo ne splača jit zaradi nakupa jakne in hlač

splača pa se ti jit mal firbec past,kej pojest,popit,kupit kakšno rableno opremo na štantih,kakšni lajbiči in take zadeve znajo biti malenkost ceneje kot pri nas.

Če ti lahko svetujem po več kot 12letnih motorističnih izkušnjah in zamenjave kr nekaj kosov opreme obutve in čelad,...bi ti svetovala sledeče,če želiš imeti kvalitetno ter za dolgo časa,ti predlagam da razkiraš malo več denarja in imaš potem mir za nekaj let,npr moja dainese jakna gre v 8leto,glede na to da sem durhmarš na motorju v dežu in soncu,je skoraj taka kot je prišla iz trgovine,glede na to da sem tudi veliko govorila z ljudni o teh kosih oblačil,sem prišla do spoznanja da je ostala roba bolj tako,sploh tista gor iz lusisa in gerika ko so jane po 50jurjev kot jo je kupil kolega po dveh furah z motorjem pa so se pokazale kr neke zareze kot da bi jo z olfa nožem zarezali skratka jaz prisegam na DAINESE,če si opazil tudi tekmovalci GP furajo večinoma to robo.

Drugače pa sem glede Mtech slišala tudi nekaj pohval.

Imam pa tudi sama to kombinacijo leder jakno in kordura hlače ki so ravno tako od dainese z d-dray membrano,kot imam tudi zimske rokavice.

pa še povezava do raznih kosov opreme in različnih modelov.

http://www.dainesemoto.si/kolekcija.asp

Vsak berač svojo mavho HVALI. :OK:

V Italiji bo dobil za 350 EUR sigurno hlače in jakno mogoče celo od Dainese,čeprav ne mislim,da je najbolje od Dainese namreč sam imam jakno od leta 1993 Hein Gerike,lani sem si pri Luisu kupil novo.Nepomeni pa da je najboljše kar nataknejo dirkači oni ne da dobijo zastonj ampak so še plačani zato,da dotično opremo nosijo-folg pa to potem 100% preplača. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z rabljeno opremo?? A se to splača kupit?

Glede na to da moj motor še ni prišel, se mi tako ne mudi, vendar če je Padova res tako poceni bi bilo škoda ne iti... ne vem......zdej sem mal zmeden.....eni pravijo tko eni tko.....

lp

PS: drgač pa iščem opremo ki bi pasala na čoperja......tko da tekstil odpade.....leder + jeans...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z rabljeno opremo?? A se to splača kupit?

Glede na to da moj motor še ni prišel, se mi tako ne mudi, vendar če je Padova res tako poceni bi bilo škoda ne iti... ne vem......zdej sem mal zmeden.....eni pravijo tko eni tko.....

lp

PS: drgač pa iščem opremo ki bi pasala na čoperja......tko da tekstil odpade.....leder + jeans...

Za čopersko opremo, moraš obvezno v Padovo.To je MEKA za čoperiste. :eek: :eek:

Ps: nebo ti žal,problem pa bo :devil: ker boš potem vsako leto šel z nami denar zapravljat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zadeva je res taka,da sem šele sedaj pogledala v tvoj profil in ugotovila da čakaš

chopper motor.Ne vem za kaj sem mislila da imaš nekaj v stilu sport turing :hmm:

za choperja ponavad ne rabiš ravno jakne z protektorji na ramenih in komolcih ter kakšnega želvaka na hrbtu

Sicer sem tudi sama se pred leti veliko vozila na choperjih od 535,650,vn800,vn1500,vn1500classic tourer,..

tud foter ma vn1500,in jaz sem pred leti kupila usnjeno robo za na choperja v ljubljani trgovina Torzo na opekarski ulici,tud starši so se opremili v tej trgovini,pa tudi večina choperistov ki jih poznam,ima kar kvalitetno robo,pa tud po meri se da naročit,..

v Padovo pa le pojdi boš imel kaj videti,ne bo ti žal,mogoče pa še kaj pametnegain uporabnega kupiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!