Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

V petek zjutraj smer Bosna (NM-Metlika-Karlovac-Prijedor-Banja Luka-Jajce-Sarajevo-Mostar...), to se mi zdi zanimiva trasa.

Če je kdo prevozil to pot in ima kak koristen napotek? :slap:

Seveda upamo na lepo vreme, vsaj malo boljše kot lani za 1. maj.

Vrjetno bo na tej poti kr nekaj motoristov (slovencev), "ZABAVE MANJKALO NE BO SPLOH!" :beer2:

LP

Borut

Evo, to je ta hotel v sarajevu, kot sva se dopoldne pogovarjala pri tramasu.

Mi bomo verjetno šli mkg, metlika, slunj, bihač, jajce, sarajevo ( 1 dan ), sarajevo, mostar, imotski ali metkovič, split,šibenik ( 2 dan ), šibenik proti sloveniji ( 3 dan ).

Takšni so plani, sicer pozabil sem ti reč za tvojo gsm številko.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lines, pravkar sem gledal zemljevid, moj predlog je, da zavijemo na plitvička jezera, potem pa proti jajcu po poti, ki jo omenja 70robert.

če bo kak dan viška, bomo bluzil na obali, ali pa zavijemo na pelješac.

če ima kdo kak predlog, kaj se splača pogledat, na plan.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kaj me rajcate s temi plani... Uff...

Moj motor pa razdrt pr mehaniku :doze:

Malo nostalgije ne škodi.

[attachmentid=96166]

:worship:

:beer2:

Lines dobil tvojo številko, naročil bosanske marke in zeleno karto.

LP, Robert

post-13958-1177410492_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Bosno rabimo marke, vrjetno eure tud radi vzemejo. Samo vrjetno bo lažje plačevat, brez preračunjavanja in cene zaokrožene njim v prid.

Robert, si že nabavil za gume flikat? :?

lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Bosno rabimo marke, vrjetno eure tud radi vzemejo. Samo vrjetno bo lažje plačevat, brez preračunjavanja in cene zaokrožene njim v prid.

Robert, si že nabavil za gume flikat? :?

lp

Borut

Imam eno sodelavko iz Bosanskega novega, ki pravi, da za v gostilno ali kaj podobnega je imet boljše njihove marke, da kaj radi nimajo drobiža, zaokrožijo navzgor. Sicer imajo evre radi. Bencinske črpalke, trgovine, hoteli, itd pa plačuješ normalno s eurocard kartico ali njim podobnim, tako da za to ni problema.

Nimam še, bom šel v četrtek k tramasu, takrat naj bi dobil, drugač bo pa kolega prinesel iz TC - ja.

http://www.fmzbih.co.ba/ - vremenska napoved za bosno :worship:

Lp, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lines, jaz sem kar nabavil 500 mark, pa kaj drobiža v evrih bom vzel sabo. Pa še nekaj kun na zalogi, za štukat bo pa eurokard.

se slišmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo Dolencem !!! Mk Novo mesto organizira izvedbo usposabljanja varne vožnje.Motoristi pridružite se nam v soboto dopoldne 05.05.2007. ob 10-tih na velodromu v Češči vasi STORIMO NEKAJ ZASE!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da sem vse spakiral, jutr pa gas proti Bosni. :yea1:

Dobra družba, lepo vreme, čevapi, upam na dokaj dobre ceste, to je pa že vse kar se rab za lep dopust.

70Robert se slišmo v nedeljo in se pol kje dobimo.

lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli srečno domov in z novimi izkušnjami. :OK:

FOTO ALBUM sledi. :eek:

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabilo Dolencem !!! Mk Novo mesto organizira izvedbo usposabljanja varne vožnje.Motoristi pridružite se nam v soboto dopoldne 05.05.2007. ob 10-tih na velodromu v Češči vasi STORIMO NEKAJ ZASE!!!! :OK:

zgodej opazm to :cry: :headbang:

škoda...pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ta vikend se pa tud dogaja;

18. afterparty španija, 19. vinska vigred, 20. ghd sevnica ufff...še kj se bo najdlo :P

no mogoče pridemo pogledat...verjetno se bomo kj okol krškega vozil, pa zavijemo še gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, odkar Piksne ni nč gor, vam res slabo gre... :D :D

ja, odkar Piksne ni nč gor, vam res slabo gre... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo boljš, morda ga pa spet zbezamo iz brloga.

Drgač pa smo jo dolenjci za prvomajske kr fajn zatripal. več besed v prihodnjih tednih, za dražit pa par slik iz našega tripa po BiH z Dalmacijo.

post-9811-1179171805_thumb.jpg

post-9811-1179171895_thumb.jpg

post-9811-1179171925_thumb.jpg

post-9811-1179172104_thumb.jpg

post-9811-1179172398_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo boljš, morda ga pa spet zbezamo iz brloga.

Drgač pa smo jo dolenjci za prvomajske kr fajn zatripal. več besed v prihodnjih tednih, za dražit pa par slik iz našega tripa po BiH z Dalmacijo.

Je tako, mi pa Dalmacija z Bihom. :OK:

Če ne prej se vidmo, res ta vikend, spedwey Krško, reli Studenec, fantovščina , ampak ne moja :grim ,

pa še služba vmes :headbang: , 25 pa kamerad wikend v Trebnjem, 2 junija spremstvo kolesarske dirke po

Mokronogu in okolici, 3 junja gremo na zbor V STROMOVCEV v Tržič in po naše nove majice :OK: , guma pa proti nuli.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, dogodkov kolk češ... Kr kriza se je težko odločt kam sploh it k je pa tolk vega.. Sej me spljoh ni nč več doma. Fotr mi že pravi izgubljeni sin... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, prilepi slikco, kjer smo v tistih majicah - je lines rekel, da bi dal sliko med ženitne oglase :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, dogodkov kolk češ... Kr kriza se je težko odločt kam sploh it k je pa tolk vega.. Sej me spljoh ni nč več doma. Fotr mi že pravi izgubljeni sin... :blush:

hehe...sej to bojo že prebolel...sm denarnca, denarnca :wacko: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa so tapravi heroji!

Tist tasreden ni za ženitne ponudbe, skrajna dva pa sta pripravljena na nove avanturce. Tako da punce navalite na njiju, "tako kot prašič na buče". :lol1:

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vas mene prehitel ko smo se vračali iz mobikroga v nedeljo (nekje pri mokrem polju)? vsi ste imeli NM registracije, skupaj pa smo se potem peljali do Petelinjeka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole?

He he

that's it !!! :OK: ampak ti manjkaš na sliki :hmm:

ampak zgledamo malo skrokani :doze: - naporen večer, zjutraj pa še z vrha Dubrovnika peš do Straduna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!