Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

sej če maš opremo je vse ql, sam če te namoči je pa piz*arija, ni prijetno se peljat 20km moker, na motorju pa itak skos piha :krneki:

2x mi je to naredlo, takoj v mcj po hlače :OK: , jakna pa kar zdrži, mam pa še usnjene rokavice v kufru, tako, da ob polni opremi ni problema...samo prva guma je pa hud problem :headbang: zdrsuje ko hudič, s tem namenom sem jo tud zamenju, ker original je obupna (Sakura?!? wtf?), sem šou že po skrajno, skrajno desnem "neasfaltu" :krneki: ..upam, da se ta kaj bolje obnese

je treba prekleto pazit v dežju

Saj če bi jaz imel kaj več km do doma, potem bi se ustavil, da me ne bi zmočilo, tko sem imel pa dovolj blizu, da sem bil sicer moker ampak ni me pa uspelo "podhladit". K pol bi spet zbolel. :headbang: Obenem sem pa stestiral tudi mal moje nove gume D220, k so bolj touring naravnane, in moram rečt, da se po dežju obnesejo nad pričakovanji.

Lepo si to opisal. Zglega, da smo bi vsi na tistem koncu in skoraj ob istem času.

Zato smo tudi mi bili deležni tega dežja - naliva. Pero je sprobal usnjen kombinezon - moker v nulo, Pingo je že navajen, da ga tako zaliva po trajku :beer1: , jaz , Bojana - moram še to povedat, da je zamenjala motor, sedaj ima sivo cbf - ko, če jo boš kaj srečal tam v Šentjanž, Mateja in Janko, pa smo spet sprobali naše dežne plašče. :OK:

Bosna je bila dobra šola in izkušnja, zato smo pravočasno oblekli naše pripomočke.

LP, Robert

Hja sem govoru s Perotom... bo kr držalo. Smo bili blizu in ni dost manjkal da bi se srečal. :yea1: Pero prav a vas je bolu k. ker ste imel dežne, njega je pa čist opral. Je že začel izbirat dežni plašč po trgovinah.. hehe

Sem slišal za CBF-ko menda sta spet našla eno ohranjeno makino. Čestitam in srečno vožnjo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal za CBF-ko menda sta spet našla eno ohranjeno makino. Čestitam in srečno vožnjo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste dolenci spet...vas je dž pregnov, vsi spite :P

zdej je praznik češenj v brusnicah, bo treba jit kj pogledat :OK: , če nam bo vreme naklonjeno :cry:

se bo v kratkem kej dogajalo tle dol okrog motorjev? za nobeno delavnco varne vožnje nč ne slišm, vse kar je, je maksi pa še tisto sam v lublani :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste dolenci spet...vas je dž pregnov, vsi spite :P

zdej je praznik češenj v brusnicah, bo treba jit kj pogledat :OK: , če nam bo vreme naklonjeno :cry:

se bo v kratkem kej dogajalo tle dol okrog motorjev? za nobeno delavnco varne vožnje nč ne slišm, vse kar je, je maksi pa še tisto sam v lublani :hmm:

Vozmo se, dež ni ovira :)

Delavnice so pa že ble letos, v NM in v Trebnjem je že blo organizirano letos :)

L.p,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Brumer:

imaš mogoče na svojem bmw-ju ogormno šipo spredaj s še skoraj večjim napisom AVTOELEKTRIKA VERBIČ ? pa še tanovega er6-n (od taboljše polovice mogoče?) z ravno tako ogromno šipo z ravno takim napisom?

danes namreč videna parkirana pred gostilno pred maharovcem, ko greš proti šentjerneju, ne vem kako se reče tam :rolleyes: pa večkrat vaju vidim v mestu ali pa vsaj enega...pa tudi majhen rdeč skuterček s šipo in napisom...je edinstven, nikjer še vidu podobnega (skuter namreč...in napis :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je njegovo, skuterček je pa honda zoomer :naughty:.......upam da ne bo jezen ker sem odgovoril namesto njega :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je njegovo, skuterček je pa honda zoomer :naughty:.......upam da ne bo jezen ker sem odgovoril namesto njega :rolleyes:

Kaj bom jezen,jaz grem vedno bolj pozno na računalnik,bom te pa vseno malo dopolnil namreč skuterčka Honda Zoomer sta dva in sicer eden normalem z košaro odspredaj in kufer velik odzadaj, drugi pa je hitrejši z Polinijevo garnituro(valčki,elektronika,usisna cev in izpušna cev,odzadaj manjši kofer.OK :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se že poznamo hehe :OK:

sej men se je takoj zdelo, da poznam, ker smo ene dvakrat prpelal kakšen anlasr (zaganjač) popravt, pa videvam po mestu tele motorine... :OK:

no, če se kdaj srečamo, mam srebrno ybr-jko z napisoma motosvet ob straneh in črnim kufrom zadaj. nosim popolnoma črno opremo razen modrih yamaha rokavic in srebrne preklopne nolanke n-102 :OK:

pa večkrat kje pri jeršinu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Brumer:

imaš mogoče na svojem bmw-ju ogormno šipo spredaj s še skoraj večjim napisom AVTOELEKTRIKA VERBIČ ? pa še tanovega er6-n (od taboljše polovice mogoče?) z ravno tako ogromno šipo z ravno takim napisom?

danes namreč videna parkirana pred gostilno pred maharovcem, ko greš proti šentjerneju, ne vem kako se reče tam :rolleyes: pa večkrat vaju vidim v mestu ali pa vsaj enega...pa tudi majhen rdeč skuterček s šipo in napisom...je edinstven, nikjer še vidu podobnega (skuter namreč...in napis :P)

Bom še tebi odgovoril;res je danes sva se spet enkrat ustavila v Maharovcu (v gostilni Pri Slavcu) moram reči zelo vredu gostilna lastnik je namreč tudi motorist(momentalno brez motorja) imel je lani Bandita 1200.Kar se šipe tiče za Kawasakija imam originalno šipo (plačal ogromno) a žena je nemara :devil: ker ji preveč piha,moral sem jo demontirati in narediti (sam) večjo na original nosilce-zdaj imam spet ljubi mir glede šipe.

Pri meni je enako namreč originalna šipa BMW (jo imam)ampak popolnoma nefunkcijonalna NAŽALOST s to novo večjo original za BMW-eja od firme MOTEH je zelo vredu in služi svojemu namenu.Jaz se zelo rad hitro peljem narad pa ležim na motorju OK.

Ps: pa da neboš mislil s to šipo se pelem 270 +.če neverjameš lahko enkrat probava OK.post-9445-1182111934.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem, vejramem...samo hecno zgleda, še posebej na kawasakiju...samo vsega pa tud ne moreš met an...ponavadi se estetika pa funkcionalnost mal grizeta :unsure:

no važno, da uživaš med vožnjo...vem kako je na nakedu :headbang: bolj ko se sklanjaš, bolj piha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super potopis :worship:

am k ma ta na goldwingu slučajno okoli prve feltne kake neonke rdeče pa vijolične, ker sem zadnjič na AC videl ko nas je prehitela ravno taka hoda pa se je okoli prvega kolesa vse svetilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super potopis :worship:

am k ma ta na goldwingu slučajno okoli prve feltne kake neonke rdeče pa vijolične, ker sem zadnjič na AC videl ko nas je prehitela ravno taka hoda pa se je okoli prvega kolesa vse svetilo

Verjetno si videl nekoga drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa res...

Kje je kej stara garda... so se vsi stari borci poskrili, noben dolenc nč več ne piše v našo temo :krneki:

Prmejdunej, bo treba res it na kak zbor, da se ga pošteno nacedimo in utrdimo naša poznanstva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne na Krk v lužo, zvečer pa v Brege na čevape... Roman, Marko, Pero ?! :krneki:

Še kdo iz MKNM ? Kdo drug ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne na Krk v lužo, zvečer pa v Brege na čevape... Roman, Marko, Pero ?! :krneki:

Še kdo iz MKNM ? Kdo drug ?

Evo mene, jaz sem nazaj - včeraj sem imel izpit, pa sem bil odklopljen od sveta. V nedeljo zato žal nisem mogel priti na tradicionalno kafe z MKNM na prepih.

V soboto zvečer se lahko kaj zmenimo za Brege, prej ne. Jaz bi šel pogledat.

V nedeljo imam v planu cel dan bit ali na motorju, ali it proti morju (Krk, Crikvenica) malo se namočit. Če ima kdo kako dobro idejo, se lahko zmenimo skupaj.

V zelo kratkem so v planu kratki skoki v dolomite ali kaj podobnega (izključno sobota in nedelja).

Nekje od 20. julija naprej sem 1 mesec na dopustu (razen prvih nekaj dni moram bit v SLO, potem mi je vseeno), pa upam na kako res dolgo furo. Če je kdo za, lahko kaj na hitro splaniramo, možnosti so predvsem evropa najdlje do katerekoli skrajne točke. Piksna, Roman, Andrej, ostali, imate kaj v mislih???

Piksna, a ste v nedeljo kaj rekli glede tistega piknika v Posočju???

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne na Krk v lužo, zvečer pa v Brege na čevape... Roman, Marko, Pero ?! :krneki:

Še kdo iz MKNM ? Kdo drug ?

možno pa da se vam jaz pridružim zvečer :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!