Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Ne vem kaj mi je zadnjič bilo, da sem take lapsuse kvasil... :unsure:

Sem malo preveč na približno napisal. Končni kilometri so bili pa točno 950, kot sem napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

listje odpada

odojek pa še kar živi in se redi :whistle:

Kaj, zdaj se hvališ, da si doživela jesen al kaj ?! :P

Ne vem kaj mi je zadnjič bilo, da sem take lapsuse kvasil... :unsure:

....

Temu se reče "pijan od sreče". :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto smo Piksna, Nemo in jaz ''zalutali'' skozi Železnike z motorji. Šli smo iz goldwing zbora na Bledu in ''nehote'' prevozili celotno dolino, kjer je drvela povodenj proti Železnikom. Cesta je bila sicer zaprta (obvoz skozi Tolmin), vendar so nas spustili, ko smo pa bili že pregloboko v dolini, ni bilo več poti nazaj. Na lastne oči smo si ogledali grozote neurja. Težko je z besedami opisat razdejanje, kajti TV tega ne more prikazati tako, kot to lahko v živo vidiš. Prebijali smo se skozi uničene in blatne ceste mimo zalitih in tudi podrtih hiš do Železnikov, kjer prav vsi garajo, da bi posledice čimprej sanirali. Z južne strani tako ali tako ne moreš priti v železnike, če nimaš kaj tam početi, ker te policija na vhodu ustavi in pošlje nazaj. Naredil sem par fotk, kaj več pa nisem hotel špilat turista v uničenem mestu. Žal smo videli še hujše stvari, kot so na pripetih slikah. Da sem imel motor popolnoma blaten je bila moja zadnja skrb ta dan.

post-400-1190621160_thumb.jpg

post-400-1190621208_thumb.jpg

post-400-1190621219_thumb.jpg

post-400-1190621227_thumb.jpg

post-400-1190621240_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Barth:

-jaz sem v gumah našel kar nekaj presekanin in to skoraj do globine platna. :headbang: Priporočam, da zadevo pogledaš tudi na svojem mopedu, pred naslednjo vožnjo. Kamenčki so kot drobne iglice v dolžini nekaj mm, ki sem jih z iglo spravil ven iz gume. Poleg pa še par polcentimeterskih (vširininodanebopomote). Svašta.

Mogoče je pri men to še mal izraziteje prisotno, ker imam mehkejše gume. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orkaflek! Je kej novga dolenjci??

Počas bo treba gruntat na kako zaključno furco...(uradno :P , k fural se bomo itak še celo zimo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k bo v soboto slabo vreme...

Danes imam čas od 2h dalje. Ima kdo kak predlog za dobro popoldansko furco???

Lahko se tudi kdo pridruži!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k bo v soboto slabo vreme...

Danes imam čas od 2h dalje. Ima kdo kak predlog za dobro popoldansko furco???

Lahko se tudi kdo pridruži!!!

Jaz sem izkoristil včerajšni lep sončen dan za solo vožnjo po dolenjski :010 . Zdaj pa dva dni službe.

Če bo tako vreme naprej moram zamenjat gume, drugače bo štala ...........................

lahko se pa za v nedeljo zmenmo, za eno krajšo furo po kosilu.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zadnjič sem se potem zapeljal v dolino Selške Sore in blinjo okolico. Kr zanimiv izlet, pa še sonce sem ujel. Motor je bil zaradi blatnih cest obupno umazan (sej je še), na izpuhe mi je nametalo 5 cm debelo plast blata. :eek: Ja. Naplavljeno kamenje, les, mulj... Uspel slikat deponijo avtomobilov, ki so jih izvlekli iz deroče vode. Folk je tam med neprepoznavnimi zmečkaninami iskal svoja vozila... Strašno.

@Robert js v nedeljo nimam časa, drugače bi se z veseljem pridružil.

post-9811-1191605394_thumb.jpg

post-9811-1191605477_thumb.jpg

post-9811-1191605565_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js se tut to sprašujem... Ka pa vem, zgleda da fantje s konzerviranjem motorja za čez zimo, odklopjo tut internet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremljamo že, ampak ni časa aktivno sodelovat. Motor je še v stand by, če bo kaj vremena za zadnje vožnje, zadnje 14 dni pa sameva zaradi mojega razbolelega grla. Delat pa je treba še na tem, da se minusi pokrivajo s plusi.

Ni3ous, daj hitro zamenjaj mašino, če že misliš, da ne zamudiš zaključne fure. Jaz glasujem za hornetko, ker je lep klasičen naked s preizkušeno mašino in tehnologijo in znamko. Sploh če ima res samo toliko km.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometri niti niso realni, treba je le prevert da ni preveč nazaj zbita kilometrina. Treba prespat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremljamo že, ampak ni časa aktivno sodelovat. Motor je še v stand by, če bo kaj vremena za zadnje vožnje, zadnje 14 dni pa sameva zaradi mojega razbolelega grla. Delat pa je treba še na tem, da se minusi pokrivajo s plusi.

Ni3ous, daj hitro zamenjaj mašino, če že misliš, da ne zamudiš zaključne fure. Jaz glasujem za hornetko, ker je lep klasičen naked s preizkušeno mašino in tehnologijo in znamko. Sploh če ima res samo toliko km.

lp

Opa, ene denar žuli. No jaz sem se lani tak čas ob tla metal :headbang: in živciral ob nakupovanju mojega V STROMA. Mislim, da kar drži tisto pravilo, težko je prodat, še težje pa kupit.

Kdaj bi pa imeli zaključno furo! Baje bo ta vikend za motorje glancat, potem bo pa spet dober ........................

Sem že en mesec nazaj napisal, da bo veseli december glih zdaj tukaj :naughty:

LP, Robert

A TAKEGA KOPUJEŠ :whistle:

post-13958-1192711411_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremljamo že, ampak ni časa aktivno sodelovat. Motor je še v stand by, če bo kaj vremena za zadnje vožnje, zadnje 14 dni pa sameva zaradi mojega razbolelega grla. Delat pa je treba še na tem, da se minusi pokrivajo s plusi.

Ni3ous, daj hitro zamenjaj mašino, če že misliš, da ne zamudiš zaključne fure. Jaz glasujem za Hornetko, ker je lep klasičen naked s preizkušeno mašino in tehnologijo in znamko. Sploh če ima res samo toliko km.

lp

WTF ? How so ? Pa menda ne boš šu pod 1000 ? :evilgrin: Mam kolega, ki prodaja Z-1000. Res, da ni Honda :worship: , a je vsaj 1000-ak ! :whistle:

Kilometri niti niso realni, treba je le prevert da ni preveč nazaj zbita kilometrina. Treba prespat.

Kolk kilometrov pa ma zdaj - pa ti povem, kolk jih ima realnih... -> glih študiram psihologijo trženja. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

how so? glej temo od honda hornet 900.

ampak meni je z1000 tud boljši strup kot pa hornetka. položaj rorov je velik boljši. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kakšne tipe motorjev omenjate,mislim,da je najboljši FAZER letnik 06,ker je vsestransko uporaben (turist,športen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacam tut Z1000, je po mojem okusu... Fazer je pa že mal drug cenovni razred, vsaj glede na ponudbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacam tut Z1000, je po mojem okusu... Fazer je pa že mal drug cenovni razred, vsaj glede na ponudbo...

Roman, a je že kaj novega v garaž ? :grupni:

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjam, ni to kt da greš kruh kupt... treba pretehtat, sicer pa tut ni cist od mene odvisno... dokler ne vidm denarja od kupca, do takrat motor ni prodan. Sej veš kako je to, pride kak firbec, ves navdušen, pa ti pravi da bi kupu, pol k je treba denar vn potegn je pa druga pesem. Bom pa z veseljem poročal o novi pridobitvi ko pride do kakih sprememb.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kakšne tipe motorjev omenjate,mislim,da je najboljši FAZER letnik 06,ker je vsestransko uporaben (turist,športen).

Maš prav - za v Mercator in za po gobe (ali pa v nedeljo k maši in to ob desetih).

Kolkor jest poznam Ni3ousa, išče nekaj bolj z "karakterjem"- sicer se lahko zgodi, da bo mogu hmal kako plastiko kupt... :P

Hjam, ni to kt da greš kruh kupt... treba pretehtat, sicer pa tut ni cist od mene odvisno... dokler ne vidm denarja od kupca, do takrat motor ni prodan. Sej veš kako je to, pride kak firbec, ves navdušen, pa ti pravi da bi kupu, pol k je treba denar vn potegn je pa druga pesem. Bom pa z veseljem poročal o novi pridobitvi ko pride do kakih sprememb.. :naughty:

Praviš, da ni čist od tebe odvisno - a ti namiguješ na drugi sedež ?! Al če bo kredit odobren ? -> za slednje reci Barthu za pomoč. Za prvo ti žal ne moremo pomagat. :whistle:

Ah, kaj cincaš - vzem KTM SD-R, pa boš zihr zadovoljen. :naughty: (samodražimteokej) Zakaj pa ne novejšega Bandita ? Saj pravijo, da ima vse, kar imajo pravi motorji... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav - za v Mercator in za po gobe (ali pa v nedeljo k maši in to ob desetih).

Kolkor jest poznam Ni3ousa, išče nekaj bolj z "karakterjem"- sicer se lahko zgodi, da bo mogu hmal kako plastiko kupt... :P

Praviš, da ni čist od tebe odvisno - a ti namiguješ na drugi sedež ?! Al če bo kredit odobren ? -> za slednje reci Barthu za pomoč. Za prvo ti žal ne moremo pomagat. :whistle:

Ah, kaj cincaš - vzem KTM SD-R, pa boš zihr zadovoljen. :naughty: (samodražimteokej) Zakaj pa ne novejšega Bandita ? Saj pravijo, da ima vse, kar imajo pravi motorji... :evilgrin:

Piksna!! POZABIL si razen pravega okvirja,pa tudi kardan mu nebi škodil,samo pol bi imel ceno kot pravi motor ca 12 K EUROV :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!