Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Piksna!! POZABIL si razen pravega okvirja,pa tudi kardan mu nebi škodil,samo pol bi imel ceno kot pravi motor ca 12 K EUROV :whistle: .

Ja, pa še tok za pajsar in nosilec za skodelico kave ali pločevinko ! Če tega ni - pol sigurno ni vreden 12k ojrof. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švoh kaže....

Lani sem za razliko 20 novembra moral dat novo gumo zadaj....

Aja, pa nisem več Bandit rider :wub:

V lovu za še boljšo makino!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švoh kaže....

Lani sem za razliko 20 novembra moral dat novo gumo zadaj....

Aja, pa nisem več Bandit rider :wub:

V lovu za še boljšo makino!!! :naughty:

No no, ampak eni še vozimo suziko, sem v stromčku danes privoščil par km, mogoče se bi strinjal, da boš kupil mljajši motor, a ..................................................................................................

Saj sva se v petek pogovarjala, kupi kar ti leži na duši, ne poslušaj preveč drugih, pa da gremo čimprej na zaključno furo, lahko tudi 31.12. 2007 ob 12.00 uri. :010

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa Kužata v nedeljo peljal malo do morja in nazaj .So prav luštne furce sedaj, edino na listje je treba bolj pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

malo je hladno zadnje dni, zato je mopedino spravljen v garaži. Čakam 15 st., da ga malo razgibam in da se akumulator osveži. Danes grem še malo v Habata po lepotne pripravke, da ga čez zimo polepšam.

Odštevam še te tri mesece do konca zime, za zdaj pa se tolažim z Long Way Down serijo (ko se to konča pa še enkrat repriza Long Way Round). :rolleyes:

Kolega Ni3ous, mal bo treba avatar osvežit, a ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Res je!!!

Postal sem (razen še nekaj formalnosti) lastnik Honde CBR 1100XX.

Slike tut še pridejo...

Kakšne lepotne popravke pa imaš v mislih Barth?

Robert za zaključno furco sem pa js za, ampak morm še registrirat in ostale zadnje malenkosti poštimat.

Tolk vremena se bo pa že našlo, da naredimo eno zaključno furco letos, vsaj za par urc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, glede lepotnih popravkov sem mislil na to, da bom nabavil kak sprej za odstanjevanje mušjih trupel, ker mi hudiča nočejo same dol past. Potem pa ko mi bo dolgčas in preveč snega zunaj, bom vzel krpo, sprej, vodo pa se lotil čiščenja. Sem tudi že razmišljal, kaj bi še spedenal, pa ni nobene dobre ideje (mislim take, da bi bila res uporabna), ker motor itak nema da nema. Edina resnejša stvar bi bila Zumo, samo se moram še mentalno pripravit na tak velik strošek - kar pomeni, da verjetno ne bo prišlo do realizacije.

Se bo potrebno raje lotit načrtovanja tur za naslednje leto, kot so npr:

- Krim in Črno morje

- Nordkapp

- Daytona

- vzhodno od zahodne evrope

A mogoče kdo ve s čim se najlepše in najlažje spolira pikice iz kromiranih rorov (mislim na take pikce, ki zgledajo kot da so od katrana al kaj podobnega)???

Ko bo zaključna furca, me obvestite.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, glede lepotnih popravkov sem mislil na to, da bom nabavil kak sprej za odstanjevanje mušjih trupel, ker mi hudiča nočejo same dol past. Potem pa ko mi bo dolgčas in preveč snega zunaj, bom vzel krpo, sprej, vodo pa se lotil čiščenja. Sem tudi že razmišljal, kaj bi še spedenal, pa ni nobene dobre ideje (mislim take, da bi bila res uporabna), ker motor itak nema da nema. Edina resnejša stvar bi bila Zumo, samo se moram še mentalno pripravit na tak velik strošek - kar pomeni, da verjetno ne bo prišlo do realizacije.

Se bo potrebno raje lotit načrtovanja tur za naslednje leto, kot so npr:

- Krim in Črno morje

- Nordkapp

- Daytona

- vzhodno od zahodne evrope

A mogoče kdo ve s čim se najlepše in najlažje spolira pikice iz kromiranih rorov (mislim na take pikce, ki zgledajo kot da so od katrana al kaj podobnega)???

Ko bo zaključna furca, me obvestite.

lp

O modifikacijah: -add some chrome ! :naughty:

O destinacijah: - pol če izbereš četrto alinejo boš kar doma ?! :whistle:

O "katranskih" ostankih: - v Lojzovem katalogu proti koncu je kar nekaj "chrome - polish - rajniger - zadev". Drugač pa glede, da maš rore bolj hladne in se ni zapeklo ponucaj zadevo iz tanka... ali pa Motor Spray, če že želiš "investirat" :krneki: (A te še ni izučilo, da ne kuriš gum ?! :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth saj se mi je čudno zdelo kaj bi ti tako hudo makino še modificiral. :naughty:

Tisti genocid pa le umakni iz maske.

Zumota pa kr kup, ga ostalim ne bo treba :krneki:

Hja za drugo leto pa meni nekako najbolj diši Krimski polotok....

Piksna kaj pa ti, si že menjal mašino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem gledal 2. in 3. del Long Way Down - jao, sem bil tolk živčen, ker bo treba preživet še teh par mesecev čez zimo.

Ne vem, če bi Zumota sedaj šel kupit, ker se zaenkrat perfektno znajdem po zemljevidu, pa tudi to da nek čar potovanju. Čez velemesta pa verjamem, da je cool, da te usmerja čez labirite, ti pa se lažje skoncentriraš na živčne voznike in semaforje.

Verjetno bom najprej investiral v izpopolnitev camping opreme - samonapihljiva blazina pod nujno!

Mogoče si bom za Miklavža privoščil en trip v Beljak do louisa in HG, čeprav bo zguba s potjo. Mislim, da sem videl Louisa tud nekje na Celovški v ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: Res je!!!

Postal sem (razen še nekaj formalnosti) lastnik Honde CBR 1100XX.

Slike tut še pridejo...

Kakšne lepotne popravke pa imaš v mislih Barth?

Robert za zaključno furco sem pa js za, ampak morm še registrirat in ostale zadnje malenkosti poštimat.

Tolk vremena se bo pa že našlo, da naredimo eno zaključno furco letos, vsaj za par urc.

Kako treba malo, da izvem ( mo ), kaj se dogaja na dolenjski moto sceni.

Roman, zaključna fura sledi, samo da ne bo treba glih 31.12. 2007 ob 12 uri nardit, moj ski servis že dela, nared še tiste formalnosti na nlb, al pa skb :naughty:

Bom kaj čez Šentjanž pršu, da se malo od bližje pogledam tvojo hišno pridobitev, ampak če boš kaj naredu domačga jogurta.

Bart, za zumota sem ti na voljo za vse infote in poi točke, radarje, ..............................

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth saj se mi je čudno zdelo kaj bi ti tako hudo makino še modificiral. :naughty:

Tisti genocid pa le umakni iz maske.

Zumota pa kr kup, ga ostalim ne bo treba :krneki:

Hja za drugo leto pa meni nekako najbolj diši Krimski polotok....

Piksna kaj pa ti, si že menjal mašino?

Sem kupu še nekaj..., dejansko pa ne vem (se še nisem odločil), kaj bom vozu drugo leto. Glede na zakonodajo in mojo "ideologijo" pa razmišljam, da bi naredu track bike mal za probo in adrenalinski dan ali 2.

Okol poti pa kaj naj rečem - posebno planiral ne bom nič kaj velik oz. se prepuščam enačbi: d'nar + čas = km. Letos jih je tako blo kar 21k+ a se mi zdi, da sem mal pretiraval (v Maslenici me že skoraj poznajo po imenu). :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupu še nekaj....

d'nar + čas = km.

1. pridemo pogledat, kaj imaš na lagerju

2. enačba ne velja, preveč po inženirsko razmišljaš. Rezultat ne smejo bit kilometri, rezultat bi moral bit kvalitativna spremenljivka (ne pa kvantitativna) Boljše je: dnar+čas+bike=good time.

Pikna, če boš mel čas - Case ali pa Evropa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bart, za zumota sem ti na voljo za vse infote in poi točke, radarje, ..............................

Ej, super. Ko bom prekalkuliral strošek, se ti javim, da mi sporočiš svoje izkušnje - nekje sem že prebiral neke pripombe glede delovanja, upam, da ni tako hudo. Je pa hudič kar drag, s tem denarjem lahko financiram več kot pol poti na Nordkapp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. pridemo pogledat, kaj imaš na lagerju

2. enačba ne velja, preveč po inženirsko razmišljaš. Rezultat ne smejo bit kilometri, rezultat bi moral bit kvalitativna spremenljivka (ne pa kvantitativna) Boljše je: dnar+čas+bike=good time.

Pikna, če boš mel čas - Case ali pa Evropa

1. Prav. Boš vidu iz kolk kosov je sestavljen. ;)

2. Že res. A ne moreš mešat jabolk in hrušk. Zato tudi je enačba. Je pa res, da je tudi rezultat "spremenljivka". :wacko: ;)

Ej, super. Ko bom prekalkuliral strošek, se ti javim, da mi sporočiš svoje izkušnje - nekje sem že prebiral neke pripombe glede delovanja, upam, da ni tako hudo. Je pa hudič kar drag, s tem denarjem lahko financiram več kot pol poti na Nordkapp.

3.Kako pa boš kalkuliral ? Uporabo oz. dobo povrnitve /kkm ? Veš, da greš potem "to infinity and beyond". Al boš mešal sadje (glej toč. 2). :P

Je pa bla cca. en teden nazaj neka ugodna ponudba mislim, da v Media Marktu v Beljaku (mislim, da sem tam vidu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Že res. A ne moreš mešat jabolk in hrušk. Zato tudi je enačba. Je pa res, da je tudi rezultat "spremenljivka". :wacko: ;)

ena blond: ''saj se ne gre za hruške pa jablke, gre se za furanje z motorjem''

no, hotel sem rečt, da je vse skupaj že filozofska tema za ob piru (oz. ob kuhanem...)

pod točko 3 bom kalkulirat tako, da bom preveril vse cene (zumo + nosilci + ...), preštudiral, al ga bom res rabil in ali je res tolk nujno, da ga mam, vključil izdatek v moj budget za leto 2008. Pol so pa tle še izkušnje drugih - pokvarljivost, uporabnost...

šajz, nimam časa filozofirat, moram delat. se dobimo na drinku, pa bomo filozofiral, važi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........Mislim, da sem videl Louisa tud nekje na Celovški v ljubljani?

Tam nimajo glih neki zaloge, lahko si pa v katalogu zbereš, kar hočeš, pa ti oni dobavijo do trgovine, ali na dom.

Kako treba malo, da izvem ( mo ), kaj se dogaja na dolenjski moto sceni.

Roman, zaključna fura sledi, samo da ne bo treba glih 31.12. 2007 ob 12 uri nardit, moj ski servis že dela, nared še tiste formalnosti na nlb, al pa skb :naughty:

Bom kaj čez Šentjanž pršu, da se malo od bližje pogledam tvojo hišno pridobitev, ampak če boš kaj naredu domačga jogurta.

Bart, za zumota sem ti na voljo za vse infote in poi točke, radarje, ..............................

LP, Robert

Nakup je bil že sklenjen, v mislih sem imal bolj prevoz motorja iz Raven na Koroškem pa do moje garaže. Tko da sva danes šla s Perotom (R6), s kombijem iskat zadevo. Zdej je XX-a že v garaži in se šajna za popizdit! :) :yea1: :kva2: :OK:

A sm lahk encajt hepi:)

Aha pa kot se spodobi, je verjetn prav, da prpopam sliko...

post-9811-1195403580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!