Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Prvih 500 km je že padlo. Lep izlet na Rab sem si privoščil. vreme je bilo sicer včeraj še lepše, vendar ni bilo časa.

Sem malo testiral tudi nove termo majice in dolge termo "gate".Zelo zadovoljen.

Edino čelado bom moral menjati.Imam NOLAN 102,pa mi nekaj "pihlja" noter...Bom moral o nepreklopni čeladi razmišljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 500 km je že padlo. Lep izlet na Rab sem si privoščil. vreme je bilo sicer včeraj še lepše, vendar ni bilo časa.

Sem malo testiral tudi nove termo majice in dolge termo "gate".Zelo zadovoljen.

Edino čelado bom moral menjati.Imam NOLAN 102,pa mi nekaj "pihlja" noter...Bom moral o nepreklopni čeladi razmišljat

Schubertovo(preklopno) kupi,pa ti nebo pihalo,pa še sončnih očal nepotrebuješ,ker ima znotraj dodatni temni vizir,ki ga po potrebi npr.pred tunelom dvigneš z vzvodom zunaj ćelade,pripravljeno je tudi za slušalke in notranjost(foter)lako pereš.Jaz imam že 4-to in 5-ta bo sigurno spet Schubert.Če bi bila to slaba čelada jo sigurno nebi uporabljal Ferari,policija in original BMW.Samo kaj čmo,vam je težko kaj dopovedat vedno imate predsotke,da vsak berač svojo mavho hvali. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjci POZOR!!!

Prijave za IMOT zbira Joško Gsm 031/320877 do zasedbe mest.Odhod avtobusa izpred Špara, Žabja vas sobota 16.02.08 ob 4,oo zjutraj.Rastavljeni bojo :motorji vseh vrst in znamk,vespe,trikolesniki,štirikolesniki,veliko dodatne opreme in vse vrste zaščite in oblačil 200 proizvajalcev.Vse skupaj se dogaja v treh ogromnih halah,20.000 m/2.

Cena prevoza 25 EU + vstopnina na sejm po dogovoru v avtobusu.

Vstopnina:

Odrasli 12 EU

Skupinska najmanj 10 oseb 8 EU

Do 18-tega leta starosti 3 EU

Do 12-tega leta starosti Brezplačno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, prijave so v teku ,lepo bo vidl in kupil bomo kaj samo če bo kj dnarja

ne pozabte 16.02.08 ob 04.00 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schubertovo(preklopno) kupi,pa ti nebo pihalo,pa še sončnih očal nepotrebuješ,ker ima znotraj dodatni temni vizir,ki ga po potrebi npr.pred tunelom dvigneš z vzvodom zunaj ćelade,pripravljeno je tudi za slušalke in notranjost(foter)lako pereš.Jaz imam že 4-to in 5-ta bo sigurno spet Schubert.Če bi bila to slaba čelada jo sigurno nebi uporabljal Ferari,policija in original BMW.Samo kaj čmo,vam je težko kaj dopovedat vedno imate predsotke,da vsak berač svojo mavho hvali. :worship:

Sem jo "gledal" pred leti v Lj, vendar je nisem spravil na glavo, kot je treba. Imam veliko bučo, tako, da spravim gor samo NOLAN 100-102, N-84, ter ARAI XXXL (za silo) . Vse ostalo me je preveč tiščalo. N-com in "zatemnitev" pa ima tudi NOLAN.

Bom verjetno razmislil o navadni integralki, vsaj za pozimi. Sicer se mi zdi, da je tudi tale moj Bulldog tak, da mi ravno v bučo vrtinči zrak, saj na prejšnjem motorju nisem imel problema. Ti pa imač, kakor vem tudi sprednjo šipo, katera zelo pomaga glede tega.

Sicer pa hvala za nasvet in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se je začela prodajat preklopna nolanka 103, ima notranji zatemnjen vizir, pripravo za N.Com, vse ostalo super duper, bistveno cenejša od Šubertke. Koliko pa piha notri zato ker je preklopna, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem od preklopnih konkretno stestiral le N 102, ko sem šel za vikend na Krk...

Praktična, ampak preglasna, in preveč zraka se vrtinči znotraj čelade. Vendar to postane moteče pri hitrostih nad 120. Je pa res da sem takrat imel še nakeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem od preklopnih konkretno stestiral le N 102, ko sem šel za vikend na Krk...

Praktična, ampak preglasna, in preveč zraka se vrtinči znotraj čelade. Vendar to postane moteče pri hitrostih nad 120. Je pa res da sem takrat imel še nakeda.

Saj, tudi moj je naked. In problemi podobni. Bom šel preizkusit N84 enkrat v Velenje.Ali pa ARAI ...€€€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš možnost, lahko ontaktiraš Matjaža v KMC-dolenjska cesta, občasno ima kake testne čelade na voljo. Jaz sem si jo pri njemu sposodil. Se bosta bp dogovorila. Verjetno ti je bližje kot Velenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, mislim, da tudi dajo na probo Nolanke v eni manjši trgovini v BTC LJ - Hala A - so v navezi s Compaco, zato tud omogočajo testiranja pred nakupom. Ne vem ime trgovine - je v pritličju hale, manjša zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik nolanke 102, po mojih izkušnjah so za vstrome, varaderote, ................., ki imajo visoke vizirje. Tam ti praktično nič ne piha, poleti celo prevroča.

Če pa se peljem z CBF - ko, je tako, kakor je opisal Ni3ous.

Za probat jo dobiš tudi pri Tramasu v Trebnjem.

LP, Robert

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo "gledal" pred leti v Lj, vendar je nisem spravil na glavo, kot je treba. Imam veliko bučo, tako, da spravim gor samo NOLAN 100-102, N-84, ter ARAI XXXL (za silo) . Vse ostalo me je preveč tiščalo. N-com in "zatemnitev" pa ima tudi NOLAN.

Bom verjetno razmislil o navadni integralki, vsaj za pozimi. Sicer se mi zdi, da je tudi tale moj Bulldog tak, da mi ravno v bučo vrtinči zrak, saj na prejšnjem motorju nisem imel problema. Ti pa imač, kakor vem tudi sprednjo šipo, katera zelo pomaga glede tega.

Sicer pa hvala za nasvet in lep pozdrav.

Šipo si pa kar kupi,sploh te nove s špojlerjem so perfektne od firme mra.de :OK:

post-9445-1201630188_thumb.jpg

____MRA_Klement_GmbH___Siemensstr__6___D_79331_Teningen____.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se je začela prodajat preklopna nolanka 103, ima notranji zatemnjen vizir, pripravo za N.Com, vse ostalo super duper, bistveno cenejša od Šubertke. Koliko pa piha notri zato ker je preklopna, pa ne vem.

Ja bistveno cenejša in bistveno slabša :hmm:

Ps::cenej roba ni bila še nikoli boljša. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bistveno cenejša in bistveno slabša :hmm:

Ps::cenej roba ni bila še nikoli boljša. :eek:

-Čelada sploh ni slaba.Cenejša je zaradi tega, ker je iz polikarbonata,Schubert pa naj bi bila iz umetnih vlaken.

-Sistem proti rosenju pri Nolanu je enkraten.Za Schuberta se nekateri pritožujejo, da v vlagi in hladu rosi.

-Garancija je 5 let, koliko je pri Schubertu?

-Z Nolanovim odnosom do kupca, potem, ko čelado enkrat kupiš, se lahko PRIBLIŽNO primerja samo mogoče Arai. To, kar dela Boris, bi lahko bila šola za VSE trgovce.

-Ali Schubert daje čelado za test na motorju?

-Razlika v ceni, ko sem kupoval jaz, sploh ni bila tako ogromna. Schubert mi pač ni stal na glavi, kot bi želel.

-Problem pihanja mislim, da je zaradi naked motorja.

-Sem razmišljal o šipi, vendar si je ne kako ne morem predstavljati na svojem motorju.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

103 nolanka se je komajda začela prodajat - res ne vem od kje izkušnje, da je res slabša :hmm:

nisem rekel, da je šubertka slabša, ampak zgolj, da je nolanka cenejša, in to za 100 eur in več. Kdor pa misli, da je vredno dat dodatnih 100 eur za kao boljšo čelado, pa naj da.

Nobena čelada ni popolna, tud šubertka ne, se spomnim kake probleme je imel folk s luščenjem vizirjev in notranjim zatemnjenim vizirjem, ki po parih uporabah ni več stal na mestu in je padal dol. Potem pa so bli še problemi z reklamacijami, ker je bil prodajalc nekooperativen, niti vizirjev ni imel na lagerju, tako da so moral čakat tud po par tednov na nov vizir.

Sploh pa I don't give a fuck - moj nasvet je Hjc Fs Max, za 250 eur kevlar, preklopna, notranji temen vizir in vsa ta jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde na imot gor bomo kupl čelade kva ste prjavlen al ne samo še nekaj zicev je frej zato pokličte

031 320 877 JOŠKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je jasno odhod v munchen bo ob 3.00 in ne ob 4.00 kot je prvotno objavljeno

uredu ob 3.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero prnese meso, Pingo roštilj, ti daš pa plac?? al kako že... kaj že js prnesem???

Lahk prnesem moje vinkse, pa macolco, da se boste vi Akrapoviči mal izživljal na povprečnem plehu? :naughty:

Tole zna bit še zanimivo, he he

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero prnese meso, Pingo roštilj, ti daš pa plac?? al kako že... kaj že js prnesem???

Lahk prnesem moje vinkse, pa macolco, da se boste vi Akrapoviči mal izživljal na povprečnem plehu? :naughty:

Tole zna bit še zanimivo, he he

:grupni:

Dogovorjeno,

Jankec in Mateja na vaju nismo pozabili, Prpitek pa pride itak takrat, ko so čevapčiči pečeni !

LP, Robert

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No 70robert pridemo VW-ja zapit, prprav zaloge :naughty:

Ni3ous, Pero, Pingo, .................

Sem malo danes pogledal v cisterno in po moji oceni, je ostalo še nekaj dolenjskega bisera od sobote, tako da lahko

naslednjič sprobamo roštilj :yea2:

LP, Robert

Če te skrbi gladina dolenjskega bisera v cisterni ga je pri nama dovolj tako da ni skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto glih nemam cajta, bom pol prot večer poklicau al je še kej zame ostalo...mogoč se pa vidmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je po tanovem dogovorjeno, da tole speljemo drugič, k bo še topleje. Js sem tko al tko ostal v lj in pridno pišem diplomo.

Pero je šel smučat al kaj, Robi ima šiht...

:wacko:

Hja težko se je zbrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!