Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj.

Rad bi vas povabil na prireditev v našem kraju in sicer 24.3.08.

Za več informacij si oglejte plakat ali odprite temo:

Motociklizem --> Moto dogodki --> Velikonočni moto zbor Križe 2008

Vljudno vabljeni vsi!

post-2682-1205747274_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj.

Rad bi vas povabil na prireditev v našem kraju in sicer 24.3.08.

Za več informacij si oglejte plakat ali odprite temo:

Motociklizem --> Moto dogodki --> Velikonočni moto zbor Križe 2008

Vljudno vabljeni vsi!

Super, le da datum malo konkurira žegnu v MP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je bilo lepo vreme sem bil v hosti, sedaj pa tole belo ..........................................,

za Mirno peč glih niso najboljši vremenski obeti. :alien1:

Vidim, da ste eni že rezervirali karte za prvomajska potepanja, eni pa imamo službene rezervacije. :doze:

Se vidmo ko skup pridemo.

LP, Robert

post-13958-1205835480_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej, da je tema padla na 2. stran?

že kdo kaj planira našo turo po korziki, išče možnosti prenočišč, kje bomo spali blizu Livorna? Al čmo vzet zumota, pa naj on išče?

Naslednji teden letim na Irsko službeno za par dni, pa bom pogledal če so zumoti tam kaj cenejši, kot pri nas. Mogoče bomo pa mal zapravljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej, da je tema padla na 2. stran?

že kdo kaj planira našo turo po korziki, išče možnosti prenočišč, kje bomo spali blizu Livorna? Al čmo vzet zumota, pa naj on išče?

Naslednji teden letim na Irsko službeno za par dni, pa bom pogledal če so zumoti tam kaj cenejši, kot pri nas. Mogoče bomo pa mal zapravljal.

No, ko se bomo spet dobili v Zburah, se bomo imeli pa veliko za pogovarjat :rolleyes:

Imaš odgovor v temi : Izkušnje motoristov z GPS in GPS/PDA, Kaj svetovati kupcu GPS za motor

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej, da je tema padla na 2. stran?

že kdo kaj planira našo turo po korziki, išče možnosti prenočišč, kje bomo spali blizu Livorna? Al čmo vzet zumota, pa naj on išče?

Naslednji teden letim na Irsko službeno za par dni, pa bom pogledal če so zumoti tam kaj cenejši, kot pri nas. Mogoče bomo pa mal zapravljal.

Zumo najcenejši na Ebeyu 640 EU ceneje nebo nikjer,jaz sem ga kupil ta teden v Farmelu vse komp. za motor in avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jutri?

Mal bol tako je s tem vremenom, a misli kdo jit jutri, MK Nm naj bi se dobil na tuševi črpalki v Bršljinu.

Če kdo gre naj odgovori, jaz mislim da bi šel, če ne bo vreme tolk v ku...

V upanju na čim boljši pogoje. :yes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jutri?

Mal bol tako je s tem vremenom, a misli kdo jit jutri, MK Nm naj bi se dobil na tuševi črpalki v Bršljinu.

Če kdo gre naj odgovori, jaz mislim da bi šel, če ne bo vreme tolk v ku...

V upanju na čim boljši pogoje. :yes:

lp

Slabo kaže nimam zimskih gum :eek: .Sicer pa je dogovor ob 9-tih na Tuševi črpalki. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže nimam zimskih gum :eek: .Sicer pa je dogovor ob 9-tih na Tuševi črpalki. :?

Brumer - ki si biu?! Čakam, čakam, gledam, ki je toti zglancani hudi BeeMWe, pa nigdje ništa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zumo najcenejši na Ebeyu 640 EU ceneje nebo nikjer,jaz sem ga kupil ta teden v Farmelu vse komp. za motor in avto.

sorry, sem ga že našel za 570€ na Irskem, nisem se pa še odločil, ali ga kupim, ker bo ziher prišel v kratkem nov model ven, glede na to, kako cene padajo. Jutri letim v Dublin, do takrat pa se bom še odločal.

Še nekaj: ne vem zakaj, ampak te irske izvedenke so bolje opremljene s kartami - evropa zajema še del adrije (edino BIH in SRB ni notri), pri nas pa moraš dokupit AdriaRoute.

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, sem ga že našel za 570€ na Irskem, nisem se pa še odločil, ali ga kupim, ker bo ziher prišel v kratkem nov model ven, glede na to, kako cene padajo. Jutri letim v Dublin, do takrat pa se bom še odločal.

Še nekaj: ne vem zakaj, ampak te irske izvedenke so bolje opremljene s kartami - evropa zajema še del adrije (edino BIH in SRB ni notri), pri nas pa moraš dokupit AdriaRoute.

Evropa rute slabo pokriva Adrijo,namreč če hočeš dat na priljubljene ne sprejme naslov in nemoreš dat v memorijo.Vsi pravijo,da moraš imeti obvezno adrija rute,če se hočeš vozit po bivši Jugi.Moj nasvet bi bil(ni nujno da ga upoštevaš),da vseno kupiš pri nas,kajti tu ti vse naložijo imaš gor slovenščino,garancijo in ti vsako leto ZASTONJ obnavljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista karta Evrope je za Adrio res precej skopa, že od slovenije pokriva samo LJ in Maribor.. Tako da Adria+vse ostalo Evropa (govorimo o NT Europe, ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evropa rute slabo pokriva Adrijo,namreč če hočeš dat na priljubljene ne sprejme naslov in nemoreš dat v memorijo.Vsi pravijo,da moraš imeti obvezno adrija rute,če se hočeš vozit po bivši Jugi.Moj nasvet bi bil(ni nujno da ga upoštevaš),da vseno kupiš pri nas,kajti tu ti vse naložijo imaš gor slovenščino,garancijo in ti vsako leto ZASTONJ obnavljajo.

Softver si danes lahko tut "piratski" brez problema naložiš. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se bliža, pa bi mal zaščitu motor!

Mogoče kdo ve, kje se da kupit bočno zaščito mašine, tako kot je na sliki.

lp

post-8720-1206524846_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louisov katalog si že kej prelistal?

Drugače pa Tomaža v Tramas poklič, ti bo zihr kej pametnega najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louisov katalog si že kej prelistal?

Drugače pa Tomaža v Tramas poklič, ti bo zihr kej pametnega najdu.

Probal že kr nekaj, pa ni uspeha, sem že motoriste, ki imajo to gor vprašal, pa en prav v Nemčiji dobu, drug prav v Italiji dobu, noben pa ne ve katera firma je to, ni givi, ni louis, ni haingericke, ni motodetail.....kva pa vem. Tud s Tomažem sem se menil, pa ne ve. Givi pa ima v katalogu en model, samo piše , da je samo za letnik 00-01.

Bom še malo pofirbcal, v motoshopu imajo od givija, samo pravijo, da ne paše gor ker je za letnik 00-01, jaz pa imam 03. Bom šel z motorjem in orodjem gor, pa bom vidu, če se da namontirat al ne. Me se zdi bandit od 00-05 enak, ne vem če je bila kaka malenkost spremenjena. :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal že kr nekaj, pa ni uspeha, sem že motoriste, ki imajo to gor vprašal, pa en prav v Nemčiji dobu, drug prav v Italiji dobu, noben pa ne ve katera firma je to, ni givi, ni louis, ni haingericke, ni motodetail.....kva pa vem. Tud s Tomažem sem se menil, pa ne ve. Givi pa ima v katalogu en model, samo piše , da je samo za letnik 00-01.

Bom še malo pofirbcal, v motoshopu imajo od givija, samo pravijo, da ne paše gor ker je za letnik 00-01, jaz pa imam 03. Bom šel z motorjem in orodjem gor, pa bom vidu, če se da namontirat al ne. Me se zdi bandit od 00-05 enak, ne vem če je bila kaka malenkost spremenjena. :unsure:

LP

Poglej še Puig katalog, oziroma njihovo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se bliža, pa bi mal zaščitu motor!

Mogoče kdo ve, kje se da kupit bočno zaščito mašine, tako kot je na sliki.

lp

Hei-gerike ga ima v katalogu stane ca 120 EU išči pod dodatno opremo.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei-gerike ga ima v katalogu stane ca 120 EU išči pod dodatno opremo.

Hvala, nekaj sem najdu na 234 strani v katalogu, samo ni točne slike, samo prizoriš. Mogoče se bo enkrat gor zapeljal, ko bo mal lepše vreme.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zmenimo kako soboto pred Korziko in nardimo en predkondicijski izlet v Avstrijo kar z motorji. Pa še kaj nabavimo zraven. Js bi rad kupu drsnike in gretje ročk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!