Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Barth, Lines,Ni3trus, .............................

nobenga ( še ) raporta iz Corsice, razen malo po telefonu.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj čmo se bahat :naughty:

Ja vrnili smo se v soboto zvečer.

Potovanje je blo zanimivo, vreme je blo vseskozi idealno, temperature čez dan nad 20 stopinj, ravno prav, da te ne hladi med vožnjo, in ravno prav, da ni vroče ko se ustaviš v vsej opremi.

Morje je sicer še hladno, ampak smo izkoristli priložnost in se vseeno vrgli v vodo.

Vmes smo imeli en gumidefekt... izkazal se je Louisov Repair Kit, ki nam je pršparal prenekatero preglavico.

Ceste na Korziki so takve in onakve, maš nekatere slabe odseke, vendar imaš tudi nekaj zelo hudih odsekov, z fenomenalno izpeljanimi ovinki in ful grobim asvaltom, ponekod se ga da kr dobr pilit.

Cene so visoke v primerjavi z našimi cenami.

Na Korziki v tem času vse cveti in diši, narava in pokrajina je prekrasna, gore so lepe, morje čisto, plaže krasne...

post-9811-1210057763_thumb.jpg

post-9811-1210057930_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej Dalenčki, a je kej šuše ? Sm bil zanč u Suhi Krajni, tam je kar. Kok pa pr vas ? Jest bi en deci šmarnce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, fantastično je bilo - narava, ceste, družba. Spanje je bilo še kar ugodno, sploh bungalov, hrana pa ful draga, ker smo kar dosti jedli zunaj (bungalov smo pa pametno izkoristili za večerne roštilje).

Čas smo dobro izkoristili, saj smo prekrožili celotno Korziko, sploh jug.

V Livorno sem prvi dan dobesedno priletel iz LJ do luke v 6-ih urah, za nazaj je trajalo cca 11 ur do dolenjske, ker je bilo za zaključek potrebno v vaški gostilni uničit še par rund laškega.

2 manjše neprijetnosti nam niso pokvarile razpoloženja - predrta guma in prevrnjeni motorji zadnji večer v Bastiji (na mojemu praske na maski, na kolegovem popolnoma nič). Potem, ko se oglasim pri serviserju, bo korzika malo dražja zame - ampak jegat ga.

ta teden zbiram slike, potem pa naložim na zumota in se vidimo kje, da pogledamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teden zbiram slike, potem pa naložim na zumota in se vidimo kje, da pogledamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lines, Piksna, Ni3ous - en krajši filmček iz korzike sem dal v albume na motosvet- išči med videoposnetki - naslov Corsica Jamming

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, moj prvi poskus editiranja

slikce sem zbral, še od Piksne dobim, pa zapečem - lahko se čez vikend dobimo na pijači (lahko na standardni lokaciji), pa pogledamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo...

pozabili ste povedat kaj ste naredili z nepridipravom ki je prevrnil motorje!? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabili ste povedat kaj ste naredili z nepridipravom ki je prevrnil motorje!? :naughty:

če bi bili zraven, ko se je to zgodilo, bi to mono hitro naučili malo jugonostalgičnih kletvic. Ziher bi jih tudi francoz razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bili zraven, ko se je to zgodilo, bi to mono hitro naučili malo jugonostalgičnih kletvic. Ziher bi jih tudi francoz razumel.

Sraje res. :unsure: Čist Korziškemu stilu vožnje podobno.

Otočaniso nasploh dokaj agresivni vozniki in nič ne pazijo na motoriste, pa če le lahko, te bo izsilu.

Na motorju smo pa itak šibkejši v kombinaciji z avtomobili.

Da vas malo razvedrim...

Sem nahitro mal slike ukp vrgu, pa kak komentar napisu.

Korzika 2008:

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1166

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"2 manjše neprijetnosti nam niso pokvarile razpoloženja"

Barth?

Evo še mene, na korziki vse super, ni pa res, da so bile samo 2 manjši nevšečnosti, ampak so bile 3. Na moja očala, "ki so mi jih spizdil", ste pa čist pozabil. Ni bil neki strošek, samo malo nejevolje in brskanje po prtlagi, če bi se slučajno kje našle.

Če pa sem jih slučajno zgubu, pa predlagam, da jih gremo iskat!

A mi gre kdo pomagat?

LP B)

Popravljeno . Popravil lines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr kul!

Precej se vas je zbralo...

Ko bi se znali še lastniki XX v takem obsegu zbrat:)

Že tema o XXah je mrtva, kaj še da bi se lahko kje s kom kaj zmenil:

Zgleda se vsi samo vozijo, crkne pa itak nič, tko da se ni o čem pogovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, yeah :yea2: kje ste bili to, na madžarkem? Se vas je pa zbralo, svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, yeah :yea2: kje ste bili to, na madžarkem? Se vas je pa zbralo, svaka čast.

Zbrali smo se Sveti Martin na Muri - Međimurje, blizu Čakovca.

Organizatorji so bili V STROM RIDERS CROATIA, v avgustu pa bomo organizatorji V STROM RIDERS SLO, verjetno v dolini vrat s posebnim dovoljenjem Triglavskega nacionalnega parka.

Blo je res super in je pravi užitek, ko vidiš na kup toliko istih motorjev, pa skupna vožnja, bograč .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas spomnim, da se v SOBOTO dobimo na letališču v Prečni. Dogajalo se bo full vsega: moto, pijačka, ženske...

Ostalo si preberte v priponki.

lp

Lines

post-8720-1211232475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUU, tole pa pridem obvezno pogledat, če bo vreme seveda. Kaj pa vstopnina pa to?

Ma smola z vremenom, vrjetno prestavljeno na 7.6.

Vstopnine pa ni.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma smola z vremenom, vrjetno prestavljeno na 7.6.

Vstopnine pa ni.

Lp

Res je zadeva prestavljena na 7.6.,vstopnina pa je 7 evrov.Dodatne info na TEH2 http://www.teh2.si/

Popravljeno . Popravil mir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je zadeva prestavljena na 7.6.,vstopnina pa je 7 evrov.Dodatne info na TEH2 http://www.teh2.si/

Pogovarjal z enim, od prirediteljev in pravi, da se plača samo urejeni parking. Drugi strošek, pa se pojavi za šankom...

Kako pa bo, bomo pa videli!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!