Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

IIIIINNNNNNNNNNNNNNNNN, se spet ni nobeden vozil v takem lepem vremenu.

No za dve vem, da so ble tam v Varaždinu, pa da so se imele fajn, fotoaparat so itak pozabile doma, :rolleyes: :rolleyes:

Jaz pa kot ponavadi v SSSSSSSLLLLLLLLLLUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIII.

Kaj ne ?! Klik -> :photo:

Sobota -> post-10184-1224084710_thumb.jpg

Nedelja -> post-10184-1224089240_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj vam zaviiiiidaaam!!! :headbang:

Js pa žrtvoval prvi del sezone za diplomo, takoj po zagovoru pa sem si natrgal vezi v desni rami in žrtvujem še preostanek sezone. :unsure:

No vseeno sem jih naklepal 8 jurjev...

Včer zamenjal zavorne ploščice, po preteklih izkušnjah ne dam nič drugega več gor kot original in sem odštel za komplet ploščic 170€.

Drug teden naročim še zadnjo gumo in naredim servis, pa bom perajt za naslednjo sezono.

Kam gremo za prvomajske? :naughty:

Se vid, da sem letos manj prevozil, ker sem čist našpičen. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj vam zaviiiiidaaam!!! :headbang:

Js pa žrtvoval prvi del sezone za diplomo, takoj po zagovoru pa sem si natrgal vezi v desni rami in žrtvujem še preostanek sezone. :unsure:

No vseeno sem jih naklepal 8 jurjev...

Včer zamenjal zavorne ploščice, po preteklih izkušnjah ne dam nič drugega več gor kot original in sem odštel za komplet ploščic 170€.

Drug teden naročim še zadnjo gumo in naredim servis, pa bom perajt za naslednjo sezono.

Kam gremo za prvomajske? :naughty:

Se vid, da sem letos manj prevozil, ker sem čist našpičen. :bounce:

&

sardinija, kalabrija, grčija, turčija, texas, californija

Gumo raj kupuj drug let - bo 6 mesecev mlajša...,pa še cene bodo nižje zarad krize. Recimo. .)

Če bomo šli do Senja in nazaj, pa smo dobri. :doze: Poleg pa jih čedalje več baje razmišlja, da bi prodal pa se zapufal in začel zidat bajto ipd. Kao, da je tisto pa cenejši hobi ?!?! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg pa jih čedalje več baje razmišlja, da bi prodal pa se zapufal in začel zidat bajto ipd. Kao, da je tisto pa cenejši hobi ?!?! :wacko:

kva to bluziš? pa menda ne, da si ti na tem? Ni zdej cajt za bajte, zdej je cajt za biznis in motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnjič šel do Honda servisa v Trzinu in me je presenetila cena olja: Motul 5100 1l=12€.

Še ni tko drago. V moto trgovinah je tuplt cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj vam zaviiiiidaaam!!! :headbang:

Js pa žrtvoval prvi del sezone za diplomo, takoj po zagovoru pa sem si natrgal vezi v desni rami in žrtvujem še preostanek sezone. :unsure:

Živjo!

Men nimaš kej zavidat, se skoraj že ne spomnim, kdaj sem se nazadnje zapeljal, če ni blo to glih za prvomajske. Vrjetno se bom čez zimo mal več :worship: . Bo treba spet kako turo nardit, pa če ne prej, pa za 1. maj.

Mormo se pa kej dobit skup in naredit en moto žur! :beer2:

lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 26.10. babja fura. zaključek sezone. vabljene vse bejbe z ....

Pa še dva sva vam delala družbo. Fajn je blo, 170 km. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ob enih 11h, je zdej prej noč...

kva pa juhca? pa še Jankec dela do 11. a se pol kje dobimo in se vam pridružmo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mk Nm jutri organizira zadnjo furo pred Kostanjevim piknikom,dobimo se pri Jovotu (Kronovo) ob 10,oo odhod po kavici do Blance,kjer si privoščimo kosilo(v lastni režiji) in nazaj po dogovorju,dobrodošli tudi nečlani. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja no če pomislim na tistga odojka najbrž res :slap:

ki se pa Piksna kej skriva,ga kr mal pogrešam in njegov vinji vrh....a se je ta fant že kej omožil ta cajt k nism bla aktivna u tej rubrij :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dolenjce je pa tole mal predelč. :whistle:

Gremo sm tok delč, d pol lohk peš domov pridemo v max 12 urah, kar gre po 4-ih bl pučas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga Dolenjci lepo vabljeni na.......second SHADOWS PARTY v HOTedršico........29.11 od 19h dalje

....... sicer cvička ravno ne bo, bo pa zato vse ostalo.............

več info www.roadshadows.com

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=28216

Gremo ? A se kom je pašta ?? :P

(od sedaj že preverjenega vira sem slišal, da se bodo tokrat dali naročit tudi špageti - "na meter", namesto vilic bo pa šprikla. Pravi mali gurmanski hepening.)

ja no če pomislim na tistga odojka najbrž res :slap:

ki se pa Piksna kej skriva,ga kr mal pogrešam in njegov vinji vrh....a se je ta fant že kej omožil ta cajt k nism bla aktivna u tej rubrij :hmm:

Tisti "omožil" me je prevagal... :D

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k b tjebe človk kdaj razumu...alora dej mi prevod s tistm prevaganjem........menda ja nesi dihnu DA al JA .....no se glih ne spoznam kaku tu poteka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k b tjebe človk kdaj razumu...alora dej mi prevod s tistm prevaganjem........menda ja nesi dihnu DA al JA .....no se glih ne spoznam kaku tu poteka :rolleyes:

Aja. Sem mislu na nekaj druzga. :slap: :wacko:

Govorim o...: KLIK! :lol1:

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes je glih en mesec, kjer se ni na forumu nobeden javil, potem pa dobim v popoldanskem času dva telefonska klica dveh motosvetovcev.

Zelo mi je žal, da se ne morem udeležit novoletnega zbora v FONTANI, vzrok sem vama povedal, upam da bo luštno, pričakujem raport vsaj kje do novega leta ! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dolenjci kje ste??

Že kej planirate za naslednje leto?

Kaki plani za prvomajske ali poletni dopust?

A nardimo eno furco 1.1.2009 za otvoritev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!