Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Tole je pa nekaj utrinkov iz nedeljskega lokalnega moto srečanja v Šentjanžu...

Lepo smo se imeli in vesel sem da sta se Lines in Piksna našla čas in se oglasla.

Lepo je tkole gardo srečat:)

-procesija: :P

-burn: :evilgrin:

http://www.youtube.com/watch?v=VTMpeMbhsAs

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa Holc zakuru gumo ne :rolleyes:

Po slikah sodeč kr lepa feštica :) U malkovci ste se ustavl pri bivši 'vinski kleti' ki jo ma zdj deu. Tm mal niži mam zidanco in če bi vedu da ste tm bi vm natoču kak deci cvička :naughty: Ne piješ vsak dan zlato medaljo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa nekaj utrinkov iz nedeljskega lokalnega moto srečanja v Šentjanžu...

Lepo smo se imeli in vesel sem da sta se Lines in Piksna našla čas in se oglasla.

Lepo je tkole gardo srečat:)

-procesija: :P

-burn: :evilgrin:

http://www.youtube.com/watch?v=VTMpeMbhsAs

Dobro bi blo si zapomnit številko motorja,pri tem kurjenju gume tistim,ki kupujeta rabljene motorje namreč,ko bo dotični motor prodajal bo sigurno pisalo:malo km,prvi lastnik,vedno servisiran,dobro ohranjen,nikoli paden itd itd!!!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se tud men zdi mal tko kurjenje brez pomena, jst bi joku zraven moje :D.... Ampak, da bi se motor sfuku pa glih ni, al je narjeno da dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se tud men zdi mal tko kurjenje brez pomena, jst bi joku zraven moje :D.... Ampak, da bi se motor sfuku pa glih ni, al je narjeno da dela :)

Samo par stvari ti bom pojasnil. Res je motor narejen zato,da dela samo ne,da ga vrtiš z tako visokimi obrati na mestu,praktično neobremenjenega.Gumo bi lahko kuril tudi z 2-go ali 3-tjo prestavi in z max 1/2 obremenitve ne pa s 1-rvo in gas skoraj do maximuma.Največji problem je pa še tole ponavadi tak"norec" vzame mrzel motor in takoj po gasu !!!! :headbang: potem se pa čudi,ko motor začne rabit olje,pa kaj zato saj ga itak nekomu uturi!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede takega početja nam je vsem jasno kako in kaj, ter koliko je ali ni škodljivo za motor...

Pač je pa zato toliko zanimivajše gledat druge, k jim je manj škoda motorja.

Pa men prou diši bel dim od gum :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh me čudi kak je lahko takšen bajsi zakuru gumu.... :naughty: :naughty:

He,he...motor mi je pa ne poznan...on njega ni...hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat kurcat pobca, no! Sej še zdaleč ni edini, k je zapalu eno kur.... gumo, ki je bila takointako za v smeti, pa jo je še malo ˝izkoristil˝. :evilgrin: Res je, da tako početje ni preveč zdravo za motor kot tudi ni zdravo se po pisti peljat skoz na rdečem polju.......pa kaj....mislim pa da dec ljudi ne bo nategoval, vsaj kolikor ga jaz poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A holca naj nehamo ku...He,he,he... :whistle:

Me zanima če bi to z svojim gsxrrom naredu...

Ne, ne...ma kaj...sej vsak zase ve kaj dela z bikom...mislim...lahko da so to počel z mojim z tvojim..sej noben ne ve...če bi se mu dalo kri vzet kot pr zdravniku bi blo to nekaj druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz hitr vržem en komentar a.k.a. kost, preden grem iz šihta:

-če bi kdo pozorno poslušal bi opazil, da moped sploh ni prišel do blokade - DALEČ od tega - pa tud če bi - saj ni vaš/tvoj. :rolleyes:

No pa po/pljuvajte naprej... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima če bi to z svojim gsxrrom naredu...

Holc nima gsx-rja ampak modro hondo CBR, ki jo lahko vidiš na posnetku..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...Kolikor jaz vem ima HOLC novega suzukija gsxr 750 z akrapovičem, pred tem je mel pa duka in pa ninjo 12...

Čelado ima shark, kombinezon pa od spoola...

Mogoče p ato ni isti HOLC??

sej ni važno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nikjer nobenga, kva ste vsi motorje prodal ali na njih pozabil.

Nekateri člani Dolenjske motosvet sekcije gremo drugi teden na otok KRK ( mesto KRK ).

Če bo kdo v tistih krajih, se lahko zjutraj dobivamo na rivi nasproti pošte na kafet.

PA ŠE MALO REKLAME

KRESNA NOČ

sobota, 21.06.2008 v Mokronogu

Človek je veroval v magično moč praproti, kresnic, marjetic, bele stelje in šentjanževke. Tako si lahko s pomočjo praprotnega semena postal neviden in razumel živalsko govorico.

Kresna noč je Mokronogu in njegovim prebivalcem dobro poznana, saj je imela bogato 17-letno tradicijo.

Magija Kresne noči, balet, folklora, kres, športne igre in veliko dobre volje nas bodo zopet obiskali v Mokronogu in nas povabili na druženje v soboto, 21. junija 2008.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem zadnje čase kr polno zapolen v službi, poleg tega pa finiširam diplomo, vsak cajt bo zagovor :010

Tole prigodo sem imel pa danes zjutraj...

http://mds.sentjanz.si/blog/blog/2008/06/2...aj-tam-kjer-ni/

sočustvujem s teboj. nekje smola druge sreča- mislim na diplomo. dej na moto sceni te kar ni.

tud midva ta najlepši vikend zamujava fure ( splavarjenje v Radečah). pa sej bo 25. bolš.

lpb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tko je to, je treba se mal odrekovat užitkom in stisnt za diplomo...

Drug vikend bo pa tut zame bolj užitkarski, greva z boljšo polovico mal z motorjem okol...

Na primorsko, Trst, ogled gradu Miramar, pol pa nekje na obali prenočit in v izi domov.

Upam da bo vreme ok, pa ne prevroče kt danes. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tko je to, je treba se mal odrekovat užitkom in stisnt za diplomo...

Drug vikend bo pa tut zame bolj užitkarski, greva z boljšo polovico mal z motorjem okol...

Na primorsko, Trst, ogled gradu Miramar, pol pa nekje na obali prenočit in v izi domov.

Upam da bo vreme ok, pa ne prevroče kt danes. :naughty:

no kako je uspel italjanski vikend. mi smo danes prisopihali s krka. noro vroče. sej na motorju je še kar, sam ustavt se ne smeš kje na soncu. sem se po letu dni spet vozila z v-stromom, pa jankec, mateja in stane so še šli zraven.

ste se kaj že dogovoril za piknik? B)

lpb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....ta plakat...tole se bo dogajalo v brežicah, mihalovcih in cerkljah...ne moreš bit na vseh koncih!!!

Jst bom malo tu malo tam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kako je uspel italjanski vikend. mi smo danes prisopihali s krka. noro vroče. sej na motorju je še kar, sam ustavt se ne smeš kje na soncu. sem se po letu dni spet vozila z v-stromom, pa jankec, mateja in stane so še šli zraven.

ste se kaj že dogovoril za piknik? B)

lpb

Glede piknika ne vem kako je, to majo bolj Pingo in Pero čez, zna bit da bo ta vikend.

Italijanski vikend pa ni bil sploh, smo jo potem mahnili na Kolpo v Adlešiče. Fajn smo se imel, pa sonce me je nakuru:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede piknika ne vem kako je, to majo bolj Pingo in Pero čez, zna bit da bo ta vikend.

Italijanski vikend pa ni bil sploh, smo jo potem mahnili na Kolpo v Adlešiče. Fajn smo se imel, pa sonce me je nakuru:P

Danes gremo grem za nekaj dni v Makarsko, če se bo kdo vozil proti tistem koncu, ga čaka mrzel pir, evo še link, kje bomo, ob glavni cesti,

http://www.autocamp-boban.com/hr/index.htm

Dne 9 julja se je huje poškodoval moj sosed - motorist, verjetno bo hrom, vendar upam da se črnoglede napovedi zdravnikov ne bodo uresničile. Previdno po cestah, pa hladno COCA - COLO.

Vir: policija.si

Včeraj se je v prometni nesreči poškodoval motorist - ko je 27-letni moški vozil motorno kolo z Mirne proti Slovenski vasi, je pri zaključevanju prehitevanja kolesa z motorjem v nepreglednem ovinku zaradi prevelike hitrosti zapeljal preko peščene bankine na travnik ter trčil v namakalni jarek. Motorist se je v nesreči huje telesno poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Upajmo na najboljše. Zadnje čase me je kr prevečkrat pretresla taka žalostna novica, preveč prijateljev, znancev okol nas umira, fak zakaj mora bit ta naš preljubi hobi tako nevaren.

Me čedalje večkrat prime da bi vse skup prodal, pa mirno živel.

Sam ne vem, kje bom dobival potrebno dozo adrenalina. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!