Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Ni3ous,

čestitam k nakupu motorja.. Tehničnih problemov sem prepričan da ne bo (saj je Honda!), na tebi pa je da ga ohraniš na kolesih!

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrej, kje si ti, člouk, ma kaj si zginu s te zemlje, al kaj?

ni3ous, kaj si se ti v poslovne vode podal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrej, kje si ti, člouk, ma kaj si zginu s te zemlje, al kaj?

Zdravo Barth,

skorajda! Pripravljam se na strokovni izpit v februarju in poskušam (beri: moram) ob tem še delat.. ;) Oglasi se kaj ko boš konec tedna v Nm (za kako pijačo)!

LP.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj sekcija že kdo kej razmišlja kam tokrat za prvomajske??

Piksna, Barth, Robert, anybody?

Js računam da bom kakih 5-7 dni dobil prosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj sekcija že kdo kej razmišlja kam tokrat za prvomajske??

Piksna, Barth, Robert, anybody?

Js računam da bom kakih 5-7 dni dobil prosto.

Če bom imel tak turnos, kot mi poteka sedaj, bom za prvega in drugega maja delal.

Najprej bo Mirna peč na vrsti 24. marca 2007 - velikonočni ponedeljek.

Pa še zaključne fure nismo naredil ! :kva2:

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključna in hkrati uvodna fura bo spomladi :rolleyes:

Ni3ous - itak - prvomajski so rezervirani za ture v tople kraje

Andrej - tud jaz imam sedaj gužvo, ker imam 20.12 izpit, vmes pa še ful (žurerskih) obveznosti. Se bom oglasil kaj po 20.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

jst sm tut dolenc..............pa k mamo motoklub v novm mestu :worship: .....wow se lahk prdružm pa kakšne omejitve mate? :kva2:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth mene mika kaka Korzika za prvomajske... upam da bo kaj interesa, sem pa kot vedno pripravljen na kake predloge zanimivih destinacij

...prvomajski prazniki bodo tokrat lih četrtek, petek, tko da 4 dni mam fraj avtomatsko :D kak dan si pa frej vzamemo.

Mfink, kam bi se pridružu?? Če misliš na furo po tujini, boš s TZR-jko težko dohajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

jst sm tut dolenc..............pa k mamo motoklub v novm mestu :worship: .....wow se lahk prdružm pa kakšne omejitve mate? :kva2:

Omejitev ni,plačaš članarino za naslednje leto in pristopnino.Imaš +10% popusta pri zavarovalnicah,in se lahko udeležuješ vseh aktivnostih MK N.m.Poglej na spletno stran in boš našel vse potrebne informacije in naslove.

motoklub_nm_com___Google_Search.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffff..........to so bol "strejši" motoristi z orng motorji, kaj pa obstaja kšn motoklub v novm mestu k majo mal švohnej motorje (skuterji,mopedi,50ccm,80ccm,125 ccm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffff..........to so bol "strejši" motoristi z orng motorji, kaj pa obstaja kšn motoklub v novm mestu k majo mal švohnej motorje (skuterji,mopedi,50ccm,80ccm,125 ccm)

Ti moraš iskat kakšen moped ali skuter klub.Namreč "motorji"se vsaj zame začnejo pri 1000 ccm in vsaj 100 PS OK!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti moraš iskat kakšen moped ali skuter klub.Namreč "motorji"se vsaj zame začnejo pri 1000 ccm in vsaj 100 PS OK!!!!! :whistle:

jz sem pa vedno misla, da so bistvo kluba ljudje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa vedno misla, da so bistvo kluba ljudje :whistle:

Že že ampak z "motorji" ne pa z skupino dvajsetih na Vršič s kakšnim takimle ali pa z 125 in dva gor pol ga pa za vsakim ovimkov vseh dvajset čaka in nikjer nemore doseči najvišjo po CPP predpisih dovoljeno hitrost OK!!!!!

post-9445-1198261507_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti moraš iskat kakšen moped ali skuter klub.Namreč "motorji"se vsaj zame začnejo pri 1000 ccm in vsaj 100 PS OK!!!!! :whistle:

uf, pa sem se že hotel pridružiti MKNM, pa vidim da ne ustrezam pogojem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, pa sem se že hotel pridružiti MKNM, pa vidim da ne ustrezam pogojem :whistle:

Moraš pravilno prebrat jaz sem napisal ZAME za člane,pa praviloma ni pogojev samo veš,ko se nekam daleč gre npr:kot letos Grosglokner,Vršič itd. in gre samo eden z 125 vse bremza,pa res ni lušno nekje vsaj 500 ccm mislim pa,da bi bilo tvoje mnenje,če bi bil član kluba enako.Namreč za naslednje leto pripravljamo precej izletov med ostalimi tudi Dolomite-glej plan MK za leto 2008.

letni_plan_2008.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kaj ti nuca mk novo mesto če je not en kup pulcaju :BUA: :BUA: :BUA:

vsaj šef je bivši komandir na splošni zdej je pa inšpektor :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!