Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

Vsaj vemo kje radarji stojijo -ani to fajn!!!! :headbang: :headbang:

ha ha :worship:

to mate pa prov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kaj ti nuca mk novo mesto če je not en kup pulcaju :BUA: :BUA: :BUA:

vsaj šef je bivši komandir na splošni zdej je pa inšpektor :BUA: :BUA:

Pri tej količini policajev,ki jih je sedaj na dolenjskem,pride prav kakšna "veza".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej količini policajev,ki jih je sedaj na dolenjskem,pride prav kakšna "veza".

vsi enaki, vsi enakopravni :evilgrin: pha, pa taki organi reda in pravice :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi šli dolomite prevozit bi se vam pa tud jst pridružu, a moreš nujno bit član da greš na kako furco? :)

Ni nujno da si član,celo vsako nedeljo se mam lahko pridružiš.Sicer pa nevem zakaj se nebi včlanil saj vsak dobi svoj vložen denar nazaj : 10% popusta pri zavarovanju,majica klubska,2X plačano kosilo na skupni vožnji,parkrat pijača na skupnih vožnjah,50% plačano silvestrovanje,trening varne vožnje,predavanje(Stanovnik)izkaznica,pošte,meili,c-deji skupnih voženj po min.ceni itd.itd.Pa še kakšno rečemo skupaj,tudi kakšen motor dobiš od kolega za probat v glavno veliko izveš tudi kaj tvojega se upošteva,če mene vprašaš mi sploh ni jasno,da nekdo noče biti član ali da čuti nekakšen odpor do članstva.

Ps: nemorem si zamislit,da bi šel npr.na Grosglokner sam!!!!!!!!!

post-9445-1198431488_thumb.jpg

post-9445-1198431538_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto kot nimam Obi kartice za dodatni 5% popust, pač je ne rabim :D

Če pa že kdaj bo kaj, se bom pa mal zraven prslinu :)

Če primerjaš:društvo,druženje,družabnost,tudi izkaznico društva z OBI kartico potem je res brezveze,da razmišljaš o kakršnem koli članstvu si pač SAMOTAR in samotari veselo naprej,med 60-desetimi našimi člani sigurno nikomur neboš manjkal OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjaš:društvo,druženje,družabnost,tudi izkaznico društva z OBI kartico potem je res brezveze,da razmišljaš o kakršnem koli članstvu si pač SAMOTAR in samotari veselo naprej,med 60-desetimi našimi člani sigurno nikomur neboš manjkal OK.

moje mnenje, tako številčno članstvo se ne more dobr poznat med sabo in nevem, če so ravno popusti tisto, kar naj bi povezovalo člane kluba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kdo želi skupnih fur,...pa tega drugje nima, se pač včlani, če mu kaj ne paše se pač ne...

So pač prednosti in slabosti.

Da bi se včlanil zato, da lahko potem imaš občutek neke pripadnosti je pa larifari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo.... :whistle:

Še par dni bi ga šprical z vodo, pa eno lučko spodi namontiru.

Tako se to ustrezno konzervira motor. :slap:

P averjetno tale ne rabi disc locka :)

post-9811-1198763236_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta slika zgoraj je bla pa ziher slikana v ponedeljek nekje na dolenjskem. Moj avto je bil tak konzerviran, motor je bil na srečo v garaži.

No, jaz sem pred par dnevi končno spucal motor od poletnih in jesenskih žužkov, prej ni blo časa. V habatu sem vzel eno cool čistilo, sumim, da ima notri nek vosek (nisem ziher, se mi ne da prebrat navodila), ker se je motor po čiščenju bolj sijal kot nov. Pol sem ga pa še s silikonom našprical, da je bil kar masten, in mal zbrisal s suho cujno. Ni šans, da bi se jebal s kakim odklaplanjem akumulatorja itd, itak bo palil iz prve spomladi. Zdaj čaka na zaključno/uvodno furco, ki bo nekje čez 2 meseca. Upam, samo še to, da bo vreme sploh spralo to sol s cest, ki so jo cestarji nasipali. Tolk belga avta, kot je letos, še nisem imel.

Happy new year!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika je fotografirana v ameriki, v času velikega večdnevnega izpada elektrike pred kratkim...

Pomoje ni ravno najboljše kar bi želel svoji makini...

Napiši kter preparat si kupil za čiščenje, ker bi js tut nekaj rabil, da mojo lubico našminkam :)

Ja sej res

happy new year in čimveč užitkarskih kilometrov želim vsej dolenjski sekciji... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljena Barth in Ni3ous! :)

Vidim, da že prpravljata konjička. Jaz tud že komaj čakam, da se malo zapeljemo.

Ni3ous; kaj to neki honda, "bandit je zakon". Moramo se dobit na kaki pijački, pa to mal prekomentirat!

LP

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo, kdo se je javu!!

Bandit je še zmeraj zakon, honda pa tut. :rolleyes:

Kr začni nabirat kondicijo, pa kr skup mahnemo za prvomajske.

Za pijačo pa vsekakor :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!