Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

MOJA PRVA VOŽNJA LETOS :worship:

Evo pa je bil en lep popoldan, v okolici NM naredil 50 km. Hitrost je bila prilagojena vremenskim razmeram, tako, da sem vozil po omejitvah. Vse super, fantastični občutki, edino včasih na cestni oznaki mal zdrsne, ni panike.

Srečal sem tudi druge optimiste, vreme naj se uredi IN TO JE TO!

lP

P.S. Tud Yamaha je uredu, vsak svojga pohval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Yamaho :worship: ste pa pozabl

LP Pero

Nismo pozabl, samo večkrat se tle prfočki! :rolleyes:

MOJA PRVA VOŽNJA LETOS :worship:

Evo pa je bil en lep popoldan, v okolici NM naredil 50 km. Hitrost je bila prilagojena vremenskim razmeram, tako, da sem vozil po omejitvah. Vse super, fantastični občutki, edino včasih na cestni oznaki mal zdrsne, ni panike.

Srečal sem tudi druge optimiste, vreme naj se uredi IN TO JE TO!

lP

P.S. Tud Yamaha je uredu, vsak svojga pohval!

TUT MOJA PRVA FURA LETOS!!

Vesele pr bajt.

Sem naredil krog preko

Hotemeža, Sevnica, po štajerski strani do Krškega, Kostanjevica, Šentjarnej, pa čez Laknice domov. Potem se je pridružil še Pero79 in sva šla še enkrat do Zbur in nazaj.

...cca 160km...je pošasi začelo hladit proti koncu.

Lines, kot praviš fantastični občutki, cesta niti ni bila slaba, nič peska, večinoma suha, ampak hladna, je še za pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo pozabl, samo večkrat se tle prfočki! :rolleyes:

TUT MOJA PRVA FURA LETOS!!

Vesele pr bajt.

Sem naredil krog preko

Hotemeža, Sevnica, po štajerski strani do Krškega, Kostanjevica, Šentjarnej, pa čez Laknice domov. Potem se je pridružil še Pero79 in sva šla še enkrat do Zbur in nazaj.

...cca 160km...je pošasi začelo hladit proti koncu.

Lines, kot praviš fantastični občutki, cesta niti ni bila slaba, nič peska, večinoma suha, ampak hladna, je še za pazit.

A tako, čez Mokronog sta se vozila.

Lahko bi se na en čaj oglasila.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj, čez Šentjernej tud, pa me nista mogla pobrat. Jaz sem pa gledal v nebo, temperatura je bla na meji, mal sem cvikal, potem sem se pa spravil avto prat, da pozabim na motor. Nič od moje prve vožnje, sem prelen za čistit.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je vse spontano ratalo...

Peljal sem se tudi mimo Piksne...

Sem vas že mislil poklicat...

Sej veš kako je, če češ poklicat, je treba ustavit, čelado dol, pol bi se še kje čakali en drugega... Za silo toplo je blo pa vsega 3 urce, tko da sem raje izkoristil čas za vožnjo.

Pa sej me razumete :rolleyes:

Na kako pijačo lahk pa vseen gremo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, pa ni blo Scenica videt :unsure: .

Razen, če je bil tisti novi VW vajin??

Senic je odšel od hiše, zamenjal ga je VW :worship: .

Danes sem dobil original mankajoči del za vstroma, jutri bo montaža in tako bom pripravljen, da začnem sezono.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo čist na hitr. V nedeljo bo baje tud lepo vreme, do 14st. Je kdo za kako furo?

No 70robert pridemo VW-ja zapit, prprav zaloge :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Brumer, kako je bilo v Padovi?

Vrjetno si bil na sejmu, mogoče kakšen komentar (motorji, oprema, okraski na motorjih..).

Zanima pa me tudi, če se organizira obisk sejma v Imot Munchen?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer je užival v padovi bil je z nami ali pa mi z njim , vse je bolj po italjansko dokaj nepregledno, roba tako tako prodajal so jo sami pakistanci upam da bo v munchnu boljš saj po iskušnjah iz prejšnih let je taka , bomo pa mi v nm-spet organiziral prevoz in ogled imot-a tako da so možne prijave sicer je še čas

db

Popravljeno . Popravil bartoljdamjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Brumer, kako je bilo v Padovi?

Vrjetno si bil na sejmu, mogoče kakšen komentar (motorji, oprema, okraski na motorjih..).

Zanima pa me tudi, če se organizira obisk sejma v Imot Munchen?

lp

Bom kratek:zame je bila Padova samo izlet.Sem se že prijavil za Munchen. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kratek:zame je bila Padova samo izlet.Sem se že prijavil za Munchen. :worship:

Kje pa se lahko prijavim? Odhod iz NM, kdaj se gre, koliko je cena?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lines, mal prej se zbud v nedeljo, pa prid na MK NM meeting, pa boš vse zvedu. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme v nedeljo obeta, se bomo kaj zapeljali, da zaključimo lansko sezono in odpremo novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok Družba!

Ker sem frišen na forumu, bi rab izvedel, kje se kaj zbirate v okolici NM, tako da bi se kdaj udeležil kake fure po dolenjski.

Ja pa za kakšno rundo bi tudi primaknil!

Pozdrav!

Andrej iz Otočca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrej iz otočca klub nm se zbira vsako nedeljo ob 10 ih trenutno v gostilni domen sedaj - pri jovotu pridi ali pridite

izlet bo piši kliči cena bo ugodna ni še dorečena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Se udeležim srečanja v enem od naslednjih vikendov- pri Domnu. Odvisno seveda od vremena.

Jutri namreč peljem motor malo na servis k Tomažu v Žuženberk.

Je pa Domen blizu mene, tako da ne bo problema priti tja.

lp.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andrej iz otočca klub nm se zbira vsako nedeljo ob 10 ih trenutno v gostilni domen sedaj - pri jovotu pridi ali pridite

izlet bo piši kliči cena bo ugodna ni še dorečena

ZAKAJ trenutno :devil: a že spet išče UO novo lokacijo,predlagam Verono (staro)lokacijo. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če jutri dela Motoroil v nm? Al pa katera druga trgovina ki dela v soboto pa bi lahko nabavil pasto za tesnila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če jutri dela Motoroil v nm? Al pa katera druga trgovina ki dela v soboto pa bi lahko nabavil pasto za tesnila?

V Nm dobiš tesnilno maso znamke Permatex v Turbo šopu nasproti Vidica(Citroen servis).To je ena najboljših tesnilnih mas uporablja se v avijonski industriji pri nas nažalost nepoznana vsi mažejo z nekim silikonskimi tesnili,ki jih dobesedno,ko priviješ stisne ven. Ta masa pa ostane smolnata in se uporablja tudi tam kjer sploh ni dihtunge samo vedno mora biti lepo očiščeno in čim manj namazat.Uporablja se tudi za gumijaste cevi pri hladilnem sistemu in aluminij neoxidira. :yea1:

Ps.če slučajno nima,da jim je zmanjkalo se oglasi pri meni jutri dopoldne med 8.oo in 9.3o ali pokliči na Gsm in ti eno odstopim OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!