Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

Jest sem pa na poti do Medvod imel bližnje srečanje z avtomobilom :oops:

Moj, tri tedne star motor je krščen :evil:

No, za tiste k še ne veste: pri odcepu za motel Medno je bila že prej nesreča in so avtomobili upočasnjevali. Jest sem se jih odločil prehitevati, direkt pred mano en Passat, je dal žmigovc za levo, jest sem mislil, da je nakazal, da bo prehitel 'ponesrečene' avtomobile, je pa zavil gor, proti motelu Medno. Jest sem bremzal in hkrati zavil v levo, isto smer kot avto, a sem situacijo samo toliko uspel rešiti, da sem z desnim bokom zadel v avtov levi bok. Padca ni bilo, masko sem imel zamaknjeno okoli 2mm v levo in malo podrgnjene barve na maski. No, masko sem že pomaknil nazaj v prvotni položaj, nič drugega ni poškodovanega, še sreča. Z mano je bilo/je vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andy, sem vesel, da se vama ni s 6-tico zgodilo nič hudega. Verjamem pa, da si besen zaradi novega motorja. Glavno je, da se je izšlo kot se je in si ostal ti cel. Tudi motorčka boš porihtal, nič bat. :wink:

Pa veliko VARNIH km naprej!!!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po danasnjih 150 km se se vedno odtajam.kaj sploh rinem ob 17:00 na motor?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še sortiram odlične in izborne vtise z 150 km vožnje z mojo Frezo :) družba, bilo je lepo na počasni vožnji, kjer sem tudi jaz držal tempo in nisem zaostal več kot za 134 metrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po obisku piknika smo spotoma še skočil do Bohinja nato še do Preddvora

tako, da sem bil doma šele ob 17:00, pa še to sem komaj pospravu motor, ker je blo vreme res krasno!! :D

Andy ti se pa ne sekirat, bod vesel, da se teb ni kej zgodil!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil na pot ob 15.30 in prisel domov ob 20.30.Napihalo me je tako da se se do sedaj nisem prav odtalil, samo se je splacalo za teh 400 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na easy popoldanska furica Lj-Vrhnika-Borovnica-Podpeč-Ig-Lj.65 km,tolk mal za dušo.Še 300km pa prvi servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ups, včeraj, sva najprej okoli 12 ure z Rudetom planila iz Kalc proti Idriji, a sva kmalu po Godoviču obupala: mraz, ob cesti na obeh straneh sneg, čez cesto teče voda od stopljenega snega, precej peska... Pa sva obrnila, Rude proti Grobniku, jest proti Bledu na "zmrznjeno" srečanje kjer sem zdržal skoraj eno uro, nato pa v varnem spremstvu Aje in TT do LJ (hvala obema ker sta pazili name!), pa še malo naprej do Vranskega, kjer sem zavil za Trbovlje in nazaj na Vrhniko. Lepih in zabavnih 367,4 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj med 8 in 10h zvečer je bilo kar hladno a sem vseeno narediv 60km a seveda z L tablico. sam v takem mrazu nebi šel pelat...

:evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj registriral guzzlna, naredil prvih 20km brez tablice, drugih 20 s tablico, pol me je pa zazeblo pa sneg je začel naletavat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj med 8 in 10h zvečer je bilo kar hladno a sem vseeno narediv 60km a seveda z L tablico. sam v takem mrazu nebi šel pelat...

 

:evilbat:

A si tale avatar posnel pol včeraj med vožnjo. Zelo zanimiv avatar moarm rečt :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na relaciji Kranj - Cerknica(saj se raje ne bi vozil, samo sem moral pač domov prit)

Ni bilo kaj preveč toplo, pa še dež je padal! Na lomu je začel pa še sneg :roll: padat in to kar fajn tako, da je bila v cerknici cesta že kar zdrsla!

No zeblo me sicer ni, moker pa tudi nisem bil (zgleda, je Clover kar v redu firma :wink: ), edin v prste me je začelo od loma naprej malo hladiti.

A se kje dobi brisalce za na čelado, ker je res zoprno nonstop sneg z vizirja brisat :roll:

Aja, pa nobenga motorista nisem srečal :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kje dobi brisalce za na čelado, ker je res zoprno nonstop sneg z vizirja brisat

kaj takega?

20018000_260_02_RET.JPG

www.louis.de

Art.Nr. 20018000, cena v DE 3,95€, v AT menda malo nad 4€

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kje dobi brisalce za na čelado' date=' ker je res zoprno nonstop sneg z vizirja brisat[/quote']

Za foro sem kupil to zadevo in moram reči, da deluje kr dobro - pa baje se ne pokvari hitro..... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj med 8 in 10h zvečer je bilo kar hladno a sem vseeno narediv 60km a seveda z L tablico. sam v takem mrazu nebi šel pelat...

:evilbat:

A si tale avatar posnel pol včeraj med vožnjo. Zelo zanimiv avatar moarm rečt :twisted: :wink:

Špegle bo treba :shock: piše VCERAJ :twisted: morala bi biti nočna

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kje dobi brisalce za na čelado, ker je res zoprno nonstop sneg z vizirja brisat

kaj takega?

20018000_260_02_RET.JPG

www.louis.de

Art.Nr. 20018000, cena v DE 3,95€, v AT menda malo nad 4€

LP

Windsurf

Podobno stvar imam ze original vsito na heldovih rokavicah, pa moram reci da je ok zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šaril mal po Polhograjcih in Zaplani, se na Rovtah srečal celo s snegom na cesti :mrgreen: in srečal par na rdečem F650. Če se preganjaš po lokalnih cestah in makedamih (in snegu) sploh ni mraz :D .

V pravokotniku 15 x 10 km (na zemljevidu) naredil 160 km :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih s fure, moker do gat :lol: , carsko- mokre korenine so pa k.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih s fure, moker do gat :lol: , carsko- mokre korenine so pa k.... :wink:

Norci ste, de se furate v takem, pa še po koreninah :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je pa po dovgmu času prov tak lep vreme da se je blo treba mav pelat :P in sm naredu ene par krogov po domačem kraju.

Ride with the wind :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se zapeljal do Ptuja, med potjo srečal veliko motoristov na poti domov me je ustavila kontrola prometa - policiste so zanimal samo dokumenti :D , trikrat sem bil opran, ker imajo nekateri avtomobilisti res veselje prat šipe kadar je motorist za njimi.

skupaj 350km

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo prav toplo :D

Naredil sem prav prijetno turo Radovljica - Kamnik - Vransko - Trojane - Radovljica :twisted:

Ravno prav za popoldne :wink:

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!