Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

Danes sem naredil prvih nekaj kilometrov z registrsko tablico.

In, kako se kaj pelje po ovinkih :arrow: registrska tablica. :roll: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil prvih nekaj kilometrov z registrsko tablico.

In, kako se kaj pelje po ovinkih :arrow: registrska tablica. :roll: :lol: :wink:

No ja tablica se kr dobro pelje sam najbol gre iz hriba. no ja skoz uvinke gre pa bl slab k je prevec oglata :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem špricala šolo pa sem se šla rajš mal vozit bila sem v ilirski bisterci,pa po naših vaseh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na prvi servis 3km,pol do šihta 2km danes pa s šihta 5 km =10 km.Res malo a je blo vseeno luštn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes končno registriral motor in naredil prve (letošnje) kilometre. Prvi trije do bencinske so bili se posebej nelagodni, ker sem vozil z 1.5 in 1.8 bara v gumah. S polnimi gumami pa me je pot vodila v Dobrovo in nato na prvo kavico z motorjem v Pržančka. Ker sem na vozil motor prvič po pol leta je bil stil voznje precej penzjonerski, ker se mi po vseh slabih novicah, ki jih berem in poslušam zadnje dni, po pravici povedano ni zdelo pametno izzivati usode.

Rezultat današnjega podviga pa je nasmešek, ki ga še zdaj ne morem zbrisati z lica. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ob 16.20 zajahala motor pa šla v Bistrco, Kat obiskat res da je bilo danes narjenga vsega skup 70km,ma so bili pa ta pravi polni užitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi men je uspel narest dans furco proti NM...

Po AC mimo Ivancne gorice, naprej do Trebnjega, potem Novo mesto, Mirna pec, do letalisca v Precni. Tam opravil solo varne voznje z policijo in potem picil nazaj proti domu.

Ogromno prehitevanja in adrenalinskih trenutkov :wink:

Fse vkup tam okoli 150 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem naredil okol 100km, ker so bli ugodni dejavniki-sonce, denar za benz... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem v Pržančka.

A pogosto hodis v Przancka? Lastnica je ful nora na motorje. Sosko, Pahorini, Tatjana smo veckrat tam.

Tadej

Če je lastnica dobra, se še jaz kdaj prikažem. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeraj naredil prvo "daljšo" furo letos; Lj - Bled - Lj. :oops: Mel sem glih tri ure časa, pokazalo se je sonce... :D Zaaakoooon 8)

Ce sem že pri dnevnih furah... rad bi slišal kako fajn idejo za dnevno vožnjo...

Torej... se zbudiš (ura je točno 10.38 :lol: ), zunaj sije sonce, čisto slučajno nimaš prav nobenih obveznosti... kam se zapelješ (iz Ljubljane) da si popoldne doma? Hvala :roll:

Urbi-the-fresh-man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eehheheheh...eehehehheeh... .se vedno se mi smeji.... :D

A zakaj?! Ehehehehehe....

Vceraj je prasica (po Kat-ino) CBRa dobila novo glasnost... Akrapovica.... 8) Ahhhhhh.. kako to lepo brni....

A dnevna voznja?! Ma ja, najprej do Dragomerja na novo uglasitev, potem pa pici misko do Trbovelj (Kaja in Obelix), pa nazaj v LJ s Teyo, ki je prav tako bila na obisku... Super 145 km... 8)

(PS: pa se monorack imam spet nazaj gor, da lahko kufer nmontiram...)

A sem vam povedal, da prasica ze diha s polnimi pljuci?! Nic vec "ulaufavanja".... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem v Pržančka.

A pogosto hodis v Przancka? Lastnica je ful nora na motorje. Sosko, Pahorini, Tatjana smo veckrat tam.

Tadej

Cafe Racerji :?: :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rad bi slišal kako fajn idejo za dnevno vožnjo...  

Urbi-the-fresh-man

Evo ena fina ... LJ - Logatec - Idrija - Tolmin - GO - Sežana - Divača -Kozina - Podgrad - Il. Bistrica - Knežak - PO - LJ

skupaj cca. 300km

Lahko pa jo tudi podaljšaš iz PO - Cernica - Ribnica - Kočevje - Dvor - Grosuplje .... ali pa do morja odvisno koliko imaš časa in kam te vleče ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi temačnega neba nisem reskiral turo iz Lj,pač pa sem se šel po Lj Cafe racerja in malo vozil slalom med avtomobili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratka "furca" Šentjur-Celje-Velenje-Šentjur.

Pred križiščem za Dobrno (v smeri Velenja) delo na cesti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem se furu gol pa dol okol avtov za jutrišnjo dirko in nabiv 50km :D

ps: Dekleva dewalt rulz :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedelu na prvi strani piše da se je včeraj smrtno ponesrečil še en motorist.. :cry: a ga je kdo poznal?

izsilil ga je tovornjak,on pa je pripeljal z neprilagojeno hitrostjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem v Pržančka.

A pogosto hodis v Przancka? Lastnica je ful nora na motorje. Sosko, Pahorini, Tatjana smo veckrat tam.

Tadej

Tja večinoma zahajamo le poleti in pa sedaj ko se je malo otoplilo. Lastnica? Ali ni lastnik tisti ki je vedno v usnju in šepa. No v glavnem če boste kdaj videli malo hondico s po naročilu delano registrsko sem to jaz.

Drugače pa sem včeraj prevozil poštenih 120 km. Najprej je bilo treba v Moravče k sorodnikom na kosilo, nato nazaj do Šentjakoba in preiskusit malenkost popravljeno cesto do Sp. Hotiča, potem pa levo krog in s frendom nazaj do Agipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB-Dravograd- Mežica-Dravograd-Dolič-Konjice- Tepanje-Rače-TRNIČE

Dobrih 200km po polžje

Motoristov pa OOOGROOOMNO! :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons samo do Ljubljane - krog okoli Ljubljane - nazaj domov (Radovljica) :D :D

Nisem mogel več zaradi obiskov :cry: :cry:

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes startali Pero, Pahorini, D.J., Bostjan iz Ljublane proti Rakitni... Tam malo off roda vseh zeljnih in slikanja potem naprej po cesti proti Postojni in nazaj za Ljubljano.

Vmes postanek na pumpi v Lohatcu kjer se nas je nabralo skoraj za malo forumsko (Gregs, Teya, Bladzo, Climber, Suzuki...).

Na kratko super, ce me nebi na poti domov zajelo mocno dezevje :roll: :oops:

Slike sledijo :wink: :arrow:

Se vidimo jutri ob 10ih pri Motelu Grosuplje in jo picimo skupaj proti Mirni peci 8) :idea: :arrow: VABLJENI :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!